ABD

ABD

 • ELS Language Centers

ELS Language Centers

47158.jpg (516×387)

Okul Chicago'nun merkezinde yer almaktadır.

50 yıldan beri öğrenciler İngilizce öğrenmek için ELS’i seçmişlerdir. 12 kur, son teknolojiyle donatılmış sınıflar, çoktan seçmeli sınavlar ve üniversiteye giriş yardımı ile ELS size başarıyı garanti eder. İngilizce’den Çok Daha Fazlası… Eğlenin ve Arkadaş Edinin! ELS’te yalnızca İngilizce öğrenmeyeceksiniz. Burada geçireceğiniz süreyi hayatınız boyunca hatırlayacaksınız. İngilizceyi ve Amerikan Kültürünü hem sınıfta hem de dışarıda öğrenme fırsatınız olacak.

 • LSI

LSI

122640503633.jpg (752×564)

Kırk yılı aşkın süredir dil eğitiminde başarı gösteren, dünya çapında binlerce öğrenciyi memnun eden LSI Merkezleri, eğitim için mükemmel bir ortam sağlar.  
1980’de kurulmuş olan LSI San Francisco / Berkeley şubesi az kişilik sınıfları, verdiği düzenli kişisel danışmanlık, etkili kurs tasarımı, kalite kontrollü aile yanı konaklamaları ve özenle seçilmiş öğretmenleri ile eğitim hizmetini başarıyla sürdürmektedir.

Bölge Bilgisi

Dünyaca ünlü California Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Berkeley,  San Francisco’nun tam karşısında canlı bir öğrenci şehridir.  Berkeley’nin merkezinde yeralan LSI iki katlı bir binada kurulmuştur. Ayrıca istasyona ve üniversite kampüsüne de yakındır. Bulunduğu alanda çok çeşitli restoranlar, sinemalar, kafeler ve mağazalar bulunur.

Önemli Özellikler:

 • Kurs çeşitliliği
 • Konaklama çeşitliliği
 • Sınıf mevcudunun az olması
 • Ders dışında da öğrencinin iyi vakit geçirebileceği dinlenme salonları ve bilgisayar odaları olması
 • Berkeley’in merkezinde yer alması
 • Tüm yaşam merkezlerine yakın olması
 • 40 senelik deneyimiyle köklü bir okul olması
 • Konaklama bulma sağlaması
 • Havaalanı transferi ve sosyal aktivite hizmetleri vermesi

Okulun sağladığı imkanlar:

 • İki adet bilgisayar odası
 • Kaynak kütüphanesi
 • Dinlenme salonları
 • Bahçe
 • TOEIC Sınav merkezi
 • Konklama bulma
 • Transfer
 • Sosyal aktivite programları

Sosyal Aktivite Programları:

Berkeley, Koy Bölgesi, Golden Gate Köprüsü, “Fisherman’s Wharf” ve “Alcatraz” gibi ünlü turistik mekanlara sahiptir.  “Wine Country” ve “Monterey Peninsula” gibi yerlere geziler düzenlenir.
 

                                                             

 • GEOS LANGUAGE PLUS

GEOS LANGUAGE PLUS

csm_PAR_home4_0159d4d76b.jpg (992×382)

San Francisco Amerika’nın batısındaki, Kalifornia eyaletinde bulunmaktadır. Şehir sıcakkanlı insanları, büyüleyici doğal ve tarihi güzellikleri ve kültürel etkinlikleriyle dünyanın en fazla turist çeken en ilginç şehirlerinden biridir.
GEOS birçok farklı milletten öğrenciye eğitim veren uluslararası bir kurumdur. 20 farklı ülkede çok sayıda şubesi bulunmaktadır ve bu şubeler öğrencilerin dil yeteneklerini hızlı şekilde geliştirebilecekleri ve konuşma becerilerini sosyal ortamda arttırabilecekleri renkli,eğlenceli ve aynı zamanda güvenli ortamlarda kurulmuştur. Okul en güncel metodlar, gelişmiş metaryal ve olanaklarla eğitim vermektedir.

Okul café, mağaza, restaurant ve barlarla çevrili Union meydanındaki tarihi Flatiron binasının 4 ve 5. Katında eğitim vermektedir, tren tramway gibi toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir.Binada görsel, işitsel eğitim olanaklarıyla donatılmış 6 sınıf, öğrencilere ücretsiz internet erişimi sağlayan 5 bilgisayarlı bilgisayar salonu ve öğrenci dinlenme alanı bulunmaktadır. Okul ACCET tarafından akredite edilmiştir.

Önemli Özellikler

 • Kurs çeşitliliği,
 • Konaklama çeşitliliği,
 • Dersler 50 dk sürmektedir.
 • Sınıf mevcudu maximum 14 kişidir.
 • Konaklamalar okula yakındır.
 • Okul San Francisco'nun merkezindeki tarihi bir binada eğitim vermektedir.
 • Okul ACCET tarafından akredite edilmiştir.
 • Genel İngilizce kursları her pazartesi başlar.
 • Derslerden sonraki kişisel çalışmalarınız için çalışma salonları vardır.
 • Okul binasında görsel, işitsel eğitim olanaklarıyla donatılmış 6 sınıf, öğrencilere ücretsiz internet erişimi sağlayan 5 bilgisayarlı bilgisayar salonu ve öğrenci dinlenme alanı bulunmaktadır.
 • Özenle seçilmiş ve eğitimli öğretmenler ile eğitim standartlarını yükseltmektedir.
 • Yürütülen eğitim şekli öğrenci merkezlidir.
 • Sunduğu sosyal ve gezi programlarıyla, öğrencilerin ders dışında iyi vakit geçirmelerini sağlar.

Sosyal Aktiviteler

Okul her Cuma öğleden sonra öğrencileri için eğlenceli sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktiviteler arasında sportif yarışmalar, şehir gezileri, film gezileri bulunmaktadır. Fisherman’s Wharf, Ocean Beach, Alcatraz gezilen yerlerden bazılarıdır.

 

 • EC ENGLISH

EC ENGLISH

1890.jpg (640×328)

İngilizce hayatımızda birçok kapıyı açmakta ve başarılı bir geleceğe giden yolun önünü açan en büyük etken olmaktadır. EC Dil Okulları dünyanın İngilizce konuşulan ülkelerinde, modern eğitim anlayışı ve kaliteli hizmetiyle en iyi lokasyonlarda konumlanmış bir dil okulu. 
Uluslararası yapısıyla öğrencileri her zaman cezbeden EC, farklı kültürleri ve dünyaları keşfetmek için de oldukça ideal merkezlere sahip. Öğrencilerine başarılı bir dil eğitiminin yanı sıra, sunduğu konaklama çeşitlerinden sosyal aktivitelerine, ücrete tabii tutmadığı akademik ekstralara kadar pek çok alanda da faaliyet göstererek öğrencilerinin memnuniyetini ve başarısını her zaman ön planda tutar.
Dünyanın en kozmopolit ülkesi Amerika’da bulunan merkezi 9 şubesiyle dil eğitimi almak isteyen öğrencilere kapılarını açan EC, öğrencilerine herkesin hayallerini süsleyen lokasyonlarda kaliteli bir eğitim deneyimi sunmakta ve yepyeni dünyaların keşfine tanıklık etmektedir.
Direkt olarak federal devlet sınırlarına bağlı olan Amerika Birleşik Devletleri başkenti Washington D.C., tarihi müzeleri, Amerikan Başkanı'nın evi ve Amerikan yönetiminin merkezi olan Beyaz Saray'ı ve en saygın Amerikan gazetelerinden biri olan Washington Post ile en önemli merkezlerden biridir.
ABD siyasetinin merkez üssü olan bu önemli şehir, EC Dil Okulu'na yaptığı ev sahipliğiyle de her yıl binlerce dil öğrencisine de eğitim için ideal bir ortam sağlamaktadır. EC Dil Okulu bu kozmopolit şehrin kalbinde şık ve modern bir binada eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünyanın en ünlü iş dergilerinden biri olan Forbes'a göre genç profesyoneller için ABD sınırlarındaki üçüncü tercih edilen şehirdir. 
Dünyanın pek çok lokasyonunda öğrencilere kaliteli bir dil eğitimi sunan EC Dil Okulları, Washington lokasyonunda da deneyimli eğitimcileriyle öğrencileri için en iyisini yapmaktadır. Beyaz Saray'a olan 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca şehrin kolay ulaşım ağlarının da yakınında bulunan okul, öğrencilerine pek çok gezi aktivitesi de düzenleyerek ders dışındaki zamanlarını verimli geçirmelerini sağlamaktadır.
Genel ve yoğun İngilizce eğitimiyle birlikte, öğrencilere mesleki İngilizce eğitimi, IELTS, TOEFL ve Cambridge gibi sınavlara ve üniversiteye hazırlık eğitimi de veren okul, aynı zamanda konaklama konusunda da öğrencilerine danışmanlık yapmaktadır. 
EC Washington Dil Okulu, dil eğitimi için kendisini tercih eden öğrencilere aile yanında konaklama seçeneğinin yanı sıra, öğrenciler için faaliyette bulunan rezidanslarda iki kişilik dairelerde kalma imkanını sağlar.


                                                           

 • ELS Language Centers

ELS Language Centers

els_portland_amerika_ingilizce_dil_okullari_yurtdisi_egitim.png (725×335)

Güzel parkları ve görkemli dağ manzaralarıyla Portland doğa severler için kusursuz bir yerdir. Portland’ın 15,000 hektarlık park alanı, yürüyüş, bisiklet, kayak, kano ve balık tutmayı da içeren çok çeşitli açık alan etkinlikleri sunar. Öğrenciler hafta sonları Mt. Hood, Columbia George, Oregon plajları, Seatle ve Vancouver’a gidebilirler. Oregon eyaletinin en büyük şehri olan Portland’da yiyecek, içecek ve giyim dahil hiçbir üründen vergi alınmadığı için alışveriş konusunda da cazip merkezlerden biridir. Öğrenciler için ideal yaşam merkezlerinden biri olan şehir, Money dergisinin “2000 yılının En İyi Büyük Şehri” unvanıyla tanınır. Şehirde toplu taşıma sistemi de oldukça gelişmiştir.
University’nin (CU) güzel kampüsüne kurulmuştur. ELS Portland’da eğitim alan öğrenciler, kampüste bulunan sağlık merkezi, kütüphane, müzik odaları, dil teknolojileri merkezi kafeterya, eğlence parkı, bilgisayar laboratuarı, basketmol sahası, tenis kortları, voleybol ve futbol sahaları, koşu pisti, beyzbol sahası gibi olanakların bir çoğundan ücretsiz olarak yararlanabilirler. 
Haftada 20 ders genel İngilizce ve 30 ders yoğun İngilizce eğitimlerinin alınabileceği okulumuz, kampus içi yurt, kampus dışı yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır.


