İngiltere

İngiltere

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL

maxresdefault.jpg (1280×720)

Edinburgh, İskoçya'nın başkentidir ve Kaplan International English Edinburgh dil okulumuza da ev sahipliği yapmaktadır. Şehir, Edinburgh Kalesi dahil ünlü kent simgelerine sahip olmanın yanı sıra her yıl birçok uluslararası öğrenciyi de misafir etmektedir. 

Kaplan Edinburgh dil okulu, şehrin tam kalbindedir ve Princes Sokağı'nın tarz sahibi mağazalarına ve tarihi Edinburgh Kalesine dakikalar uzaklığındadır. Oldukça modern imkanlara sahip bir Georgian binasında yer almakta ve sizlere modern teknolojinin konforunun yanı sıra tarihi Britanya'yı deneyimleme fırsatı sunmakta.

 • Dağ yürüyüşlerinden, gece aktivitelerine, barlara ve kulüplere kadar farklı zevklere hitap eden şehir.
 • IELT ve Cambridge sınavlarına hazırlık dahil olmak üzere geniş çapta İngilizce kursları sunuluyor.
 • Dostane insanları, doğal güzelliği ve zengin bir tarihi ile tam bir Edinburgh deneyimi yaşayın


 • EDINBURGH SCHOOL OF ENGLISH

EDINBURGH SCHOOL OF ENGLISH184338314790.jpg (640×430)

Edinburgh'un en ünlü caddesi Royal Mile üzerinde, 1820'de inşa edilmiş tarihi bir binada faaliyet gösteren Edinburgh School of English, 1969 yılından beri faaliyet gösteriyor. British Council onayına sahip ve English UK üyesi olan okul bünyesinde Genel İngilizce programlarının yanısıra IELTS ve Cambridge Sınav Hazırlık Kursları’na katılmak da mümkün…image.php (488×298)

 • STUDIO CAMBRIDGE

STUDIO CAMBRIDGE

IMG_0516.jpg (648×432)

Cambridge’in en eski dil okulu olan Studio Cambridge, merkezi bir konuma sahip olmakla birlikte yaklaşık 60 senelik tecrübesiyle 1954 yılından beri deneyimli eğitmenleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

British Council ve UCLES (Cambridge Üniversitesi Yerel Sınavlar Sendikası) onaylı English UK’in kurucu üyelerinden de olan bu dil okulu, genel İngilizce kurslarından sınav hazırlık ve sertifika kuslarına kadar çok çeşitli kurs ve özenle seçilmiş konaklama seçeneğine sahiptir.Okul; kafe, bahçe, kütüphane ve ücretsiz internet erişimi olanaklarıyla da öğrenciler için yüksek standartlarda eğitim koşulları sağlamaktadır.
 

Önemli Özellikler

 • Konaklama çeşitliliği,
 • Kurs çeşitliliği,
 • British Council, UCLES onaylı ve EnglishUK’in kurucu üyesi olması,
 • Merkezi bir konuma sahip olması,
 • Derslerin konuşma ve dinleme teknikleri üzerine yoğunlaşması,
 • Haftalık gelişim testleriyle öğrenci gelişimiyle yakından ilgilenilmesi,
 • Kurslar her pazartesi başlar.
 • Genel İngilizce kursları “beginner seviyesinde” başlar.
 • Sınıflar maksimum 15 kişidir.
 • Konaklamaları okula oldukça yakındır.
 • Okul, bireysel çalışma salonları, ücretsiz internet erişimi, video odası gibi olanaklarıyla öğrencinin ders dışındaki zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmesine izin verir.
 • Türk yoğunluğu azdır.

Okulun Sağladığı İmkanlar

 • Haftalık gelişim testleri
 • Dilbilgisi atölyeleri
 • Görsel ve işitsel kaynaklar
 • Bireysel çalışma alanları
 • Ücretsiz internet erişimleri
 • Video odası
 • Bahçe
 • Kafeterya
 • Havaalanı transferi

Sosyal Aktivite Programları: Spor ve sanat aktivitelerinin yanında, müze, sinema, tiyatro gibi kültürel geziler de düzenlenmektedir.

 

 

 • SELECT ENGLISH

SELECT ENGLISH

Friends' school.png (1000×477)

Okul 1961 yılında Londra'da kurulmuştur.

Cambridge okul kampüsünde; kafeterya, bilgisayar labaratuvarı, bekleme salonu, öğrenci destek masası, kablosuz internet, ayrıca tüm sınıflarda tv ve akıllı tahta mevcuttur.


 

 • LSI

LSI

Cambridge_SchoolFrontExterior.jpg (800×533)

Etkileyici Cambridge şehri, üniversitesiyle ünlü olmakla birlikte, en zor beğenen uluslararası öğrencilere bile sayısız olanak sunan canlı ve hareketli bir kenttir. Güzel mimari eserler, müzeler ve sanat galerileriyle dolu Cambridge, İngiliz kültürünü özümsemek isteyen herkes için bir cennettir. Büyük öğrenci nüfusu dolayısı ile bağımsız mağaza ve restoranlar açısından zengin bir kent olan Cambridge, canlı müzik, tiyatrolar ve komedi gösterileriyle dolu renkli gece hayatı ile de İngiltere'de İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir tercihtir.

Dil okulu Cambridge'de İngilizce eğitim için harika bir fırsat sunar. Tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI Cambridge, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortam sağlar. Yaz aylarında, yakınlardaki bir üniversite kampüsünden de yararlanırız. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına hazırlanmaya yönelik bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart ESL/EFL kurslarımızdan birini seçin, LSI Cambridge'in mükemmel konumundan ve aralarında 10 tam donanımlı derslik, bir öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi sunulan bir bilgisayar odasının da bulunduğu zengin imkânlarından faydalanacaksınız.
 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL

Cambridge_SchoolFrontExterior.jpg (800×533)

Cambridge, İngiltere'nin en popüler şehirlerinden biri - iyi nedenlerden ötürü. Tarihi Cambridge Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu şehir, İngiliz kültürünü keşfederken İngilizce öğrenmek için en ideal yerlerden biri.

Kaplan International Cambridge dil okulu İngiltere'nin eğtim başkenti Cambridge'de şehir merkezine yakın konumu ile kütüphane,kablosuz internet erişimi gibi pek çok olanağı öğrencileri ile paylaşan tarihi binasında en güncel eğitim trendlerini takip eden alt yapısı ve müfredatıyla ortalama 12 kişilik sınıflarda ingilizcelerinizi geliştirme imkanı sunuyor.

Kaplan International Cambridge dil okulunda ingilizcenizi geliştirmek için seçebileceğiniz 10'a yakın farklı program bulunuyor. Genel İngilizce,Yoğun İngilizce,IELTS hazırlık programı deneyimli ve donanımlı eğitim kadrosuyla Kaplan International Cambridge dil okulunun kampüs ortamında sizlere sunduğu programlardan yalnızca bir kaçını oluşturuyor.