 

 • EF DİL OKULLARI

EF DİL OKULLARI

school_us_los-angeles_01.jpg (1000×665)
EF Los Angeles’tan kısa bir yürüyüşle Redondo Plajı’nın kumsallarına ve dalgalarına ulaşabiliyorsunuz. Okul sörf mağazalarına, restoran ve kafelere yakın merkezi bir konumdadır. En son öğrenim teknolojileriyle donatılmış ve yakın zamanda yenilenmiş dersliklere sahiptir. Kafe tarzı masalarıyla güneşli bir verandaya açılan öğrenci salonu oldukça caziptir. Los Angeles şehir merkezine ve Hollywood’a gitmek için toplu ulaşım durağına 2 dakika uzaklıktadır. Dünyanın eğlence başkenti olan Los Angeles’ta Walk of Fame’de gezerken ve sörf yapmayı öğrenirken, özgün Kaliforniya tarzını yaşayacaksınız. Kurs merkezimiz Redondo Plajı’na yalnızca birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.

EF AİLE YANI
Bir ailenin yanında konaklayarak, ziyaret ettiğiniz ülkenin günlük hayatının bir parçası olabilirsiniz. Kültürü daha yakından tanırken, günlük dile daha kolay hakim olacak ve aksanınızı iyileştireceksiniz. Güvenilir ailelerimiz, deneyimli ekiplerimizce kendi evlerinde görüşmeler yapılarak dikkatle seçilir ve daha sonra düzenli aralarla ziyaret ve takip edilir.

EF YURTLARI
Dünyanın her köşesinden EF öğrencileriyle aynı ortamda yaşayarak gerçek bir uluslararası kültür alışverişinden yararlanın. Kampüs dışı EF yurtları, şehrin merkezi noktalarında ve EF okulunuza kolay ulaşım mesafesinde yer alır. Öğrencilerin yararlanabileceği yurt özellikleri arasında dinlenme ve oyun salonları, mutfak veya kafetarya sayılabilir.

Pacifica: Banyolu 3/4 kişilik ve 2 kişilik oda seçenekleri. Yemekler öğrenciye ait.
El Dorado: Banyolu 3/4 kişilik, iki kişilik ve tek kişilik oda seçenekleri. Kahvaltı dahil.

 • Sprachcaffe

SprachcaffeLos Angeles gerçekten her şeye sahip bir şehirdir! Şehir harika kültürel yerler, turistik yerler, restorantlar, alışveriş merkezleri ve hatta tüm yıl boyunca harika iklim sunar! Şehir, Hollywood, Beverly Hills, Hermosa Beach, Laguna Beach, Rodeo Drive, Melrose Avenue, Dodger Stadium, Disneyland, Santa Monica, LA Stadium, Malibu, ve Universal Studios gibi bazı fantastik turistik yerleri görmek için dünyanın her yerinden insanları kendine çekiyor: Los Angeles’ ta olmanın eşsiz parçası ünlüler, yerel halk ve turistler arasındaki etkileşimdir.
Dünyada bunun gibi başka bir yer yoktur. Caddede itiş kakışın içinde sarıp sarmalanacak ve bir kaç gün sonra, tüm hayatınız boyunca orada yaşadığınızı hissedeceksiniz! LA tüm millet ve kültürleri davet eder ve ağırlar. Tabii ki bu gerçekten çok kültürlü şehirde, eğer kendi ülkenizden birşey ararsanız, buradan bulmakta biraz sorun yaşayabilirsiniz.

Los Angeles’ taki harika İngilizce dil okuluna kayıt yaptırın ve kültürü, harika yemekleri, alışveriş merkezlerini ve ünlülerle birlikte şehri keşfedin. Los Angeles ve çevresi katılabileceğiniz gezi, turistik yerler ve etkinlikler arasında sonsuz bir seçim sunar.

 • Sprachcaffe

Sprachcaffe

bbbbbbbbbbbbbbb.jpg (800×600)

Boston, Amerika'nın en eski ve muhtemelen kültürel olarak en önemli sehridir. Şehir 1630 yılında kurulmuş ve mimarisiyle tarihsel köklerini hala açığa çıkarmaktadır. Boston şehrinin genellikle Amerika'dan çok Avrupa şehirlerine benzediği söylenir çünkü burada modern gökdelenlerin yanında hemen hemen 400 yıllık eski kiliseler bulunmaktadır. Boston sadece yapıları ve dönüm noktalarından dolayı tarihsel değildir, aynı zamanda birçok turist Amerikan ihtilal savaşı gibi daha çok tarihsel olayları öğrenmek için de şehri ziyaret eder.
Boston bir çokları tarafından “Amerika’nın Atina’sı” olarak bilinir çünkü şehrin her tarafında 100'ü aşkın kolej ve universite bulunmaktadır. Dünyanın her tarafından gelen öğrenciler ve Amerika’nın en elit öğrencilerinden bazıları eğitimlerini ilerletmek için Boston’a gelmektedir. Bu parlak zihinler Boston’un yerel halkı ile birlikte şehirde karmaşık -fakat genç ve eğlenceli- kültürel atmosferi yaratmaya yardımcı olurlar. Boston ayrıca alışveriş, gezinti ve New England'ın midye çorbası gibi geleneksel yemeklerinden zevk almak için harika bir şehirdir.

Boston dil okulundaki İngilizce kurslarından birine kayıt yaptırın ve İrlandalı Amerikan kültürünü, benzersiz New England bölgesel yemek yapma stiliyle birlikte şehri keşfedin. Boston ve çevresi eğlenmeniz için en büyük çekiciliği ile size bir çok aktivite sunar. Şehir her zevke uygun bir şeyler mutlaka sunar ve İngilizce öğrenmek için harika bir tercihdir.

 • EF DİL OKULLARI

EF DİL OKULLARI

5571656d3ea57.jpg (683×455)

Boston'da dil eğitimi almak için yola çıkmaya ne dersiniz? Harvard gibi, MIT gibi tüm dünyanın en önde gelen 65 üniversitesine ev sahipliği yapan bu şehir sizi kendine hayran bırakmaya hazır. Kısa ve yoğun bir program ya da kültürün içinde daha da girebilmek ve üniversitelere hazırlık olması adına, bir yıllık akademik bir program seçebilirsiniz. Ne amacınız olursa olsun, Boston'da dil eğitimi almak bir ayrıcalık olacak. Tarihi okul, Boston’un merkezine otobüsle kolayca ulaşılabilen Brighton bölgesinde yer almaktadır. Büyük tuğla binaları ve bahçeleriyle kampüsü 70 dönümlük yemyeşil bir alan üzerine kuruludur. Yakın zamanda yenilenen iç mekan, en yeni öğrenim teknolojileriyle donatılmıştır. Kampüs arazisinde yeşil alanlar ve spor alanları yer almaktadır. Yakındaki restoran ve mağazalara 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Boston şehir merkezine gitmek için toplu ulaşıma yakın konumdadır. Bir üniversite şehri olan Boston’da, öğrencilik hayatınızın en unutulmaz deneyimini yaşayabilirsiniz. Boston’da yaşarken Back Bay’in butiklerini gezebilir, Boston Common’da piknik yapabilir ya da Rex Sox’u izleyebilirsiniz. Tarihi kampüsümüz, şehir merkezine yakın bir konumda yer alıyor.

 • GEOS Languages Plus

GEOS Languages Plus

csm_Web_DSCF3453_1024x768_0dfefee137.jpg (600×450)

Boston Massachusetts eyaletinin başkentidir. 1630'da kurulan kent, ABD'deki kayda değer bir kültür birikimine sahip olan ve en eski kentlerden biridir. Şehirde hala eski mimarinin izleri görülür. GEOS okulunun yakınlarındaki modern bir gökdelenin yanında 300 yıllık bir kilise bulunmaktadır.Dünyanın hemen her yerinden gelen öğrenciler kabul edilmektedir. 
GEOS Boston dünyanın her yerinden gelen öğrencilere derslerin yanında dinamik bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Öğrenciler Boston'ı ve çevresini; haftalık gezi programlarımızla, piknik ve çeşitli şehir etkinliklerimizle ilk elden keşfedebilirler.
 

 • Lal Okulları

Lal Okulları

lalschool-boston-1.jpg (580×340)

Boston Amerika'nın en tarihi şehri olarak bilinmesinin yanı sıra, ayrıca Massachusetts Eyaleti'nin de başkentidir. Aynı zamanda New England olarak da adlandırılan Boston resmi olmasa da ABD'nin kuzeydoğusundaki merkezdir. Hem tarihi yapısı hem de sosyal aktivite yönünden sahip olduğu zenginlik öğrenciler için de ideal bir ortam sunmaktadır.
LAL Boston Dil Okulu, şehrin merkezinde yer almasıyla öğrenciler için ideal bir ortam sunan okulun lokasyonu, Boston'un en renkli bölgesi olan West End bölgesinde bulunmaktadır. Merkezi lokasyonu sayesinde öğrencilerin her türlü sosyal imkana kolayca ulaşmasını sağlayan LAL Dil Okulu toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı sayesinde de şehrin diğer merkezlerine çok daha kolay ulaşılmasına fırsat tanımış olur. Okul dışındaki zamanlar için öğrencilerine birçok aktivite ve gezi programı da düzenleyen okul, profesyonel eğitimcileri sayesinde de oldukça kaliteli bir eğitimi öğrencilerine vaadetmektedir. Yalnızca eğitim adına değil, öğrencilerle kurdukları ilişki yönünden de eğitimli olan öğretmenler, her türlü zorlukta öğrencilerinin yanında yer almaktadırlar. 
LAL Dil Okulları'nın yeni merkezlerinden biri olan Boston Dil Okulu'nda öğrenciler, genel ve yoğun İngilizce programlarının yanı sıra, üniversiteye ve TOEFL, IELTS gibi önemli dil sınavlarına hazırlık kurslarına, mesleki İngilizce derslerine, akademik İngilizce programlarına katılabilmektedirler. Haftada yaklaşık 20 saat ders vermekte olan okul, dersleri ek metaryellerle destekleyerek daha verimli bir eğitim döneminin kapılarını öğrencilerine açmaktadır.
Öğrenciler için birçok imkanı bir arada sunan, dil okulu olmanın yanı sıra, bir tarih ve kültür beşiği de olan LAL Boston Dil Okulu, konaklama konusunda da öğrencilerini yalnız bırakmamaktadır. Öğrenciler okulun belirlediği ailelerle birlikte konaklayabilecekleri gibi, öğrenci yurtlarında da konaklama şansına sahiptirler.