Cambridge gerek tarihi yapısı gerek eğitim atmosferi ile her yıl dünyanın pek çok yerinden gelen binlerce öğrenciyi ağırlıyor.Cam nehri boyunca yürüyüşe çıkabilir,ılık bahar günlerinde nehir kıyısında piknik yapabilir yada nehirdeki küçük kayıklarla yapacağınız gezintide bu tarihi şehri bambaşka bir gözle keşfedebilirsiniz.

Kaplan Cambridge dil okulunda eğitim alırken eğlence mekanları,lezzetli menüleri ile cafe ve restoranları,müzeleri,pek çok alışveriş olanağının yanı sıra düzenlenen hafta sonu turları ile Londra,Bath ve Salisbury gibi yakın şehirleri görmeye gidebilirsiniz. Kaplan International Cambridge dil okulunda verimli bir biçimde ingilizcenizi geliştirirken, derslerinizden arta kalan zamanlarda şehir sayısız olanağı ile sizlere oldukça keyifli bir sosyalleşme imkanı sunuyor.Dahası Kaplan International Cambridge Dil Okulunda 4 hafta ve üzeri eğitim alan öğrencilere şehir ulaşımında kullanılabilecek en güzel araç olarak bisiklet de okul tarafından ödünç veriliyor.

Kaplan International Cambridge dil okulunda eğitim alırken; öğrencilerimiz anadili ingilizce olan ailelerin yanında sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri aile tarafından karşılanarak konaklayabilirler. Aileiler ortalama 1 saat günlük konuşma pratiği kazanabilmeniz için öğrencilere özel olarak zaman ayırıp sohbet ederler.Seçilmiş,güvenlikli ve deneyimli ailelerdir.

Aile yanı konaklamanın yanı sıra dünyanın dört bir yanından eğitim almaya gelmiş arkadaşlarınız ile paylaşımlı mutfak ve ortak yaşam alanları kullanımı ile Tripos Court öğrenci yurdunda konaklamayı da tercih edebilirsiniz.
 

 • EUROCENTRES

EUROCENTRES

eurocentrescambridge.jpg (600×400)

Amaca uygun, ahşap ve camdan yapılmış okul binası çalışmak için sıcak ve konforlu ortam oluşturmaktadır. 19 adet sınıf, bir adet konferans odası, bir adet büyük salon, kantin ve güzel bir terası vardır. WiFi bağlantısı bulunur. Bu tarihî üniversite şehrinin merkezi yürüyerek 15 dakikadır.

Okul hakkında başlıca öne çıkan noktalar;
 

 • Denetim raporlarına göre en iyi Birleşik Krallık Okul Grubu

 • Eaquals, British Council ve EnglishUK tarafından onaylanmıştır

 • Bu okul, Eğitim İdare Raporu'nda en iyi puanları almıştır

 • Ziyaretinizden önce, ziyaretiniz sırasında ve sonrasında my.Eurocentres eLearning programı

 • Eurocentres Başarı Sistemi ve Sınavda Başarı Garantisi Sunan Okul

  • 2014 Ryugaku Journal Japonya En İyi Okul Ödülleri'nde en iyi 10 okuldan biri (4. sırada)    

 

 • EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH


Gallery_Cambridge_9.jpg (689×420)

2007, 2008, 2010 ve 2012 yıllarında Travel Magazine dergisi tarafından Yılın Okulu seçilen Embassy English dünya üzerinde 20'ye yakın kampüsüyle deneyimli akademik kadrosu ve modern sınıflarında kaliteli bir eğitim desteği sunuyor. İngilizcenizi geliştirebileceğiniz dil kurslarından dünya çapında geçerliliği olan sınavların hazırlık programlarından iş ingilizcesi programlarına kadar uzmanlaşabileceğiniz bir çok alanda Embassy English kalitesiyle eğitim alabilirsiniz. Okul şehir merkezine sadece 20 dakika uzaklıktadır. Sınıflar max. 12 kişiliktir. Okul; geniş bahçesiyle, kafeteryası, öğrenci danışma merkezi ve son teknolojiyi kullanan sınıflarıyla öğrencilerine birçok imkan sağlıyor. • EC ENGLISH

EC ENGLISH

EC English Language Centres ile 5 ayrı ülkede 21'in üzeri okulda İngilizce'de uzmanlaşın!

EC English anadili İngilizce olan ülkelerde 21'in üzerinde dil okulu ile çok geniş bir yelpazede dil eğitimi sunmaktadır. Uzun yıllar tecrübesi ile kaliteli eğitimde öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

EC English Eğitim Programları

İngilizcenizi geliştirebileceğiniz dil kurslarından dünya çapında geçerliliği olan sınavların hazırlık programlarından iş ingilizcesi programlarına kadar uzmanlaşabileceğiniz bir çok alanda EC English Language Course kalitesiyle eğitim alabilirsiniz.


Genel Kurslar
Genel dil grubu kursları, yeni bir dil ögrenmek ya da kisisel, egitim ya da is nedenlerinden dolayi mevcut bilgilerini gelistirmek isteyenler için tasarlanmaktadir. Baslangiç seviyesinden ileri seviyeye, her seviyede kurslar sunulmaktadır..

Sinav Hazirlik Kurslari
IELTS, TOEFL ve TOEIC testleri, Ingilizce dünyasinda uluslararasi olarak taninmakta, sirketler tarafindan yüksek derecede kabul görmekte, kolejler ve üniversitelere kayit için sart kosulmaktadir. EC English Yogun 30 kursunun bir parçasi olarak bu sinavlara hazirlik kurslari sunmaktayiz. Kurslar 4/8/12 hafta sürmektedir. 

Genc Ogrenciler Icin Kurslar
11-17 yas arasi gençlere yönelik Genç Ögrenci kurslar, Ingilizce dil becerilerini gelistirirken heyecan verici çesitli kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanmak isteyen küçük gruplar ya da bagimsiz gençler için idealdir. 


 

 • BELL INTERNATIONAL

BELL INTERNATIONAL

ea010e538c6b_medium.jpg (545×287)

Bell Dil Okulları 1972 yılında sadece İngiltere merkezli olan okullar arasındadır. Her yıl yaklaşık 120 farklı ülkeden binlerce öğrenciye kaliteli, samimi ve sıcak bir ortamda eğitim sunmaktadır.

Bell Dil Okulları, son derece seçkin ve profesyonel bir dil eğitimi sunmaktadır. Bell Dil Okullarında aldığınız eğitim için ödediğiniz ödemenin tüm bedelin karşılığını fazlasıyla alırsınız. Alanında uzman öğretmenler, az mevcutlu sınıfları, yüksek birebir ilgi ve standartların üzerinde eğitim merkezleriyle Bell Dil Okulları şu an en saygın dil okulları arasındadır.

Bell İngiltere’de 55’in üzerinde üniversite ile birlikte çalışmakta olduğundan pek çok üniversiteye geçiş hakkına sahip olacaksınız. Bell, öğrencilerine UK’deki tüm üniversiteler ve lisans programları hakkında kusursuz ve ücretsiz danışmanlık sunar. Ücretsiz Gezi ve Aktiviteler Bell’in University Foundation kursunun bir parçası olarak dopdolu aktive programından faydalanarak Birleşik Krallık’ı keşfedebilir, İngiliz kültürünü ve hayatını yakından tanıyabilirsiniz.
Bell, Cambridge’deki okullar arasında en prestijli ve saygı duyulan İngilizce okuludur.


Lokasyon ve Ambians: Bell International Foundation Year kursu Cambridge’de sunulmaktadır. Akademik mükemmelliği ve renkli öğrenci nüfusu ile bilinen Cambridge, eğitim amaçlı İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için kusursuz bir çevre sunuyor. Dünyaca ünlü üniversitelerinin yanı sıra tarihi önemi ile de ünlü olan Cambridge, aynı zamanda modern, çeşitli ve kozmopolitan bir şehirdir sayısız tiyatrosu, müzesi, sineması, kafesi, restoranı ve gece hayatı ile. Bell International, seçkin yapısı ile geniş, güzel bahçelerin çevrelediği bir alanda; tarihi şehir merkezine kolayca ulaşımın sağlanabileceği bir konumdadır.

Üniversite Ortakları ve İlerleme Yolları:Bell, Birleşik Krallık’ta 552in üzerinde üniversite ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır.Times Good University Guide 2009’de yer alan en iyi üniversitelerde bu listenin içerisindedir. Hangi üniversite sizin için en iyisi emin olamıyor musunuz? Ne yapacağınzdan emin değilsiniz ve yardıma mı ihtiyacınız var? İşte Bell International’ın öğrencilerine sağladığı Ücretsiz Yüksek Eğitim Danışmanlık Servisi bunun için var. Kendilerini bu işe adayan danışmanlar size üniversite seçiminizden başvurunuza ve hatta referans sağlamanıza kadar her konuda yardımcı olur.

Okul Donanımı: 30 tam ekipmanlı sınıfı olan okulda 10.000 kitap, self-study olanağı, son çıkan dergiler ve gazeteler, 800 film içermekte olan DVD oynatıcıları sağlayan kocaman bir öğrenci merkezi vardır. Bu öğrenci merkezi Cumartesi de dahil olmak üzere haftanın 6 günü açıktır. Ayrıca merkez görevlileri size her konuda yardımcı olmak için her zaman oradadırlar. Okulun multimedya merkezinde 30’dan fazla bilgisayar bulunmaktadır. Foundation programı için özel olarak kullanılan bir University Foundation Programme kaynak alanı vardır. Öğrenciler için son derece çekici olan öğrenci salonunda günlük gazetelerin yanı sıra bir piano bulunmakta. Okul öğrencileri ücretsiz internet ve Wi-Fi erişiminden diledikleri gibi yararlanabilirler. Hem kapalı hem açık alanda hizmet veren büyük restoran da okul tesisleri arasında. Bunlarla bitmiyor; pek çok açıkhava sporları için imkan da sunuluyor: futbol sahası, tenis, basketbol ve voleybol kortları.

 

 • INTERNATIONAL HOUSE

INTERNATIONAL HOUSE

mirror_ih_bristol.jpg (640×477)


 • EC ENGLISH

EC ENGLISH

Bristol, İngiltere’nin güneybatısında yer alan en büyük şehir olmasının yanı sıra Londra’dan yaklaşık iki saat uzaklıktadır. Bristol; geleneksel bir İngiliz şehridir. Yeşil, tarihi, genç bir nüfus yapısına sahiptir. Şehir müzik ve film endüstrisi ile ünlüdür. Ayrıca çok sayıda kafe, bar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Bristol’de iklim, yıllık ortalama 10 - 12 ºC civarındadır. İngiltere’nin en sıcak şehirlerinden biri olmasına rağmen kışları genellikle yağışlı geçer. Londra’ya göre Bristol’de yaşam daha ucuzdur. Şehirde Jazz müzikten rock müziğe çok sayıda alternatifi bulabileceğiniz cafe ve barlar bulunmaktadır. Bristol, Uluslararası Balon Şenlikleri’ne de ev sahipliği yapar. Ayrıca şehirde her yaz açık hava ve müzik festivalleri düzenlenmektedir. 

EC Bristol, 2011 yılının Şubat ayında hizmet vermeye başlamıştır. Queen Square’de yer alan EC Bristol; şehir merkezinde konumlanmıştır. Okul binası 3 kattan oluşmaktadır. İlk katta resepsiyon, diğer katlarda da sınıflar yer almaktadır. Okulda 18 sınıf, öğrenciler için dinlenme salonu ve kütüphane bulunmaktadır. Öğrenciler Wi-Fi Internet bağlantısından faydalanabilmektedir. EC Bristol öğrencilerine sunduğu Genel İngilizce, mesleki İngilizce, akademik İngilizce programlarının yanı sıra; IELTS, TOEFL ve Cambridge gibi sınav hazırlık programlarına da yer verir.      

EC Bristol, aile yanı konaklama, öğrenci yurtları, paylaşımlı ev ve apartman daireleri gibi konaklama seçeneklerine sahiptir. Tek kişilik ya da paylaşımlı oda tercih edilebilir.

 • OXFORD HOUSE COLLEGE

OXFORD HOUSE COLLEGE

Photo861.jpg (591×400)

Oxford House College, Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları, Mesleki İngilizce, Kurumsal Programlar ve Yurtdışı Hazırlık Programları başta olmak üzere 50’den fazla programla dil probleminizi ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. İngilizce eğitim anlayışımız her seviyede iletişim (communicative) metodolojisine dayalıdır ki bu sistem öğrenilenleri günlük hayata aktarabilmeyi hedefler.  

 • NEW COLLEGE MANCHESTER

NEW COLLEGE MANCHESTER
Coğrafi konumundan dolayı İngiltere’nin birçok büyük şehrine mesafe olarak yakındır. Bunlardan bazıları; Leeds, Liverpool, York, Nottingham, Blackpool ve Sheffield…  Londra ile kıyaslandığında oldukça uygun bütçeli bir şehirdir ve ayrıca Londra’ya mesafe olarak tren ile sadece 2 saat uzaklıktadır. Uluslar arası büyük bir havalimanına sahip olması dolayısıyla komşu ülkelere ve şehirlere seyahat etmek oldukça düşük maliyetlidir. Manchester Birleşik Krallığın en büyük 3. şehridir.