 

 • ELS Language Centers

ELS Language Centers

ELS_Language_Center_Berkeley.jpg (718×543)

ELS, Berlitz International Inc. şirketinin bir parçası olan Berlitz Languages Inc. şirketinin bir yan kuruluşudur. İlk merkezini 1961’de açan ELS ve çok sayıdaki merkezinde üniversite kampüsünde, şimdiye kadar 140 ülkeden yüz binlerce uluslararası öğrenciye İngilizce eğitimi yanı sıra üniversiteye hazırlık ve üniversite anlaşmalarıyla verdikleri sertifika ile  top Üniversitelere dahil giriş garantisi veriyorlar. Yıllara dayanan deneyimi sayesinde, ELS kendine ait benzersiz müfredatını, ders kitaplarını ve dil öğrenim yazılımlarını geliştirmiştir. Başlangıçtan Uzmanlığa kadar 12 seviyelik öğrenim programı olan Yoğun İngilizce Programı sayesinde ELS, öğrencilerini ABD üniversitelerinde eğitime hazırlamaktadır. 50’den fazla ABD ve 30’dan fazla yurt dışı merkeziyle ELS Dil Merkezleri, kampüs bazlı İngilizce dil öğrenim merkezlerinin dünyadaki en geniş ağına sahiptir. Uluslararası öğrencilerine çok çeşitli akademik İngilizce ve sınav hazırlık programlarıyla beraber, yöneticiler için İngilizce programları, gençlik ve tatil programları sunmaktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Programları;
Yoğun İngilizce
Yarı-Yoğun İngilizce
Hızlı Kur
TOEFL iBT’ye Tam Hazırlık Programı
ELS Sınav Hazırlık Programları (GRE ve GMAT)
Tatil Eğitim Programları
Yöneticiler İçin İngilizce Programları
Çocuklar ve Gençler için Yaz Okulu Programları

Üniversiteyi Hedefleyen Öğrenciler İçin Programlar;
Üniversiteye Giriş Hakkı Kazanma Yolları
Üniversite Yerleştirme Servisi
ABD’de Akademik Yıl
Üniversite Eğitim Seçenekleri
Üniversiteye giriş için üç yol:

Yalnızca ELS size Amerikan üniversiteleri ve yüksekokullarına girebilmeniz için gereken İngilizce yeterliliklerini tamamlamanız için 3 kesin yol sunar. ELS Üniversite Yerleştirme Servisi sizin için en uygun okulu bulmaktadır.
1. ELS Yoğun Programı tamamlamak (550’den fazla ELS İşbirliği Ağı üyesi hazırlanmış bir ELS seviyesinin tamamlanmasını İngilizce yeterliliği olarak kabul etmektedir).
2. Herhangi bir ELS merkezinde resmi TOEFL iBT sınavına girmek
3. Birçok ELS IELTS sınav merkezimizden birinde IELTS sınavına girmek.
AKADEMİK PROGRAMLAR

YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI
Eğitim programlarımızdan en popüleri olan ELS Yoğun İngilizce Programı İngilizce becerilerinizi önemli ölçüde geliştirmenize, daha akıcı konuşmanıza ve ABD’deki üniversite eğitiminize hazırlanmanıza yardımcı olacak. 550’den fazla üniversite, yüksekokul ve kariyer okulu, ELS’de tamamlanan İleri Seviyeyi okula kabul için gereken İngilizce yeterliliği olarak kabul etmektedir.
Yoğun Program, üniversiteyi hedefleyen öğrenciler, eğitim için kısıtlı süresi olan profesyoneller ve İngilizceyi çabuk öğrenmek isteyen öğrenciler için uygundur.
Amerikan üniversitelerinde öğrenimlerine devam etmeyi düşünen öğrenciler için akademik danışmanlık programa dâhildir.
Uzmanlık Seviyesine erişen Yoğun İngilizce öğrencileri Amerikan üniversitelerine uygun araştırma ve yazma tekniklerini öğreten bir eğitim alacaklardır.

Seviye: 101’den 112’ye (Başlangıçtan Uzmanlığa)
Haftalık ders sayısı: 30 (her biri 50 dakika)
Her seviye için hafta sayısı: 4 hafta

YARI-YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI
ELS Yarı-Yoğun Programı, İngilizce öğrenirken ve ayrıca şehirleri ve turistik bölgeleri gezmek için zamanlarının olmasını isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrenciler sabahları derslerine girer, öğleden sonralarını gezmek ve gelişen İngilizcelerini kullanmak için değerlendirirler.

Seviye: 101’den 112’ye (Başlangıçtan Uzmanlığa)
Haftalık ders sayısı: 20 (her biri 50 dakika)
Her seviye için hafta sayısı: 4 hafta

HIZLI KUR PROGRAMI
Rekor sürede üniversite kaydına hak kazanın Hızlı Kur, İngilizcede kısa sürede ilerleyerek özel amaçlarına zaman kaybetmeden ulaşmak isteyenler için hızlandırılmış eğitim programıdır.
Yoğunluğu sebebiyle Hızlı Kur, Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Başlangıç seviyesi İngilizce bilgisine sahip öğrencilerin Hızlı Kur Programına katılmaları için öncelikle temel seriyi (seviye 101-103) tamamlamaları gerekir.
Hızlı Kur, ABD’de 2 veya 4 yıllık üniversiteye girmek isteyen Orta seviye öğrencilerine uygundur. 550’den fazla üniversite, yüksekokul ve kariyer okulu, ELS’de tamamlanan İleri Seviyeyi okula kabul için gereken İngilizce yeterliliği olarak kabul etmektedir. Amerikan üniversitelerinde öğrenimlerine devam etmeyi düşünen öğrenciler için akademik danışmanlık program ücretine dahildir.

Öğrencinin Avantajları:
Eğitim sürecinde %25 oranında zaman tasarrufu – her seviye 4 haftada tamamlanır. 
Kursları bitirme süresi daha hızlı olduğu için konaklama ve yaşam giderlerinde %25 tasarruf
Yıl boyunca daha sık programa başlama tarihleri
Daha az sınıf mevcudu – daha fazla dikkat
Seviye: 104’ten 112’ye (Orta Seviyeden Uzmanlığa)
Haftalık ders sayısı: 40 (her biri 50 dakika)
Her seviye için hafta sayısı: 3 hafta
 

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL


Etkileyici mimariye sahip ve Windy City'nin (Rüzgar Şehri) hareketli merkezinin ortasında, Chicago şehir merkezinde eğitim alabilirsiniz. Bu yeni lokasyon, öğrenme ve ders çalışmak için en son teknoloji ile donatılmıştır ve ayrıca çok çeşitli programlar sunmaktadır.

 • TOEFL, GMAT ve GRE dahil çeşitli sınav hazırlık kurslarından birini seçin.
 • Okulumuz görkemli ve kumsalı olan Michigan gölünün kıyısına yürüme mesafesindedir.
 • Özel olarak öğrenciler için oluşturulmuş 2 yurttan birini seçebilirsiniz.
                                                                  

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL

Kaplan International Berkeley Dil Okulu San Francisco'nun şehir merkezine yalnızca 20 dakika uzaklıktaki sakin öğrenci şehri Berkeley'de güncel eğitim trendlerini takip eden alt yapısı ve müfredatıyla sizlere İngilizcenizi geliştirme imkanı sunar.

Kaplan International Berkeley Dil Okulunda İngilizcenizi geliştirmek için seçebileceğiniz 10'a yakın farklı program bulunuyor. Genel İngilizce,Yoğun İngilizce,sınav hazırlık programları deneyimli ve donanımlı eğitim kadrosuyla Kaplan International Berkeley Dil Okulunun sizlere sunduğu programlardan yalnızca bir kaçını oluşturuyor.

Dinamik bir öğrenci şehri olan Berkeley'de dünyanın pek çok ülkesinden gelen okul arkadaşlarınızla unutulmaz bir ingilizce öğrenme süreveni yaşayabilirsiniz.Yemyeşil ormanları, dağları ve sahilleri ile doğal güzellikler anlamında da hayli şanslı olan Berkeley oldukça sakin ve güvenli bir şehirdir.

Berkeley Üniversitesi dünyanın en prestijli okulları arasında gösterilen eğitim standartları hayli yüksek okullardan biridir.Yalnızca okulunuzu değil üniversiteyi de tercih eden sayısız yabancı öğrenci ile bu küçük şehir tam manasıyla bir metropole dönüşmüştür.

Berkeley size şefleri ile dünya çapında üne kavuşmuş restoranları ile tadı damağınızda kalacak pek çok lezzetin yanında hoş vakit geçirerek sosyalleşme olanağı sunuyor. Berkeley'de İngilizcenizi geliştirirken hafta sonları Nepa vadisine şarap tadımına ve ya dünyanın en çok bilinen şehirlerinden Los Angels'ı keşfetmeye gidebilirsiniz.

Kaplan Berkeley Dil Okulunda eğitim alırken; öğrencilerimiz farklı bir kültürü yakından deneyimleyebilir, sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri aile tarafından karşılanarak konaklayabilirler.Dilerlerse özel banyolu oda seçenekleri de mevcuttur Aileler ortalama 1 saat günlük konuşma pratiği kazanabilmeniz için öğrencilere özel olarak zaman ayırıp sohbet ederler.Seçilmiş,güvenlikli ve deneyimli ailelerdir.

Aile yanı konaklamanın yanı sıra dünyanın dört bir yanından eğitim almaya gelmiş arkadaşlarınız ile paylaşımlı mutfakta kendi yemeklerinizi özgürce hazırlayarak öğrenci yurtlarında konaklamayı da tercih edebilirsiniz.

                                                                 

 • LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL (LSI)

LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL (LSI)San Francisco Körfezi kenarında yer alan Berkeley şehri, merkezinde California Üniversitesi kampüsünün bulunduğu cıvıl cıvıl bir öğrenci kentidir ve California'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir merkezdir. Kafeleri, mağazaları, restoranları ve gece hayatı ile capcanlı bir kent olan Berkeley, San Francisco ve Körfez Bölgesi'nin geri kalanındaki tüm cazibe merkezlerine kolay erişim imkânı sunar.

LSI San Francisco/Berkeley, Berkeley'in tam merkezinde, otobüs ve metro istasyonlarına yakın bir konumda, Üniversite kampüsüne birkaç sokak uzaklıkta ve restoranlar, kafeler, sinemalar ve kitapçı dükkanları ile dolu bir bölgede yer alır. Okulun sunduğu olanaklar arasında, açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur; özetle ABD'de İngilizce öğrenirken becerilerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey elinizin altındadır. Okul resmi bir TOEIC sınav merkezidir; dolayısıyla sınava okulda girebilirsiniz. Ayrıca TOEFL ve Cambridge Sınavı (CAE ve FCE)'na hazırlık kursları ve daha genel İngilizce programlar da sunar.

                                                                                       

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL

139854660020140424_143005.jpg (3264×2448)
 

 • Cambridge, akademik gelenekleri ve harika öğrenci yaşantısıyla canlı bir şehirdir.
 • Okulumuz, dünyaca ünlü Harvard Üniversitesi kampüsünün yanında yer almaktadır.
 • Harvard Square, kitapçılarla, restoranlarıyla, sokak gösterileri ve canlı müziğiyle öğrencilere uygun bir ortam sunmaktadır.

Cambridge şehri, Boston'daki Charles River boyunca yer almaktadır ve dünyanın en ünlü iki akademik merkezine ev sahipliği yapmaktadır: Massachusetts Institute of Technology (MIT) ve Amerika'daki en eski üniversite olan Harvard University.

Kaplan'ın bu okulu, sizi bu saygın akademik şehrin kalbine yerleştirmektedir. Harvard Square'de yer alan okul, bilgisayar merkezi, ücretsiz internet bağlantısı ve modern sınıfların bulunduğu çağdaş tesisler sunmaktadır. Harvard Square ve etrafındaki sokaklar kitapçılar, butik mağazalar, öğrencilerin okuyabileceği, stranç oynayabileceği ya da sokak gösterileriyle eğlenebilecekleri açık hava kafeleriyle doludur.

 

 • LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL (LSI)

LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL (LSI)

Language_Studies_International_LSI_Boston.jpg (752×564)

Son derece panoramik bir manzaraya sahip olan Boston Şehri, Charles Nehri ve Boston Limanı arasında, Masshachussets Bölges,'nin en popüler yerleşimini oluşturmaktadır. Akademik ve kültürel olarak tam bir başkent havasındaki bu şeihr, New England Fall gibi nefes kesen doğal güzelliklere de ev sahipliği yapmaktadır. LSI Dil Okulu'nun buradaki merkezi ise ünlü Chinatown ile Tiyatro ve Finans Bölgeleri'nin kesiştiği yerde, geleneksel tuğla bir binada hizmet vermektedir.

Okulun Sunduğu Hizmetler
Club 50+ programı ile 50 yaş ve üzeri öğrenci kabulü
Müze ziyaretleri, tarihsel amaçlı yürüyüş turları
Beyzbol maçları
Cape Cod, New York ve Montreal'e haftasonu gezileri
Snowboarding
Konaklama danışmanlığı

Okulun Olanakları
Geleneksel mimarinin kırmızı tuğlalarının iç dizayna da etkisini yansıtan sıcak ve konforlu sınıflar
Bilgisayar odası 
Günlük gazetelerin geldiği bir adet öğrenci salonu

 • KINGS COLLEGES

KINGS COLLEGES

kingsbostonokulbina2.jpg (653×434)

Amerika’nın en yoğun öğrenci şehirlerinden biri olan Boston’da yer alan Kings Colleges, uluslararası öğrencilerin öğrenim görmeleri için çok uygun merkezlerden biridir. Boston, Amerika Birleşik Devletleri’nin kuzey doğu yakasında bulunmaktadır ve Massachusetts eyaletinin başkentidir. Eğitim, finans, teknoloji ve sağlık merkezi olma özelliklerine sahip olan Boston Metropolitan Bölgesi’nin nüfusu 6 milyona yaklaşmaktadır. Tam anlamıyla dört mevsimi birden yaşayan Boston şehrinde, Harvard Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi de dahil olmak üzere 50’yi aşkın üniversite ve kolej bulunmaktadır. En yakın havaalanı, Amerika’nın en büyük 17. Havaalanı olan Boston Logan Uluslararası Havaalanı’dır ve Kings Colleges Boston’a toplu taşıma ile 1 saat 20 dakika, özel arabayla 20 dakika uzaklıkta yer almaktadır.


Kings Colleges’ın Boston merkezi, Boston şehir merkezine tren ile 45 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Okula en yakın tren istasyonu olan Chestnut Hill tren istasyonuna 10 dakikalık kısa bir yürüyüşle ulaşılabilir. Kings Boston 24 hektarlık bir alana yayılmış olan Pine Manor College kampüsünde eğitim vermektedir. Kapsamlı bir kütüphane, donanımlı, modern ve geniş sınıflar, Kings Boston sınırları içerisinde kullanıma açık olan internet, softball ve futbol sahaları, 6 tane açık hava tenis kortu, modern aletlere sahip fitness salonu, basketbol, softball, voleybol, tenis, badminton, dans ve Amerikan futbolu gibi faaliyetler için kapalı spor alanları mevcuttur.

 

 
Kings Boston’da Genel ve Yoğun İngilizcenin yanı sıra Diploma of English, sınav hazırlık kursları (Cambridge, TOEFL iBT), üniversiteye ve üniversite sınavlarına hazırlık (SAT, GRE, GMAT) kursları ve English plus Music kursu verilmektedir. Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce kurslarına Beginner dil seviyesindeki öğrenciler kabul edilirken, Diploma of English için Elementary, TOEFL iBT hazırlık ve English plus Music için Intermediate, üniversiteye ve üniversite sınavlarına hazırlık için Intermediate ve Upper Intermediate seviyede İngilizce dil bilgisi gerekmektedir. Kurslara katılım yaşı GMAt ve GRE sınav hazırlık hariç 16’dir. GMAT ve GRE sınav hazırlık kurslarına katılmak isteyen öğrencilerin en az 18 yaşında olmaları gerekmektedir. Her kurs türü için maksimum sınıf mevcudu 15 öğrencidir.

Kampüs içerisinde öğrencilere pek çok aktivite seçeneği sunulmaktadır. Sinema geceleri, drama atölyeleri, bilgisayar ve video atölyeleri, seminerler, münazaralar, müzik şenlikleri, konserler ve tiyatro oyunları bu aktiviteler arasında sayılabilir.
 
 
Kings Boston, öğrencilerine hem kampüs içi öğrenci yurdunda hem de aile yanında konaklama seçeneği sunmaktadır. Yurda en yakın tren istasyonu 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yurtta öğrenciler tek ve iki kişilik odalarda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği dahil olmak üzere konaklarlar. Her katta televizyonlu, ortak öğrenci dinlenme odası vardır. Her 6 öğrenci bir banyoyu kullanmaktadır. Havlular ve nevresimler her hafta düzenli olarak değiştirilmektedir. Ortak kullanım alanları haftada 1 kez temizlenmektedir; odaların temizliğinden öğrenciler sorumludur. Kampüste ücretsiz internet ve çamaşırhane vardır. Minimum konaklama yaşı 16’dır.

Aile yanı konaklamalarda öğrenciler tek kişilik odalarda kalırlar. Paylaşımlı odalar yalnızca yaz aylarında mevcuttur. Her ailede internet vardır. Öğrencilerin çamaşırları her hafta yıkanmaktadır ve nevresimler aile tarafından karşılanmaktadır. Konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Öğrencilerin kendi havlularını getirmeleri gerekmektedir. Aile yanı konaklamalar okula otobüsle yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır.

 • EMBASSY CES

EMBASSY CES


Embassy_CES_Boston_Downtown.jpg (689×420)

Amerikan tarihinin doğduğu Boston içinde 50’den fazla üniversitenin bulunduğu, dünya çapındaki en büyük akademi şehri olarak da ismini duyurmuştur. Alışveriş, spor ve diğer eğlenceli aktivitelerin yanı sıra, tarihle iç içe yaşanabilecek bir şehirdir Boston. Aynı zamanda küçüklüğüyüle de göze çarpan şehir, yürüyüş için de ideal bir lokasyon olarak karşımıza çıkar.

Embassy English Boston Downtown’da tam şehrin merkez noktasında yer almasıyla, tarihi dokunun içinde yaşamak isteyen öğrenciler için ideal bir fırsat sunar. Boston’un merkezinde bulunan okul ABD’nin en prestijli üniversitelrinden Harvard Üniversitesi’ne de oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Teknolojik ve ferah sınıflarıyla öğrencilerin eğlenceli ve etkili ders görmelerini sağlayan okulda her sınıfta interaktif tahta kullanılmaktadır. Embassy English Boston Downtown, başlangıç İngilizcesi’nden, iş İngilizcesi’ne ve hatta TOEFL sınavına hazırlığa kadar öğrencilerine geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktadır.

Öğrenciler yurtta diğer öğrencilerle birlikte kalabildikleri gibi, Boston’da yaşayan ve okul tarafından seçilip sürekli denetlenmekte olan bir ailenin yanında da konaklayabilir. Yurtlar genellikle tek veya iki kişilik paylaşımlı banyo kullanan klasik yurt odalarıdır. Aile yanında konaklayan öğrencilerinse kahvaltı ve akşam yemekleri, çamaşır yıkama hizmeti ailenin sorumluluğundadır. Ayrıca aile yanında konaklayan öğrenciler, Amerikan yaşam tarzına daha hızlı bir şekilde adapte olmakla kalmayıp daha çok pratik yapma imkanı da bulmaktadırlar.

 
 

 • EC ENGLISH

EC ENGLISH


417l.jpg (800×601)

Boston şehri, içinde barındırdığı dünya standartlarında ki kaliteli eğitim kurumlarıyla ünlüdür. 1992’de Amerika Birleşik Devletleri’nin en önemli merkezlerinden olan Faneuil Hall’ da kurulan Boston EC dil okulu Amerika’nın akademik merkezi ve en hareketli ve canlı bölgesidir. EC dil okulu Boston Dowtown’ da şehir merkezinde yer almaktadır. EC Boston dil okulu, çeşitli alışveriş merkezlerine, restoranlara, eğlence merkezlerine, deniz kıyısına sadece birkaç dakika uzaklıkta olduğu için Amerika’da ki dil okulları arasından Amerikan İngilizcesi öğrenmek için en iyi seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. EC dil okulu Boston şubesinde farklı ders programları ile öğrencilerine birçok amaca yönelik İngilizce dil eğitim seçenekleri sunmaktadır.
Yüksek standartlarda İngilizce eğitim veren dil kursları, her ihtiyaca uygun şekilde en ekonomik ve dil pratiği yüksek eğitim programlarını öğrencilere sunmaktadır.

EC Dil Okulu Boston’ da Sunulan İmkânlar

 • 21 modern sınıf
 • İnteraktif tahtalar
 • Kişisel çalışma alanları
 • Öğrenci bilgisayarları
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Öğrenci salonu
 • Kütüphaneler
EC'nin Boston'da sunduğu  konaklama opsiyonlarından biri Aile Yanı konaklamadır. Kendi evinizdeymiş gibi rahat hissedebileceğiniz aileler okula toplu taşıma ile 45 – 60 dakika uzaklıkta yer alır. Tek veya çift kişilik odalar mevcuttur ve yarım pansiyon şeklindedir. Bunun dışında, okula toplu taşıma ile 35 dakika uzaklıkta olan Paylaşımlı Apartmanlarda diğer EC öğrencileri ile birlikte kalabilir, pek çok arkadaş edinebilirsiniz. Yalnızca EC öğrencileriyle değil, dünyanın pek çok yerinden uluslar arası öğrencilerle birlikte çok kültürlü bir ortamda, iyi kalitede konaklamak istiyorsanız Yaz Yurtları sizin için uygun. Yalnızca yaz aylarında açılan bu konaklamalar okula toplu taşıma ile 25 dakika uzaklıktadır. 

EC Dil okulları, tüm şubelerinde öğrencilerin İngilizce kullanımını aktif hale getirebilmek zamanınızı en iyi şekilde kullanabilmeniz ve hedefinize kolayca ulaşabilmeniz için birçok etkinlik ve davet hazırlar. EC öğrencisi olarak kalış süresince ücretsiz sosyal eğlence etkinlikleri düzenler. Her ayın ilk Pazartesi bu aktivite takvimini öğrencileri ile paylaşır.  EC Boston dil kursları faaliyetlerinin bazıları şunlardır:

Film Gecesi
Sınıfla beraber bir film seyretmek ve daha sonra tartışmak.