Londra’dan sonra İngiltere’nin en çok ziyaret edilen çok kültürlü Şehridir. Pek çok uluslu ve kültürlü bir nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Kültürel çeşitliliğinden dolayı geniş bir mutfak ve restoran yelpazesine sahiptir. Her yaş grubu için yapılacak birçok aktivite mevcuttur.

Manchester sahip olduğu dört üniversitesi ile 100 000’in üzerinde öğrenciliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle Avrupa’nın en büyük öğrenci nüfusuna sahip şehirdir.
 

Kolej Manchester’in merkezinde olup birçok alışveriş merkezlerine, kafelere, restoranlara ve otellere yakındır.

NCM öğretmen kadrosunun ana dili İngilizcedir ve oldukça nitelikli öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenlerimizin birçoğu yurt dışında yaşamış oldukları için yabancı öğrencilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlarlar.

Okul imkanları; wireless internet, bilgisayar odası ve kütüphane, max.12 kişilik ders sınıfları, dua odası ve öğrenci salonları.

NCM resmi Toefl sınav merkezidir ve buna ek olarak Ielts ve Toefl sınav hazırlık kurslarımız mevcuttur.

Konaklamanızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu yüzden kaldığınız süre boyunca rahat, güvenli ve mutlu olmanızı sağlamak için, kolejin Konaklama görevlisi tarafından konaklamanız dikkatlice kontrol edilmekte ve öğrencilere aile yanı, yurt ve rezidans gibi farklı konaklama alternatifleri sunmakta olduğunu söyleyebiliriz.

Sizlere ayrıca her hafta kendi çalışma programınızı tamamlamak için zengin ve heyecan verici sosyal aktiviteler sunulur. Bu aktiviteler, diğer uluslar arası öğrenciler ile tanışma fırsatı sağlamakta ve ünlü İngiliz kentlerinin mirasını keşfetmenin yanı sıra, müzeleri, galerileri, farklı sporları ve daha birçok şeyi keşfetmek için harika bir fırsattır.

 • WIMBLEDON SCHOOL OF ENGLISH

WIMBLEDON SCHOOL OF ENGLISH

86e0c8f.JPG (600×400)

1964’te kurulan Wimbledon School of English İngiltere’nin en eski dil okullarından bir tanesidir. Okulun yer aldığı Wimbledon Londra’nın en yaşanabilir ve en güzel bölgelerinden birisidir. Son modaya uygun alışveriş merkezleri, kafeleri, barları, 12 ekran modern sineması, diskosu, yüzme havuzu ve çeşitli spor faaliyetleri ile okula sadece birkaç dakikalık bir mesafede yer almaktadır.

Wimbledon, Londra’da bulunan okula 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan en sevimli bölgelerden biridir.500 hektarlık doğal alanı,gölleri,at sürüş sahası,yürüyüş ve koşu sahaları, golf alanları ile birçok aktivitede bulunabileceğiniz bir yerdir.

Dünyanın en ünlü ve ilgi çeken şehirlerinden biri olan Londra merkezi trenle sadece 20 dakika uzaklılığındadır.Dersin hemen sonrasında Oxford Stret’te alışveriş yapabilir, Big Ben ya da Trafalgar Square’i ziyaret edebilir ya da sadece farklı bir kültürde olmanın getirdikleriyle eğlenebilirsiniz.
Wimbledon School of English Olanakları:


• Ücretsiz internet erişimi
• Multimedya kişisel erişim merkezi
• Gazete ve derginizi okuyabileceğiniz geniş ortak alan
• Masa tenisi
• Piyano
• Film kütüphanesi
• Spor ve sosyal aktiviteler
Sunulan Programlar
• Genel İngilizce
• İş İngilizcesi
• İletişim Becerileri
• Dil bilgisi ve Yazma kursları
• Pre IELTS kursları
• Birebir İngilizce
• TOEIC hazırlık
• TOEFL Hazırlık
• Cambridge BEC Vantage
• Teacher Refresher Programı
• Film Yapımcılığı için İngilizce
• ICFE Hazırlık ile birlikte Finans İngilizcesi
• ILEC Hazırlık ile birlikte Hukuk İngilizcesi
• 40+ yaş grubu için İngilizce + Kültür programları


Sunulan Konaklama Çeşitleri:

• Aile Yanı: Yatak ve kahvaltı içermekte olup aile konaklamaları okula yürüyüş mesafesinde veya halk otobüsüyle kolayca gidebileceğiniz uzaklıktadır.
• King Lodge Yurdu: Wimbledon’un merkezinde birçok alışveriş merkezi, restaurant, kafe, sinemaya yakın mesafedeki konaklamalardır.Size bağımsız hareket etme ve diğer öğrencilerle tanışıp kaynaşabilme imkanı sunar.Yemek pişirmeyi sevenler için ayrıca büyük ve ekipmanlı bir mutfağı bulunmaktadır.
• Paylaşımlı Ev: Diğer bir seçenek okuldan diğer öğrencilerle aynı evi paylaşma imkanıdır.Büyük bir bahçesi olup son derece geniştir.6 öğrenci aynı evde yaşayabilir ve okula yarım saat yürüyüş mesafesinden ya da otobüsle 10 dakika uzaklığındadır.Birçok market ve kafe evin çevresinde yer almaktadır.Evde iyi ekipmanlı bir mutfak,oturma odası,yemek odası bulunmaktadır.
• Catholic Hostel: Wimbledon tenis klübüne de çok yakın bir yerde bulunan Catholic Hostel, sadece kız öğrencilerin kalmasına izin verilen bir yurttur. Diğer yurtlara göre çok daha ekonomiktir.60 öğrenciye kadar konaklama imkanı sağlayan hostelde özel banyolu oda seçeneği de bulunmaktadır. Hostelde mutfak, TV odası,çamaşır odası,kütüphane ve ziyaretçi odası da bulunmaktadır.

 

 • STAFFORD HOUSE

STAFFORD HOUSE272707_10150262253695003_190284615002_7838049_3278210_o.jpg (1024×768)