Öğleden sonra Oyunlar
Tüm sınıflar için öğleden sonraları sosyal hayata yönelik eğlenceli oyunlar.

EC Futbol müsabakaları
Personel ve öğrencilerle haftalık futbol turnuvası.

Basketbol
Basketbol sahasında diğer öğrencilerle basket maçlarına katılım.

Gönüllü projeler
Sınıf arkadaşlarınızla beraber katılacağınız yerel ve sivil toplum kuruluşlarında gönüllü projelere katılım.
Yerel projelerde yer alın.

*Tüm aktiviteler mevsimsel olarak önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.


 

 • SPRACHCAFFE

SPRACHCAFFE

Manhattan'ın kalbinde yer alan New York merkezi , Madison Square Park, The Flatiron District ve Midtown'un büyüleyici manzarasına sahiptir. Burada sadece ingilizcenizi geliştirmekle kalamz , aynı zamanda hayatınızı değiştiren deneyimler edinirsiniz.

1973'te kurulan okulun kapasitesi max. 150 öğrencidir. Okulda küçük mutfak öğrenci salonu, çalışma odası, ücretsiz internet erişimi, bilgisayar salonu mevcuttur. 

New York'taki birinci sınıf okul, canlı turist ortamıyla yetenekli ve dost canlısı ingilizce eğitmenlerini ve dünyanın en popüler şehirlerinden birinin merkezindeki rahat okul ortamını bir araya getiriyor.

Okul, tüm öğrencilere mükemmel seyahat ve öğrenme deneyimini yaratmayı amaçlıyor. İngilizcenizi mükemmel seviyeye getirirken NYC harikalarını deneyimlemeniz için, dil eğitmenlerinin liderlik ettiği çeşitli geziler sunuluyor.

Okulun uygun konumu sayesinde , Madison Caddesi veya en yakın metro istasyonu sadece 5 dakika mesafededir. Bu hareketli megakenti tamamen deneyimlemeniz için mükemmel bir yerdesiniz.
 

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONALÜlkenin en güzel plajlarının olduğu Santa Barbara'daki okulumuzda yerinizi alın. Santa Barbara City College'deki kampüsümüzde deniz manzarasının keyfini çıkarın.

 • Farklı yoğunluk seviyelerine sahip genel İngilizce kurslarından birini seçin.
 • SBCC'nin sunduğu çeşitli kampüs imkanlarından faydalanın.
 • Bu güneşli ve sıcak ortamda Kaliforniya'nın rahat yaşam tarzının keyfini çıkarın.
 • Amerika'da üniversite eğitimi almayı düşünüyor musunuz? Üniversite Yerleştirme Servisimiz (UPS) ile partner üniversite ağımızdan faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz. 
                                                                      

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL
Highline Community College; Seattle merkezine sadece yarım saat uzaklıktadır. Mükemmel sessiz ve güvenli çevresiyle, dağ ve göl manzarasıyla, öğrencilere eşsiz bir eğitim ortamı sunmaktadır.

100.000 kitap arşivine sahip kitaplığı, fitnes salonu, wireless , oyun ve çalışma odaları, cafeterya ve spor salonuyla, öğrencilerine ingilizce eğitiminin yanında çeşitli avantajalr sunmaktadır.

                                                                 

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONALPortland Oregon'da yer alan Kaplan dil okulu, güzel dağlar, ormanlar ile çevrili ve Amerika'daki en uzun kayak merkezine sahip olan şehir merkezinin tam ortasındadır. Portland, canlı müzikleri, çok sayıda barları ve Amerika'daki en düşük yaşam maliyeti olan şehirlerden biri olması sebebiyle popüler ve kozmopolit bir şehirdir.

 • Portland okulumuz sanat galerileri, restoranları ve birçok Portland simgesi ile bilinen Pearl District şehir merkezindedir.
 • GMAT, GRE veya TOEFL'a hazırlanın ya da esnek uzunluğa sahip kurslarımızdan birini seçin.
 • Öğrenci yurdu, tam donanımlı mutfak ve mobilyalı daireler sunmasının yanı sıra hafif raylı tren istasyonuna da kolay erişime sahiptir.
                                                               

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONALMicrosoft ve Starbucks'ın merkezi, grunge müzik ve ekoseli gömleklerin doğduğu yer olan Seattle'ın yakınında Kaplan'ın dil okulunda İngilizce kurslarına katılın. Seattle, popüler kafelerde takılmak, canlı müzik dinlemek veya haftasonu kayak ya da kamp yapmak için yakınlara geziye gidebileceğiniz harika bir şehirdir.

 • Çeşitli İngilizce sınav hazırlık kursları dahil çok sayıdaki programdan birini seçebilirsiniz.
 • Özel olarak seçilmiş öğrenci yurdumuzda kalabilir ya da yerli bir ailenin yanında yaşayarak kendinizi geliştirebilirsiniz.
 • Seattle, dünyadaki en iyi canlı müziğe sahip mükemmel bir kültüre sahiptir.
                                                        

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL


Washington D.C.'nin merkezinde yer alan okulumuz sizi D.C. yaşamının ortasına bırakır ve anıtlar, müzeler gibi birçok yere yürüyerek gidebilirsiniz. Bu oldukça küçük ancak çeşitli ve dinamik şehirde İngilizce öğrenin.

 • İngilizce kursunuzun yoğunluk düzeyini seçin, iş amaçlı İngilizce'ye yoğunlaşın ya da TOEFL, GMAT veya GRE sınavlarına hazırlanın.
 • Okuldan sadece 10 dakika yürüme mesafesi uzaklığında öğrenci yurdunda kalın veya yerel ailelerin birinin yanında yaşama fırsatından faydalanın.
 • D.C., New York City ve Philadelphia gibi civar şehirlere ulaşım ağlarına sahiptir ve haftasonları buralarda değerlendirilebilir.
                                                                     

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL


Philadelphia'nın merkezinde yer alan dil okulumuz özellikle öğrencilerin ihtiyaçlarına göre seçilmiş yepyeni bir binada yer alır. İngilizce'yi hızlı ve verimli biçimde öğrenmenizi sağlayacak teknolojik donanıma sahiptir.

 • TOEFL, GMAT veya uluslararası öğrenciler için GRE gibi sınavlara hazırlanabilirsiniz. 
 • Esnek uzunluğa sahip 3 yoğun İngilizce kursundan birini seçebilir ya da 5, 6 veya 9 aylık programlardan birine dahil olabilirsiniz. 
 • Philadelphia, canlı sanat ve moda gösterilerinin olduğu orta çaplı tarihi bir şehirdir.
                                                                  

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL


Miami'de bulunan Kaplan dil okulu öğrencilere sıcak ve güneşli Florida'da, South Beach ve Disney World gibi yakın yerlerde eğlence ve aktiviteler ile İngilizce öğrenme şansı sunuyor.

 • GMAT, GRE veya TOEFL'a hazırlanın ya da esnek uzunluğa sahip kurslarımızdan birini seçin.
 • Okulumuz, tenis kortlarına, golf alanlarına ve diğer birçok dış mekan aktivite alanına yakın Coral Gables'da yer almaktadır.
 • Tek ve iki kişilik odaları olan öğrenci yurtlarını seçebilir ya da aile yanında kalabilirsiniz.
                                                                    

 • EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISHFlorida'nın sıcak ikliminde ve doğal güzellikleri içerisinde, Las Olas Boulevard'da, Fort Lauderdale'nin nehir kıyısında cennet gibi bir atmosferde İngilizce öğrenmek ister misiniz?
Embassy CES Fort Lauderdale Dil Okulu, tecrübe ve kalitesiyle size muhteşem sıcak kanlı bir ortamda, dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilerle İngilizce öğrenme ve pratik yapma şansı sunuyor.

 Embassy kalitesini yaşamak ve İngilizce öğrenmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 Amerika'nın Venedik'i olarak anılan ve ülkenin en gözde tatil kentlerinden birinde çok keyifli birİngilizce eğitimi almaya ne dersiniz...

Fort Lauderdale, Miami'nin 30 dakika kuzeyinde bulunan popüler bir eğlence ve turizm şehridir. Ve deniz tatilinden çok daha fazlasını sunar. Farklı zevklere hitap etmesinden dolayı her yıl yaklaşık 10 Milyon turisti ağırlamaktadır.

Embassy Dil Okulu sizlere bu mükemmel tatil destinasyonunda İngilizce öğrenebilme fırsatı sunuyor. Kentin tam kalbinde bulunan modern binası, zengin donanımlara sahip sınıfları, en güncel eğitim sistemleri ve eğlenceli ortamıyla ihtiyacınız olan her şey sadece bir kaç dakika uzağınızda olacak.

Fort Lauderdale'de eğitiminizi en verimli şekilde ilerletmek isterseniz sizlere Yoğun bir program önerebiliriz. Bu programda tamamen eğitiminize odaklanarak dil becerilerinizi hızla geliştirebilirsiniz. Yada keşfetmeyi ve eğlenmeyi seven bir ruhunuz varsa Genel veya Tatilde İngilizce Programlarımıza da katılabilirsiniz.

Ayrıca Fort Lauderdale'de eğitim alırken rahat bir konaklama yapmanız bizim için önemlidir. Biz de bu yüzden konaklamalarımızı büyük bir titizlikle seçeriz. Sizler için özenle hazırlanan bir renkli ailenin yanında kalabilirsiniz.

Eğitim serüveniniz devam ederken bu güzel şehri adım adım keşfetmeyi sakın unutmayın! Çünkü enerjik ruhuyla şehrin her köşesinde büyüleneceksiniz.

Boş zamanlarınızda altın gibi ışıldayan kumsallara gidin ve güneşin tadını çıkartın. Plaj voleyboluyla stres atın.

Eğer alışveriş tutkunuysanız şehrin ışıltılı caddelerine gidin ve doyasıya alışveriş yapın. Bittikten sonunda elinizde kaç tane alışveriş poşeti olduğunu sayamayabilirsiniz...

Özellikle akşam saatlerinde sahilde bulunan yerel restoranlarda birbirinden ilginç lezzetleri tadın ve gecenizi renkli Fort Lauderdale barlarında devam ettirin.

Sizde bu muhteşem Amerikan sahil kentinde doyasıya vakit geçirip İngilizce eğitimi almak isterseniz hemen bize ulaşın!

                                                                   

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL
Şehir merkezindeki San Diego dil okulumuz özellikle öğrencilerin ihtiyaçlarına göre seçilmiş yeni bir konumdadır ve güzel bir binada son teknolojiye sahip olmasının yanı sıra dersler arasında öğrencilerin kullanmasına için bir bahçeye de sahiptir.