İngiltere'nin katedraller şehri Canterbury'nin merkezinde yer alan Stafford House Canterbury Dil Okulu, klasik İngiliz mimarisi çizgilerini taşıyan gösterişli bir taş binada eğitim vermektedir. Şehir merkezindeki konumuyla hem şehrin renkli sosyal hayatına erişmek kolayken, hem de ulaşım ağlarına olan yakınlığı sayesinde de öğrencilere çok daha rahat gezme imkanı sunmaktadır. Ders sonralarında da öğrencilere hazırlanan aktivitelere katılma imkanı tanınarak daha fazla sosyalleşmeleri ve bir arada vakit geçirerek farklı kültürleri tanımaları sağlanmaya çalışılmaktadır. 
Okula ait tüm olanaklardan yararlanabilen öğrenciler, 24 saat güvenlik hizmeti verilen kampüste oldukça refah içinde eğitim alırlar. Modern sınıfları, uzman eğitim kadrosuyla öğrencilerine kaliteli bir eğitim verme amacı güden okulda IELTS ve Cambridge gibi önemli sınavlar için hazırlık kurslarının yanı sıra, öğrencilere genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce dersleri de verilmektedir. İş adamları, çalışanlar için düşünülmüş iş İngilizcesi müfredatı da öğrencilere sunulan müfredat arasında yer almaktadır. 
Dil eğitimleri adına İngiltere'yi seçen öğrencilerin öncelikli tercihleri arasında olan Stafford House Dil Okulu Canterbury'de ki okuluyla da öğrencilerinin memnuniyetini kazanan bir okul olarak yolunda devam etmektedir. Özellikle verdiği akademik anlamdaki eğitimle öğrencilerine üniversitede rahat bir yolun kapılarını açan ve yurt dışı deneyimi katan okul, velilerden de tam not almakta ve her yıl tercih edilirliği daha da artmaktadır. Dil eğitimi için okulu tercih eden öğrencilere aile yanında konaklama seçeneği ve öğrenci yurtlarında kalma seçeneği tanınmaktadır. Bu seçenekler arasından seçim yapan öğrenciler daha çok, masrafları düşürmesi, yörenin yaşayışını yakından tanıtması gibi çeşitli avantajları nedeniyle aile yanında konaklama seçeneğini tercih etmektedirler.

Okul olanakları: Bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, interaktif tahtalar, kablosuz internet, bireysel çalışma odası, büyük bir bahçe, kafeterya, üniversite eğitim danışmanlığı, öğrenciler için kitaplık, modern ve tam donanımlı sınıflar. • ST. GILES INTERNATIOAL

ST. GILES INTERNATIOAL

st-giles.jpg (710×297)


Eastbourne 90.000 nüfusuyla küçük, canlı, güvenli ve keşfedilmesi kolay bir kasabadır. İngiltere' nin en güneşli kıyılarında uzanan Eastbourne, alışveriş merkezlerinin, çeşitli restoranların bulunduğu, golf, yüzme ve rüzgar sörfü gibi çeşitli sporların yapılabildiği öğrencilerin İngilizcelerini dilediği gibi geliştirirken çeşitli aktiviteleri de beraberinde yapabileceği bir sahil kasabasıdır. Londra' ya ise trenle sadece 90 dakikadır.

St.  Giles  Ingiltere'nin en seçkin dil egitim kurumlarindan biri olup ögrencilerine sicak ve samimi bir ortamda egitim alma imkani sunar. British Council onayli ve ARELS üyesidir.Okul Sehir merkezinde konumlanmistir. Toplu tasima araçlarina ulasim çok rahattir.

Okulda Sunulan Imkanlar : Study Center, Kütüphane, TV & Video Merkezi, 2 Modern Dil Labaratuvari, Bilgisayar Odasi, Ücretsiz Internet Kafe, Kantin, Yüzme Havuzu...

                                                                                                   

 • ST. GILES INTERNATIONAL

ST. GILES INTERNATIONAL

st-giles-brighton.jpg (690×459)

Brighton 250.000 nüfusuyla genç bir kosmopolitan şehirdir. Londra'ya sadece yarım saat uzalıktadır. Restaurantları, pubları,barları ve başarılı sanatı ve tiyatrosuyla capcanlı vir öğrenci şehridir. Brighton; uluslararası kültürlerden gelen öğrencilerle kültür kaynaşması ve dayanışması için harika bir fırsat.

Okul şehrin merkezinde olup, ikonik Royal Pavilion'un hemen karşısında, kumsala sadece birkaç dakika yürüyüş mesafesindedir. Okul; sahil kenarına olan yakınlığı, St.Giles George Street yırt konaklaması, sıcak atmosferi ve genel ingilizce dahil birçok kurs seçenekleriyle öğrenilerini çeşitli avantajlar sunuyor.

                                                          

 • WESTBOURNE ACADEMY

WESTBOURNE ACADEMYBournemouth İngiltere' nin güneyinde Londra' ya 3 saatlik mesafede bulunan bir sahil kasabasıdır. Yeşil parkları, tarihi yapıları ve kilometrelerce uzunluğuyla kumsalı hem turistler için hem de uluslar arası öğrenciler için bu kasabayı çekici kılmaktadır. Sosyal ve sportif faaliyetlerinin çeşitliliği ise burada bulunanlar için kaçırılmaz fırsatlar sunmaktadır. Restoranları, geleneksel İngiliz pubları, sineması ve tiyatrolarının yanında rüzgar sörfü, yelken ve futbol gibi spor aktiviteleri ile öğrencilerin bir an bile sıkılmayacağı Bournemouth İngilizcelerini geliştirmek isteyenler için eşsiz fırsatlar sunmaktadır.
Merkeze otobüs ile 15-20 dakikalık mesafede bulunan okul da bilgisayar odası bütün Westbourne Academy öğrencileri için mevcuttur. Bu olanak öğrencilere CD romları ve diğer materyalleri kullanma şansı verir ve bu onlara dinleme, okuma ve yazma pratiği yapmalarını sağlar. Öğrenciler aynı zamanda bilgisayarlardaki mevcut programları ödev, proje çalışması, başvuruları yazmada ve CV için kullanabilirler. Çok sayıda café ve sınırlı ücretsiz internet erişimi sağlayan birkaç halk kütüphanesi bulunmaktadır. Ayrıca, futbol, masa tenisi, sahil voleybolu gibi sporlar da öğrenciler için organize edilir.


 

 • THE LAKE SCHOOL OF ENGLISH

THE LAKE SCHOOL OF ENGLISH

Building_Lake_School_of_English.jpg (634×423)

Tüm dünyada egitim merkezi olarak ün yapmis olan Oxford, Ingiltere'nin güneyinde, Londra'ya 90 km uzaklikta 150,000 nüfuslu bir sehirdir. Oxford Üniversitesi ve Brookes Üniversitesine ev sahipligi yapan sehirde 30,000 üniversite ögrencisi bulunuyor. Ulasimin çok rahat ve kolay oldugu sehirde birçok ögrenci ulasimini bisikletle sagliyor.

 1978 yilindan beri hizmet veren The Lake School of English, Oxford sehir merkezinde bulunuyor. Okul British Council tarafindan onaylidir ve ayni zamanda EnglishUK üyesidir. Okulda ücretsiz internet baglantisi saglayan bilgisayar odasi, kütüphane, film izleyebileceginiz çalisma odasi, müzik dinleyip günlük gazeteleri okuyabileceginiz ögrenci odasi ve kafeterya bulunuyor. Programlara katilabilmek için minimum yas siniri 16 dir. Siniflar ortalama 8-10 kisiliktir.