 • Çeşitli yoğunluklarda İngilizce kurslarından birini seçin, İş İngilizcenizi geliştirin veya TOEFL sınavına hazırlanın.
 • Şehirde vakit geçirmek ve kaldığınız yere rahat dönebilmeniz için merkezi bir konumdadır.
 • Yüzme havuzu ve tenis kortu olan öğrenci dairelerinden birini seçebilir ya da yerli ailelerden birinin yanında kalarak San Diego'yu daha keşfedebilirsiniz. 
 • San Diego'da 12-17 yaş arası genç öğrencilere yönelik kurslar da sunulmaktadır.
                                                                    

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL


 

Kaplan International English okullarımız bir çok farklı İngilizce program seçeneği sunulmaktadır. Her yaşa uygun bir dil eğitim programı bulmanız mümkündür.

Tatilde İngilizce
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik Yıl
Akademik Somestir
İş İngilizcesi
Yoğun İş İngilizcesi

Sınav / Üniversite Hazırlık

Kaplan International English okullarımızda sınav hazırlık kursları ve üniversite hazırlık programları özel olarak hazırlanmakta ve öğrencilerin ihtiyaç ve eksikliklerine göre düzenlenmektedir.

TOEFL iBT & Akademik İngilizce
GMAT / GRE Hazırlık
Cambridge Sınav Hazırlık

                                                                  

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL

KIC_Los_Angeles-Westwood2.jpg (800×533)

Los Angeles’ta yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki; emin olun programınıza sığdıramayacaksınız. Amerika’nın nefes kesen uğrak noktalarıyla şehir, dostane atmosferi ve içinizi ısıtan havasıyla sizi etkisi altına alacaktır. Universal Studios ve Disneyland gibi dikkat çekici yerlerin yanı sıra Hollywood, Malibu ve Sunset Boulevard da mutlaka görülmesi gereken muhteşem yerlerdir. Geniş öğrenci nüfusu ise bu şehri, kaçırılmaması gereken canlı ve hayat dolu bir şehir haline getirmiştir.

 • Los Angeles’taki iki okuldan ilki şehir merkezinin yaklaşık 15 km güneydoğusundaki Whittier’da, diğeri ise merkezi bir üniversite bölgesi olan Westwood’da bulunmaktadır.
 • Los Angeles, 15 milyonu aşkın şehir nüfusuyla Amerika’nın ikinci, en kalabalık nüfuslu şehridir.
 • Konaklama öğrenci evleri, kampüs yurtları ve aile yanında konaklama şeklindedir.
 • Los Angeles, gelişmiş tren, otobüs ve metro hattına sahiptir.
 • Öğrenciler Los Angeles Uluslararası Havalimanı'na gelmelidir (LAX).

 • EUROCENTRES

EUROCENTRES

cny_school_panorama.jpg (780×325)
Öğrencilere Colombia Universitesi kampüsünde eğitim verilmektedir. Bu ünlü Ivy-League Üniversitesi kampüsü Yukarı Manhattan’da yer almaktadır. Birkaç blok ötede Columbia uzanmaktadır ve kolejleri, dükkanları, büfeleri ve restoranlarıyla kendi çapında küçük bir kasabadır. American Language Program (Amerikan Dili Programı) (ALP) üniversitenin yeşil, ağaçlık Morningside Heights kampüsünün bir parçasıdır. 1991’de kurulan ALP, ABD’nin en eski İngilizce programlarından biridir.

En iyilerin şehri olan Big Apple'dan (New York) daha büyüğü yoktur. Dünyada başka hiçbir şehir bu kadar çok ırkı, kültürü, dini ve ulusu bir araya getirmez. Yeni akımlar her zaman buradan, gökdelenler ve Little Italy, Broadway ve Wall Street, Central Park ve Beşinci Cadde arasından doğar.

New York'ta kitaplar dolusu gezilecek ve görülecek yer vardır. Özgürlük Anıtı'nı ziyaret edebilir, Tayland, Hint, Fransız, İrlanda ya da Kapon restoranında yemek yiyebilir, Central Park'da koşu yapabilir, Picasso, Monet, Matisse ve Warhol gibi sanatçıların çalışmalarının yer aldığı MOMA (Modern Sanatlar) Müzesini gezebilir, seçkin dükkanların olduğu Madison Avenue'de dolaşabilir, Greenwich Köyü'nün sanatçı ruhunu hissedebilir, New York Botanik Bahçesinde çiçekleri koklayabilir, Rockefeller Center'da buz pateni yapabilir ve bunlardan çok daha fazlasını bulabilirsiniz.
 

Önemli Özellikler
 • Colmbia Üniversitesi kampüsünde eğitim verilmektedir.
 • Kurs Çeşitliliği,
 • Şehir ve Bölge Çeşitliliği,
 • İndirimli Programlarının olması,
 • Konaklama Çeşitliliği,
 • Derslerin En Güncel Yöntem ve Meteryallerle yürütülmesi,
 • Dersler 50 dakikadır.
 • Öğrenci Başarı Takibi,
 • Rahat çalışma ortamları,
 • Kurs sonunda Katılım Sertifikası,
 • Genel İngilizce’de 14’ e kadar, Premium Kursları’nda 8 kişilik sınıf mevcudu,
 • Bire bir dersler, küçük gruplarla çalışma imkanı,
 • Kütüphane, danışmanlık hizmetleri, kantin, snack bar, Ücretsiz internet, dil labratuvarları, televizyon odaları…
 • Aile Yanı Konaklamaları okula yakındır.
 • Türk Yoğunluğu %2’dir.
Sosyal Aktiviteler
Geziler ve rehberli turlar “American Language Program” paketine dahildir ve kampüs yaşamında çok geniş spor faaliyeti olanaklarının yanı sıra öğrenci organizasyonları ile iletişim de vardır. New York şehrinin kendisi, müzeleri, sanat galerileri, tiyatro, sinema, jazz kulüpleri, diskolar, restoranlar, vb. ile eş anlamlıdır.
Faaliyetler 
Konferanslar, oyunlar, kampüste filmler ve konserler, nehir gezintileri ve rehberli turlar. Amerikalı öğrencilerle düzenli iletişimi sağlamak için çok sayıda olanak vardır. 
Gezilecek yerler 
Boston, Philadelphia, Washington D.C., Niagara Şelaleleri ve Toronto gibi keşfedilecek çok sayıda şehir ve bölge vardır.

 

 • EC ENGLISH

EC ENGLISH
Atlantik Okyanusu' nun kıyısında, Florida' nın güneydoğusunda bulunan Miami, nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu yerlerden biridir. Finans, kültür, medya, eğlence ve sanat alanlarında Amerika' daki büyük merkezlerden biri olma özelliğine sahip olan şehir de her sene birçok kültürel, ticari ve sanatsal etkinlik düzenlenmektedir.

EC Miami Merkezi

2012 yılında hizmet vermeye başlayan okul South Beach' in kalbinde dünyaca ünlü Lincoln Road' da hizmet vermektedir. Kumsala kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan okul, ayrıca restoranlara, kafelere, barlara ve mağazalara çok yakında bulunmaktadır. Okulda öğrenciler için, internet erişimli bilgisayarlar, kütüphane ve öğrenci salonu gibi birçok olanak yer almaktadır.

EC Boston 1992 yılında kurulmuştur. Okul resmi TOEFL iBT test merkezi olmayı başarmıştır. EC Boston dil okulunda muhteşem kalitede ekipman ve meteryallerin olduğu bilgisayar odaları, aydınlık öğrenci salonu, sessizliğin hakim olduğu ders çalışma alanları ve daha fazla niteliklere sahip toplamda 15 sınıf bulunmaktadır. Öğrenciler, okul tarafından düzenlenen sosyal programlara katılmaya teşvik edilirler ve haftasonu gezi fırsatlarını değerlendirip Massachusett'e ve New England'a gidebilirler.

                                                                    

 • EC ENGLISH

EC ENGLISHSan Diego muhteşem California iklimiyle, muhteşem manzaralı çevresiyle öğrencilerine mükemmel bir öğrenim ortamı sunuyor.
EC, San Diego kumsalları ve alışveriş merkezleriyle bilinen La Jolla'da bulunmaktadır.

Ferah sınıflarda, terası ve öğrenci laungeları ile okyanus manzarası eşliğinde öğrencilere sosyalleşmeleri için mükemmel bir ortam sağlar. Her öğrenci seviyesine uygun çeşitli sınıflar açılmaktadır.

                                                                

 • EC ENGLISH

EC ENGLISH

EC San Francisco dil okulu şehir merkezinde kurulmuştur. Dil okulu Market Street ve Union Square'e kısa yürüyüş mesafesindedir. EC San Francisco merkezi, 16 sınıfı, öğrencilerin dinlenebileceği, dünyanın her yerinden gelen arkadaşlarıyla sohbet edebileceği, aynı zamanda aileleriyle internet üzerinden sohbet edebilecekleri bilgiyasarların olduğu, kendi dizüstü bilgisayarlarını kablosuz internet bağlantısıyla kullanabilecekleri güneş dolu aydınlık öğrenci salonuyla öğrencilerine sıcak bir atmosfer sağlamaktadır. Okul çevresinde okula sadece birkaç adım uzaklıkta çok sayıda alışveriş mağazaları, restaurantlar, kafeler ve konforlu konaklama merkezleri vardır. Kaliteli kurslar ve sanat okullarının merkezi olan San Francisco'da EC dil okulu İngilizce dil eğitiminin alınacağı mükemmel bir okuldur.

                                                                      

 • EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH

embassy_english_los_angeles_california_Amerika_Amerika_ingilizce_yurtdisi_egitim_resim_2.jpg (1800×1198)

Dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olan Los Angeles’taki Amerika Embassy CES İngilizce dil okulu, Long Beach’te, Los Angeles County’nin denize sıfır, mükemmel şehrinde yer alır. Los Angeles şehir merkezine sadece 40 dk, Orange County’e ise sadece 15 dk uzaklıkta bulunur. Burada hem şehir yaşamına, hem de doğaya yakın olacaksınız.

Embassy CES, Los Angeles’ın lokal etkinliklerine katılımızı teşvik eder ve Movieland Wax Museum, Six Flags Magic Mountain Park, Universal Studios gibi gezilerle eğitiminizi eğlenceli hale getirir.

Okulun Los Angeles’taki partneri Woodbury University’dir. California’daki partnerleri arasında University of California’ya (UC) ve California State University’ye (CS) geçişi kolaylaştıran Peralta College ve Foothill-De Anza Community College, yakın lokasyonda Green River Community College (Seattle) bulunmaktadır.

 • LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL (LSI)

LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL (LSI)San Diego'nun merkezinde bulunan okul, restaurantları , alışveriş merkezleriyle birlikte ulaşım için oldukça ideal bir noktadadır.
San Diego hayvanat bahçesi, San Diego Bay ve Symphony Hall noktalarına yürüyüş mesafesindedir.

TOEFL ve Cambridge Sınav Hazırlık kursları ve bir çok ingilizce programı bulunmaktadır. Okul modern binasıyla öğrencilerine bilgisayar odası ve wireless internet eşliğinde öğrenim ortamı sunar.

                                                                           

 • EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH

San Francisco’nun kalbindeki Powel Caddesi’nde ve bütün toplu taşımaların merkezi olan BART/Muni İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Amerika Embassy CES İngilizce dil okulu, şehrin en popüler alışveriş merkezi Union Meydanı’na da çok yakındır. Ferry Binası ve Modern Sanatlar Müzesi’ne ise kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Okul sizi Exploratorium, Pier 39, Yosemite Park, UC Berkeley, Sutro Baths ve daha pek çok geziye davet etmekte, lokal etkinliklere katılmaya çağırmaktadır.

Embassy CES, San Francisco binasındaki aydınlık sınıfların, yerden tavana kadar uzanan pencereleri sayesinde şehrin bütün güzelliğini izleyebilirsiniz. Ayrıca bu sınıfların her biri interaktif beyaz tahtalarla donatılmıştır.

California’daki partnerleri arasında University of California’ya (UC) ve California State University’ye (CS) geçişi kolaylaştıran Peralta College ve Foothill-De Anza Community College, Woodbury University yakın lokasyonda Green River Community College (Seattle) bulunmaktadır.

                                                               


 • kaplan international

kaplan internationalDünyanın en ünlü ve en ironik şehirlerinden biri olan New York; hiç şüphesiz size asla unutamayacağınız bir İngilizce eğitim deneyimi sunacaktır. Dünyanın 80’den fazla birinci kalite müzelerine, 150 tiyatroya, 30 konser alanına, sayısız alışveriş merkezine, restoran ve barlarına ev sahipliği yapan bu şehirde yapmak isteyeceğiniz şeyler asla bitmeyecek. Dünyanın çığır açan kent simgelerinden Özgürlük Anıtı’nı görebilir, New York Yankees gibi ünlü takımların maçlarını izleyebilir, şehrin hiç kaybolmayan canlılığıyla mest olabilirsiniz.

 • New York’da bulunan 3 okuldan ilki Empire State Binası’nda diğeri Central Park civarındaki Midtown’da ve sonuncusu ise Manhattan’ın kalbinde yer alan Soho semtinde bulunmaktadır.
 • New York, 8 milyonu aşkın şehir nüfusu ve 23 milyonun üzerindeki metro nüfusuyla Amerika’nın en büyük nüfuslu şehridir.
 • Konaklama; öğrenci evleri ve aile yanı konaklama şeklindedir.
 • Şehir otobüsleri, trenleri ve metrolarıyla geniş bir ulaşım ağına sahiptir.
 • Öğrenciler, John F. Kennedy (JFK), Fiorello LaGuardia (LGA) veya Newark Uluslarası Havalimanına gelmelidir (EWR).

 • EC ENGLISH

EC ENGLISH

EC-LA-English-School-SMALL.jpg (600×400)
Kaliforniya' nın en kalabalık, Amerika' nın ise nüfusu en yoğun 2. şehri olan Los Angeles' ta her zaman yapılacak bir şeyler bulabilirsiniz. Farklı mutfakların lezzetlerini burada deneyebilir, çeşitli etkinliklere katılabilir ve geceleri eğlence hayatının tadını burada çıkarabilirsiniz.

Güney Kaliforniya' da Santa Monica sahiline 5 dakikalık mesafede bulunan EC Dil Okulu merkezi, konumundan dolayı restoranlara, alışveriş merkezlerine ve kafelere sadece kısa bir yürüme mesafesinde yer almaktadır. Modern binasında hizmet veren okulda, 24 adet derslik, öğrencilerin özgürce kullanabilecekleri bilgisayar odası, kendi bilgisayarları olan öğrenciler için ise ücretsiz kablosuz internet erişimi, ders dışında beraber vakit geçirebilecekleri bir salon ve İngilizcelerini geliştirebilmeleri için faydalanacakları kütüphane bulunmaktadır.

 • EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH

9_English_school_san_diego_school_interior4.jpg (684×420)

Geniş San Diego okulu şehrin mükemmel görünümüyle modern, klimalı, yüksek bir binada yer alır. San Diego'nun tam şehir merkezinde yer alan okul, Horton Plaza'daki ana alışveriş bölgesine ve çeşitli uluslararası restoran ve müzik kulüplerinin bulunduğu tarihi Gaslamp Quarter'a birkaç dakika uzaklıktadır. Yakınlarda Seaport Village ve güzel Balboa Park'ı vardır.

San Diego okulunu seçmek size kültürün, kumsal yaşamın, alışveriş ve mükemmel iklimin bir arada olduğu imrenilen California yaşam tarzını kazandıracaktır.

San Diego'daki öğrenciler için konaklama:

Aile yanı
İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak (ortak oda seçerseniz odanızı başka bir ülkeden gelen bir öğrenciyle paylaşacaksınız) ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz. Yerli San Diego sakinleriyle tanışmak ve yaşam tarzlarını paylaşmak için mükemmel bir şans. İngilizce konuşanlarla beraber yaşamak, öğrenmenizin ve akıcılığınızı geliştirmenizin hiç bitmeyeceği anlamına da gelir. San Diego'da, Aile yanı evlerimiz okula toplu taşımayla bir saatlik bir uzaklıktadır. Okulumuzun çevresinde çeşitli ev tarzları vardır: dairelerden, konaklara, bazıları bahçeli, havuzlu ya da jakuzili evler.

                                                                   

 • ST GILES INTERNATIONAL

ST GILES INTERNATIONAL
Amerika'nın batı yakasında bulunan San Francisco ülkenin en kozmopolit ve yaşaması en keyifli bölgelerinden biridir. Şehrin merkezi bir lokasyonunda yer alan St Giles San Francisco Dil Okulu renove edilmiş iki tarihi binada hizmet verir. 800.000 nüfusu ile her an canlı olan ve pek çok kültürü bir arada görebileceğiniz San Francisco'da kendinizi asla yabancı hissetmezsiniz. Sıcak ve samimi eğitim kadrosu ile fark yaratan St Giles San Francisco Dil Okulu'nda İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın.  

 

St Giles San Francisco Dil Okulu için 5 Neden?
 

 • Dünyaca ünlü Golden Gate köprüsünde yürüyün
 • Fisherman's Wharf ve Pier 39'u görün
 • Union Square'de alışverişe doyun
 • Chinatown'u keşfedin
 • Yerba Buena Park'ta piknik yapın
St Giles San Francisco Dil Okulu Hakkında
 • Modern derslikler
 • Ücretsiz wi-fi
 • Dijital Dil Laboratuarı
 • Donanımlı Bilgisayar Odaları
 • Geniş bir kütüphane
 • Sosyalleşebileceğiniz cafe ve lobi
 • Yüksek kalitedeki dil eğitiminin yanısıra boş zamanlarızı keyifle geçirmeniz, bulunduğunuz şehri daha yakından tanımanız için St Giles Dil Okulları biribirinden renkli sosyal aktitive seçenekleri sunar. 
   
 • Alcatraz Adası'nı keşfedin 
 • Los Angeles ve Hollywood gezilerine katılın
 • Disneyland'da doyasıya eğlenin
 • Napa Valley ve Sonoma Şarap Bölgesi'ni gezin
                                                                                 

 • EC ENGLISH

EC ENGLISH


EC English New York, Manhattan Times Square'in kalbinde, muhteşem şehir manzarasıyla, modern binası ve 5th Avenue, Broadway ve Empire State Building gibi şehrin en cazip yerlerine 5 dakikalık yürüme mesafesi ile öğrencilere eşsiz bir eğitim ortamı sunuyor.

 

 • KINGS COLLEGES

KINGS COLLEGES


kings-colleges-los-angeles-okul-binasi.JPG (653×431)

1957 Yılında kurulan Kings Colleges, İngiltere’deki üstün başarısının akabinde, sahip olduğu kaliteyi Amerika Birleşik Devletleri’ne de taşımaya karar vermiştir. Kings Okulları’nı diğer dil okullarından ayıran en önemli fark, öğrencilerine başarı garantili bir eğitim sunmasıdır. Bunun ispatı olarak öğrencilerine verdiği başarı garantisi ve Kings Eğitmenlerinin tümünün en az bir tanesine sahip olduğu DELTA, CELTA veya MA in TESOL gibi sertifikalar gösterilebilir. Kings Colleges verdiği nitelikli İngilizce eğitimini sosyal aktivitelerle zenginleştirmekte, bu sayede öğrencilerinin genel kültür seviyelerini yükseltirken İngilizce Pratik yapmalarını da sağlamış olmaktadır.

Kings Colleges, Amerika Birleşik Devletleri’nde birbirinden ayrı iki seçkin merkezde hizmet vermektedir. Bunlardan ilki Los Angeles’taki Ünlüler Bulvarı’nın (Walk of Fame) paralelinde bulunan Hollywood Bulvarı’ndadır. 

Kings Colleges öğrencileri, okul eğitiminin ilk günü İngilizce bilgilerini ölçmek amacıyla Seviye Tespit Sınavına tabi tutulurlar. İlgili sınav sonucuna göre öğrencinin eğitim süresi sonrasında ulaşması hedeflenen İngilizce seviyesi öğrenciye bildirilir. En az 12 haftalık bir eğitim sonrasında, eğer öğrenci hedeflenen İngilizce seviyesine ulaşmamışsa, o seviyeye ulaşıncaya kadar, Kings Colleges’ta alacağı İngilizce eğitimleri için herhangi bir ücret alınmayacaktır. Öğrencinin bu hakka sahip olabilmesi için okula %90’dan az devamsızlığının olmaması, ödevlerini yapmış olması ve en az 12 haftalık eğitim için kayıt olmuş olması gerekmektedir. Konaklama hizmeti söz konusu garantinin kapsamı dışındadır.

Kings Colleges Eğitmenlerinin başarılarının belgesi olarak sahip oldukları CELTA, MA in TESOL gibi sertifikalar ve İngilizce öğretimindeki geçmiş yıllara dayanan tecrübeleri rahatlıkla gösterilebilir.

Kings Colleges eğitmenlerini işe alırken birçok kriteri göz önünde tutan ve eğitmen seçimi esnasında bu standartlarından taviz vermemesiyle de bilinen üst düzey İngilizce eğitimi veren bir dil okuludur.

Kings Los Angeles Merkezi öğrencileri de En-Suit [1] yurtlarda tek ve çiftkişilik konaklama alternatifine sahiptirler. Öğrenci Evleri/Apartmanları konaklama olanağı da ayrıca mevcuttur.

Bunlarla birlikte Kings Colleges, öğrencilerine  aile yanı konaklama alternatifi de sunmaktadır.