 • MANCHESTER CENTRAL SCHOOL OF ENGLISH

MANCHESTER CENTRAL SCHOOL OF ENGLISH

manchester-central-school-of-english-koridor.jpg (1000×667)
İngiltere’nin Londra’dan sonraki en büyük şehri olan Manchester, ülkenin kuzeybatısında bulunmaktadır. 6 milyonu aşkın nüfusu ile Manchester üst düzeydeki sanayisi ile endüstri alanında İngiltere’nin en önde gelen bölgelerindendir. Dünyaca ünlü Manchester Üniversitesi ve şehir merkezinde toplanmış onlarca dil okulu ile her yıl binlerce öğrenci eğitim amaçlı olarak şehre gelmektedir. Manchester United futbol kulübüne de ev sahipliği yapan Manchester’da; Bilim ve Endüstri Müzesi, Manchester Sanat Galerisi, Manchester Müzesi, Manchester Town Hall, Fog Lane Park, Queens Park, alışveriş için Manchester Fashion Market ve ünlü Old Trafford Stadı gezilmesi gereken yerlerdendir.

Manchester, çok çeşitli tiyatrolar, müzeler, sanat galerileri, kafeler, restoranlar ile dolu  bir şehirdir. Okul içi ve okul dışı aktivitelerle ingilizcenizi geliştirme imkanınız vardır. Okulda, Manchester hakkında bilgi, otobüs ve tren bileti satın alma, doktora gitme gibi günlük sosyal olaylarla ilgili pratik çalışmaları yaparak, öğrencileri konuşmaya teşvik edici, birlikte konuşarak, tartışarak dili geliştirici çalışmalar yapılır. Ayrıca öğleden sonraları İngilizce farklı konularda İngilizce filmler ile dinleme yeteneğiniz geliştirilir. Manchester United kulübü ve stadı, Liverpool, Chester, Peak District Ulusal Parkı, Alton Towers parkı gibi yerlere geziler düzenlenir.Manchester Central School Of English Dil Okulu’nda aile yanı, öğrenci yurdu ve rezidans konaklama olmak üzere üç tür konaklama seçeneği vardır.

 • TWIN UK

TWIN UK
Twin ingilizce Merkezi güneydoğu Londra Lewishamda bulunmaktadir.Lewisham tarihi Greenwich’e 1,6 km ve Londra şehir merkezine tren ile 15 dk uzaklikta bulunan canli,kozmopolit bir ilçedir. Okulumuz 13 farkli ferah sinifi,ortak öğrenci alanlari,öğrenci bilgisayarlari ve kablosuz interneti ile modern bir binada bulunur. 
Öğrencilerimiz standard ve yoğunlaştirilimis ingilizce kurslari arasinda kisa veya uzun vadeli bir seçim yapabilirler.Kurslarimiz sabah,öğlen,ve akşam gerçekleşmektedir.üstelik;Genel ingilizce,ielts hazirlik kurslarɪ ,yeni başlayanlar için bire bir destek programi ve kariyer geliştirme program seçenekleri de sunmaktayiz.Ayrɪca ücretli ve ücretsiz staj program imkanlarɪ da unmaktayiz. 


Konaklama hizmeti titizlikle seçilmis aileler ve mutfaklı konaklama şeklinde sunulmaktadır. 

Twin Grup sadece gelişmiş öğrenme ortamɪ ile değil aynɪ zamanda ögrencilere sağladɪğɪ sosyal program imkanlarɪ ile de gurur duymaktadir. öğrenciler mükemmel bir eğitim tecrübesinin yanɪsɪra tiyatro gösterilerinden,West End showlarɪna ve fotoğraf yarɪşmalarɪna kadar geniş yelpazede sosyal deneyimler elde edeceklerinden emin olabilirler.
 

 • CONCORDE INTERNATIONAL

CONCORDE INTERNATIONAL

30.jpg (630×330)

Concorde International 44 yillik deneyim ve tecrubesiyle dunyanin her yerinden ogrencilere egitim vermektedir. Okul egitim kalitesi, servisleri ve ilgisiyle ogrencilere eğitim süreleri boyunca garanti vermektedir. Binlerce ogrenci Concorde International’da Ingilizce egitimini basari ile tamamlarken, dünyanin çeşitli ülkelerinden öğrenciler ile uzun yillar sürecek dostluklar edinmişlerdir.

Okul Canterbury sehirinin tam göbeğinde, tüm aktivitelerin merkezindedir. Şehir merkezindeki kafeler ve alisveris merkezleri , sehirde bulunan üç üniversitenin öğrencilerinin en uğrak yeridir. 

 • LTC

LTC

1405429823_Eastbourne201-960.jpg (640×427)

Devonshire Düklerinin 18. Yüzyılda yaşadığı bir binada eğitim vermekte olan LTC Eastbourne İngiltere Dil Okulu, 1954 yılında kurulmuştur.  Okul binası 10 hektarlık bir parkın içinde bulunmaktadır. Şehir merkezine ve plaja 15 dakikalık bir uzaklıkta olmasından dolayı oldukça popüler bir okuldur.

Oldukça geniş bir alanda eğitim veren okulda, 21 adet tam donanımlı sınıf, kütüphane, bilgisayar odası ve öğrencilerin ders harici zamanlarda dinlenmesi için dinlenme odası, kantin, ve okula ait olan parkın içinde tenis kortu, futbol, basketbol ve voleybol sahaları yer almaktadır. Tüm binada internet erişimi kablosuz oalrak sağlanmaktadır.

İngiltere’nin güzide şehirlerinden biri olan Eastbourne yılda 4 milyona yakın turist çeken bir tatil kasabasıdır. İngiltere’nin güneyinde en çok güneş alan yerleşimlerindendir. Brighton’a 45 Londra’ya ise 90 dakika uzaklıktadır. Eastbourne tüm yıl boyunca birçok kültür faaliyetlerinin yanı sıra spor aktivitelerine ’de ev sahipliği yapmaktadır. Limanı ve sahili oldukça popülerdir. LTC Eastbourne, merkezi konumu ile okula gelen öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir kapasiteye sahiptir.

LTC Eastbourne İngiltere Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

 • Aile Yanı konuklama
 • Öğrenci Rezidansı
 • Otel Konaklama


 • STAFFORD HOUSE

STAFFORD HOUSE

2256-2.jpg (426×640)


1952 yılı itibariyle eğitim faaliyetlerine başlayan Stafford House Dil Okulu, İnglitere’nin en kaliteli eğitim veren dil okullarından biri olarak günümüze kadar yükselen bir çizgiyle gelmiştir. İngiliz eğitim sisteminin en önemli parçalarından biri olan British Council’den onaylı olan okul, English UK üyesi olmasıyla da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal bir eğitim merkezidir.
Kurulduğu günden itibaren Londra ve Canterbury’de eğitim veren okul, şimdi de Brighton’da açtığı üçüncü şubesiyle de dünyanın farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir.
Verdiği eğitimle fark yaratan Stafford House ders dışında öğrencilerine sunduğu aktivite seçenekleriyle olduğu kadar İngiliz kültürünü yakından tanıtan gezi organizasyonlarıyla da öğrencilerine farklı bir eğitim deneyimi sunmaktadır.