NewYork_Samanthasclass.jpg (800×600)

LSI New York, kent merkezindeki SoHo'da; Finans bölgesinin yakınında, Metropolitan College of New York (MCNY) okulunun Manhattan kampüsü içinde bulunur ve Chinatown, Tribeca ve Greenwich Village'a yürüyüş mesafesindedir. LSI New York, hem İngilizce öğrenmek, hem de uluslararası ve Amerikalı öğrencilerle kaynaşmak için sıcak ve samimi bir ortam olmasının yanında, öğrencilerine, “Big Apple” (Büyük Elma) olarak da bilinen bu kenti dünyanın en harika şehri haline getiren tüm sanat, tiyatro, alışveriş ve eğlence imkânlarına erişim olanağı sunar. Amerika’da İngilizde öğrenmek istiyorsanız, aradığınız her şey New York’ta vardır.

Dil okulumuz, Manhattan'dan muazzam manzaralar sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Okulun sunduğu imkânlar arasında birinci sınıf bir kütüphane, ücretsiz internet erişimi sunan iki bilgisayar odası ve sınavlara çalışmadığınız zamanlarda rahat vakit geçirebileceğiniz bir öğrenci salonu bulunur. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar mevcuttur. LSI New York, MCNY'de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI'de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY'nin lisans ve lisans üstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY'nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir. Mevcut dersler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. LSI New York'a katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız.

 • ST GILES INTERNATIONAL

ST GILES INTERNATIONAL

st-giles-new-york-sinif2.JPG (840×560)

St Gilles New York City, Manhattan ın kalbi olan 15. Caddede bulunmaktadır. Okul yenilenmiş art-deco ofis bloğu manzarası ile New York'un ünlü caddesi üzerinde yer almaktadır. The Empire State, Macy's department store, Greenwich Village, Time Square ve daha bir çok New York ta görülmesi gereken yere birkaç dakika uzaklıktadır.

Orta büyüklükteki okul, dünyanın en güzel şehirlerinden birinde, yaşamın ve öğrenmenin coşku ve canlılığı ile doğrudan uluslararası çevre desteği ve mükemmel düzeylerde kişisel dikkat birleşimini sunuyor.
 

New York, 80 ve daha fazla dünyaca ünlü müzeleri, 150 ye yakın açık ve kapalı Brodway tiyatroları, 30 konser alanı ve dünyaca ünlü alışveriş merkezleri, restoran ve barları olan bir şehirdir. Okul, Amerika'nın en popüler eğitim-seyahat hedefli merkezinde, doğru şehir deneyimi için idealdir.

 • The Empire State Building' in yanı, en ünlü 15. Caddede konum
 • Modern ve en modern dil öğrenim imkanları
 • Canlılığın kalbi olan Manhattan da Yaşam ve Eğitim

İmkanlar

 • Sınırsız internet
 • Dijital dil laboratuarları
 • 35 adet öğrenci bilgisayarı
 • Kütüphane
 • Öğrenci kantini ve salonu
 • Platin merkezi ve salonu
 • 4 enteraktif whiteboard
 • Öğrenci kitapevi

Aktiviteler

Heyecanlı ve çeşitli aktivite programı, sizlere bizimle olduğunuz süre zaafında Amerika'yı ve şehri keşfetme fırsatları sunuyor.

Okulun aktiviteleri:
 • New york turu
 • Brodway tiyatrosu
 • New york yankee oyunu
 • Nigaria Falls için 3 günlük gezi
 • Boston da hafta sonu
 • Washington da hafta sonu
 • Museum of Modern Art (MOMA) and Guggenheim
 • Amerikan doğal tarihi müzesi
 • Central Parkta konser
 • Greenwich te komedi geceleri

New York'un Top 5 Eğlencesi

 • Statue of Liberty
 • MOMA
 • Natural History Museum
 • Empire State Building
 • Fifth Avenue Shopping

Kariyer

 • Cambridge BEC
 • İş için İngilizce
 • Turizm için İngilizce
 • Sanat ve tasarım için İngilizce
 

 

 • EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH

New_York_english_school_4.jpg (689×420)

Embassy CES Oldukça köklü ve güçlü bir eğitim kurumu olarak 40 yıldır beş ülkede 20 merkezde, dünya çapında 120’den fazla ülkeden katılımcıya uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.

40 yıldır eğitim veren Embassy Dil Okulu,
 Amerika, İngiltere, İskoçya, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da da merkezleri bulunmaktadır.

Embassy Dil okulları her yıl yenilenen teknolojiyle uyumlu bir şekilde modernleşmekte ve katılımcı öğrencilerine ileri teknoloji imkânlarını sunmaktadır.  

Genel İngilizce dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kursları mevcuttur.

Embassy, Study Group iş birliğiyle katılımcılarına İngilizce dil eğitimi yanı sıra, üniversite eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerine de seçkin programlar da dunmaktadır. Cambridge Üniversitesi, Oxford Üniversitesi gibi hayali bile güzel olan okullara hazırlık programlarını pek az okulda bulursunuz, Embassy Dil okulları size ufkunuzu açacak ve sınırlarınızı zorlayacak imkânlar sunmaktadır.

Embassy Dil okulları, tüm ülkelerde sundukları İngilizce dil eğitimi yanı sıra, Avustralya da hem üniversite hemde kolej okullarıyla öğrencilere bağlantılı değil de direk lisans ve yüksek lisans eğitimlerini vermektedirler. İngilteredeki kolejlerinde ise, üniversiteye hazırlık (A level,GSCE vb programlar) kursları yanı sıra üniversite bünyesinde üniversiteye garanti giriş yapacağınız hazırlık programlar sunmaktadırlar.

Pratik Bilgiler

VİZE BAŞVURUSU


TÜM ÜLKELER İÇİN GEREKEN VİZE İŞLEMLERİ ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN DANIŞMANLIK ÜCRETİ KARŞILIĞINDA YAPILMAKTADIR. GEREKLİ BELGELERE WEB SİTEMİZİN MENÜSÜNDEKİ VİZE BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ YA DA TELEFONLA BİZİ ARAYARAK DAHA DETAYLI BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.
 
BALKAN TURU


4 Gün I Üsküp I Manastır I Ohrid I Selanik I Kavala I 

PROGRAM AKIŞI

1.GÜN / İSTANBUL – ÜSKÜP
Kampüs önünde buluşma
Üsküp’ e hareket
Gueshevo sınır kapısından Makedonya’ ya giriş
Gece yolda geçecek

2.GÜN / ÜSKÜP
Üsküp’ e varış ve otobüsümüzde kahvaltı
Rehber eşliğinde Makedonya Turu
Üsküp Kalesi, Vardar Nehri, Taş Köprü
Davut Paşa Hamamı
Mustafa Paşa Camii
Saat Kulesi, Eski Hanlar, Türk Çarşısı
Kapalı Çarşı, Çifte Hamam
Arasta Cami, Zafer Takı
Rahibe Teresa, Eski Tren Garı
Üsküp’ teki otelimizde konaklama

3.GÜN MANASTIR – OHRID – SELANIK
Otelimizde kahvaltı
Bitola Çarşısı
Manastır Askeri İdadisi, Saat kulesi
Aya Dimitri Kilisesi, Haydar Kadı Camii
Bedesten, İshakiye Camii, Manastır Çarşısı
Kalkandelen, Basilica, Ohrid kalesi
Osmanlı Evleri, Türk Çarşısı
Kiril Kardeşler Heykelleri
Selanik’teki otelimizde konaklama

4.GÜN SELANİK – KAVALA- İSTANBUL
Otelimizde kahvaltı
Selanikte şehir turu, Atatürk’ün evi
Anı defterine okulumuz adına kayıt
Anma Törenine Katılma, Galerius Takı
Bey Hamamı, Aristo Meydanı
Beyaz Kule, Kavala’ ya hareket
Kavalalı Mehmet Ali Paşa Heykeli
Türkiye’ye hareket ve şehrimize varış

ÜSKÜP
Makedonya'nın başkenti ve en büyük kentidir. Ülkenin politik, kültürel, ekonomik ve akademik merkezi olan kent, ortasından geçen Vardar nehri tarafından ikiye ayrılır. Üsküp, Balkanlar’ın ortası sayılabilecek bir konumda yer almaktadır. Bu merkezî özelliğinin sonucunda çok etnikli, tarihî mirası çok olan bir Balkan şehridir. Üsküp Havalimanı ile şehir, birçok uluslararası uçuşun noktalarından biridir. Otoyol hattı ile de Yunanistan, Kosova ve Sırbistan hatlarının kesişim yerinde konumlanır.

SELANİK
Orta Makedonya olarak anılan Kuzey Yunanistan’ın yönetsel merkezi Selanik Yunanistan’ın ikinci büyük kentidir. Adının Büyük İskender’in kız kardeşi, “Thessaloniki’den geldiği söyleniyor. Üç bin yılı aşan geçmişinden bugüne Roma, Bizans, Osmanlı mirasını taşıyor.
Şehrin bir Yahudi yerleşimi olarak bilinmesi 20. Yüzyıl başlarına kadar sürüyor. 1912 yılında başlayan göçlerden sonra Yunan nüfusu, Yahudi ve Müslüman Türkleri aşıyor. 15.yüzyılda başlayan Osmanlı egemenliği böylece sona eriyor. Selanik ayrıca, çağdaş Türkiye’nin kurucusu Kemal Atatürk’ün doğduğu ve ilk gençliğini yaşadığı yer olması bakımından Türkler için ayrı bir öneme sahip. Thermaikos Körfezi’nin kıyısına kurulmuş kent eski ve görece daha yeni olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Görülmesi gereken yerlerin büyük çoğunluğu eski şehir bölümünde bulunmaktadır. Selanik’in ünlü ibadethaneleri de yine aynı bölümde bulunmaktadır

Sosyal ve Kültürel Aktiviteler
Üsküp Kalesi, Vardar Nehri, Taş Köprü, Bey Hamamı
Davut Paşa Hamamı, Murat Paşa Camii, Mustafa Paşa Camii
İsabey Camii-Saat kulesi,Türk Çarşısı, Kapalı Çarşı
Çifte hamam, Köşe Kadı Camii,Kızıl Kule
Resneli Ahmet Niyazi’nin Evi ve Kültür Sarayı
Saat Kulesi, Aya Dimitri Kilisesi, Haydar Kadı Camii, Bedesten
Yeni Mehmet Efendi Camii, İshakiye Camii,Manastır çarşısı
Ohri Gölü, Ohrid Kalesi, Antik Tiyatro, Çar Semoil Kilisesi
Kiril alfabesini keşfeden Kiril Kardeşler Heykelleri
Aziz Dimitri Katedrali, Atatürk’ ün doğduğu ev
Aristo Üniversitesi, Rotonda, Galerius takı

Ücrete dahil olan hizmetler
3* veya 4* otellerde konaklama ve kahvaltı
2. gün kahvaltı (Lunch box )
Lüks otobüsler ile ulaşım
Program boyunca tüm transfer hizmetleri
Program süresince profesyonel rehberlik hizmeti
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası,
Vize Ücreti,
Yurtdışı çıkış harcı,

Ücrete dahil olmayan hizmetler
Öğle ve akşam yemekleri

DAHA FAZLA AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.
student
Yorum Gönder
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1