İngiltere'nin en ünlü sahil şehirlerinden biri olan Brighton'ın merkezine otobüs aracılığıyla 10 dakikada ulaşılabilecek uzaklıkta, plaja ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Stafford House Brighton Dil Okulu, sosyal imkanlarıyla da öğrencilerin en çok memnun kaldığı okullardan biridir. 
Okul kütüphanesi, bireysel çalışma alanları, modern sınıflarıyla öğrencilerine iyi bğir eğitim vermek adına tüm imkanlara sahiptir. Uzman bir öğretmen kadrosuna sahip olan dil okulu geniş müfredatıyla da birçok öğrenciye hizmet vermektedir. Şehir merkezine ve plaja olan yakınlığıyla ders dışındaki vakitleri de çeşitli gezi ve yürüyüşlerle geçirebilen öğrenciler hem yöre halkını hem de İngiltere'nin en büyük şehirlerinden biri olan Brighton'ı yakından tanıma fırsatı da bulmaktadırlar. 
İş İngilizcesinden, genel İngilizce eğitimine kadar oldukça geniş bir yelpazesi olan okulda IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık kursları da yapılmakta ve ayrıca öğrencilere akademik İngilizce dersleri de verilmektedir. 
Dil eğitimi için ister uzun dönem olsun, isterse kısa dönem olsun İngiltere Stafford House Dil Okulu'nu tercih eden öğrencilere okul, öğrenci yurtlarında ya da aile yanında konaklama seçeneği sunmaktadır. Okul tarafından seçilen ve denetim altında tutulan ailelerle kalan öğrenciler kaldıkları süre boyunca olan masraflarını yarıya indirirken aynı zamanda öğrendiklerini çok daha rahat pratiğe dökebildikleri için daha verimli bir eğitim almış olurlar. Bu açıdan öğrenciler ve veliler çoğunlukla aile yanında konaklama seçeneğini tercih etmektedirler.


 

 • KINGS COLLEGES

KINGS COLLEGESKings Colleges Bournemouth Dil Okulu Bournemouth şehir merkezine 5 dakika yürüme mesafesinde yer almaktar. Okul büyük bir bahçe içerisinde yer alan 2 adet tarihi ve şık binadan oluşmuştur. Ayrıca büyük bir teras, restoran, basketbol sahası, voleybol sahası, masa tenisi alanı, çalışma salonu, konferans salonu ve multimedya merkezi gibi donanımlara sahiptir.

Kings Bournemouth Dil Okulu'nda öğrencilerin ders dışı zamanlarını değerlendirebilmeleri için okul bünyesinde bir çok aktivite programı düzenlenmekte, ayrıca haftasonu gezileriyle de bu aktiviteler desteklenmektedir. Kings Colleges Bournemouth Dil Okulu öğrencilerini titizlikle seçmiş olduğu aile yanı konaklamalarda veya okul civarında bulunan yurtlarda ağırlamaktadır.
 

kings-colleges-oxford-okul-binasi.JPG (653×434)

1957 yılında İngiltere’de kurulan okul lider uluslararası kolejlerden biridir. Şu an İngiltere ve Amerika’da merkezleri bulunan okul üniversite hazırlık programlarının yanı sıra, İngilizce eğitimi ve yaz okulları programları da sunmaktadır.

Son derece kaliteli eğitim veren Kings Colleges’ın bütün eğitmenleri üniversite mezunudur. Yine tamamı yüksek lisans yapmıştır ve yarıya yakın doktora da yapmıştır. Bünyesinde üniversite hazırlık anlamında akademik programlar sunan Kings Colleges eğitmenlerinin tam donanıma sahip olmasına önem vermektedir.

Öğrencilere bire-bir ilginin fazla olduğu Kings Colleges’ta samimi ve sıcak bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Konaklamaları aile yanı, yurt ve öğrenci evi şeklinde olan Kings Colleges özellikle aile yanı konaklamalar da öğrencilerin memnuniyeti için oldukça titiz davranmaktadır.

Özellikle yaz okulu programları ile de öne çıkan Kings Colleges çocuklar ve gençlerin sorunsuz ve eğlenceli bir yaz geçirmeleri için oldukça iyi çalışmaktadır.


Okullar arasında en kaliteli eğitim veren Kings Colleges’ın bütün eğitmenleri üniversite mezunudur.Yine tamamı ya yüksek lisans yapmıştır ya da yarıya yakın doktora yapmışlardır. Bünyesinde üniversite hazırlık anlamında akademik programlar sunan Kings Colleges eğitmenlerinin tam donanıma sahip olmasına önem vermektedir.  Öğrencilere birebir ilginin fazla olduğu Kings Colleges’ ta samimi ve sıcak bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Konaklamaları aile yanı,yurt ve öğrenci evi şeklinde olan Kings Colleges özellikle aile yanı konaklamalar da öğrencilerin memnuniyeti için oldukça titiz davranmaktadır.

Kings Oxford
Okul, Oxford’un sevimli ve sakin bir muhitinde, şehir merkezine otobüsle 10 dakikalık mesafededir. Yüksek standarlı sınıflarıyla Kings Oxford oldukça geniş bir alana sahiptir. Konaklama seçenekleri olarak, aile yanı, yaz yurdu ve öğrenci evleri vardır.

 • KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGES

KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGES

KAPLAN-MANCHESTER.jpg (572×424)


Kaplan International 1930’lardan günümüze kadar eğitim programlarına ekledikleri çeşitliliği yanın da, yeni lokasyonlarda yeni okullarla eğitime hızlı ve modern bir şekilde devam etmektedir. İngiltere, Amerika,Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda’nın en çekici ve merkezi yerlerinde 47 adet dil okulumuz bulunmaktadır. Modern şehir merkezi okullarından, tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okullara kadar, size en uygun okullarda kaliteli İngilizce dil eğitimi ya da Üniversite hazırlık Programlarına katılabilirsiniz. Tüm dil okullarımız, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.

80 yıldan fazla bir süredir öğrenciler Kaplan International’a gelerek hem kaliteli eğitim aldılar hem de uluslarası bir ortamda farklı insanlarla tanışma kültürlerini yakından tanıma şansına sahip oldular. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ ile özdeşleşmiştir.
 

Dünyanın en ünlü futbol takımının evi ve çok kültürlü yapısı ile zengin bir spor tarihine sahip Manchester dil okulunda yerinizi alın. Futbol, şehirdeki tek önemli şey değildir, ayrıca Manchester sanat, medya ve yüksek öğrenim merkezlerine sahiptir dolayısıyla da dil öğrenmek için ideal bir yerdir.

Okul, Portland Street üzerinde modern bir binada yer alır ve restoran, bar ve tiyatro gibi yerlere yürüme mesafesindedir. Geniş ve etkileyici bir uluslararası öğrenci topluluğuna sahip Kaplan Manchester dil okulu, İngilizce dilini öğrenmek ve İngiliz kültürünü keşfetmek için harika bir yerdir.

 • Gelişmiş eğitim materyalleri ve heyecan verici modern sınıflara sahip okul olanakları.
 • Genel İngilizce'den IELTS sınav hazırlığa kadar kapsamlı İngilizce kursları sunulmakta.
 • Okul, dünya klasmanındaki Premier Lig futbol klüplerinden Manchester United ve Manchester City stadyumlarına kısa mesafede yer almaktadır.

 

 • ST GILES, London Highgate

ST GILES, London Highgate


a-highgate-building.jpg (690×459)

St Giles College, 1955 yılında Paul and Diana Lindsay tarafından Londra da kurulmuş, o tarihten bu yana Amerika, Kanada, İngiltere ve Brazilya da şubeler açarak büyümeyi sürdürerek yurtdışı eğitim alanında ki hizmetini geliştirmiştir. 50 yıldır verdiği eğitim ile dünyanın en prestijli ve en büyük okullarından biri haline gelmiştir.

Her yıl dünyanın 90 ülkesinden gelen yaklaşık 9000 öğrenciye eğitim veren St. Giles International İngilizce Dil Okullarının öncelikli amacı herkesin karşılayabileceği eğitim ücretleri ile kaliteli bir eğitim verebilmek ve öğrencilerinin St. Giles International İngilizce Dil Okullarını bir bina olarak değil, değişik kültürlerden gelen kişilerle tanıştıkları, eğitim aldıkları ve mutlu oldukları bir yer olarak hatırlamalarını sağlamaktır.

Her program için farklı bir ortam yaratan St.Giles Dil Okulları, öğrencilerin kendi grubunda ve kendi programındaki kişilerle daha rahat iletişim kurma şansı vermektedir.


St Giles International İngilizce Dil Okulları yetişkinlere eğitim veren İngiltere deki dört okulu da British Council tarafından akredite edilmiştir. St Giles Amerika şubesi ise California Eğitim departmanı tarafından akredite edilmiştir. St Giles Highgate, Brighton ve San Francisco şubelerindeki teacher training kursları Cambridge university tarafından tanınmaktadır. St Giles Londra ve St Giles Eastbourne şubelerideki training kursları ise Trinity College London tarafından tanınmaktadır. Kanada Vancouver daki St Giles okulu ise Languages Canada üyesidir.

                                                              • EASTBOURNE SCHOOL OF ENGLISH

EASTBOURNE SCHOOL OF ENGLISH


grossbritannien_eastbourne_st-giles_school-building.jpg (1445×960)

Easthbourne School of English 1936 yılında kurulmuş olan İngilizce dil eğitimi okulu 75 yıldır öğrencilerine zengin ve iyi bir eğitim sunmaktadır. Öğrencilerin beklentilerinin çok üstünde İngilizce dil eğitimi olanağı sağlayan bu kurum güler yüzlü ve prensipli eğitmenlerine sahiptir. Yetişkinler için bir dizi İngilizce programı uygulanmaktadır, aynı zaman da ingilizce öğretmenleri içinde kaliteli ve zengin programlarımda mevcuttur. İngiltere’nin Güneyin de bulunan bu okul sahile oldukça yakın sakin ve nezih bir ortamı olan Eastbourne şehrinde bulunmaktadır. Londra’nın merkezine sadece 1,5 saatlik uzaklıkta olan bu kurum İngilizce eğitimi süresince mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Deneyimli ve Yetenekli öğretim kadrosuyla öğrencilerine zengin bir çalışma çizelgesi düzenlerken aynı sürede başarılı ve keyif dolu bir dil eğitimi sunulmaktadır. Okulun konumu gereği tren istasyonuna 5dk lık yürüme mesafesinde bulunduğu için öğrenciler diledikleri yere çok kısa sürede zaman kaybetmeden ulaşabilmektedirler. Tren ulaşımı kullanan öğrenciler Londra’nın merkezine hafta sonları ziyaret edip bir çok müze ve kültürel tarih yapıları ve mekânları gezebilme lüksüne sahiptirler, böylelikle boş zamanlarını yine İngilizcelerini geliştirerek değerlendirebilirler.

Öğrencilerin her saniye İngilizce dil eğitimlerini geliştirebilmeler için Eastbourne School of English in sunduğu imkanları sınır tanımamaktadır, Özel olarak inşa edilmiş dil okulunda çok fazla sayıda dinleme, konuşma, dilbilgisi, okuma ve sınav uygulama alanları ücretsiz olarak internet desteği ile sunulmaktadır. Bilgisayar ve kitaplar öğrencilerin dilediği zaman kullanabileceği şekilde düzenlenmiştir, ders esnasında dilerlerse öğretmenler ile dilerlerse ders sonrasında bireysel çalışmak için kullanıma açıktır.

Eastbourne School of English İngilizce dil eğitim veren bu kurum,20 yıldır 50 yaş ve üstünde ki öğrencilere dil eğitimi ve sosyal aktivite programlarını sunmaktadır. Dünyanın bir çok noktasında bu yaş ortalamasında öğrenci dil eğitimi almaları için ağırlamıştır. Eastbourne coğrafi yapısı gereği çok ılık bir iklim yapısına sahiptir. Bu sayede özel spor programlarını İngilizce dil eğitimiyle harmanlayarak öğrencileri sosyal aktiviteler olan Golf, rugby, gibi sporlar sunulmaktadır. Her Haziran ayında AEGON Uluslar Arası Tenis Turnuvasına ev sahipliği yapan Eastbourne şehri dünyaca ünlü tenisçilerin Wimbledon Şampiyona öncesi maçlarını izleme imkanı tanımaktadır, hafta içi 15 ders genel İngilizce eğitim alan öğrenciler akşam üstü haftada 3dersi eğitimli ve uzman hocalarla birlikte tenis, golf ve rugby eğitimi verilmektedir.

Her öğrencinin bütçesine uygun konaklama imkânları yaratılmaktadır. İngilizce dil eğitimi almaya gelen öğrenciler arasında en çok tercih edilen konaklama tipi olan Aile yanında konaklama seçeneğidir. İngiliz yöresel tarzına hitap edilen konaklama türleri aileler tarafından öğrencilere konakladıkları süre içinde haftanın 7 günü sabahları kahvaltı, akşamları yemek ve hafta sonları ise öğle yemeği verilmektedir. Alternatif olarak başka türde konaklama imkanı sunan okul, bireysel olarak kalmak isteyen öğrenciler otel ve pansiyonlarda kalabilirler, yaz dönemlerinde öğrenci evi ile temmuz ve ağustos aylarında üniversite içinde bulunan yurtlar ayarlanabilmektedir, Öğrenciler bu süre zarfında her ne koşulda konaklamayı dilerlerse dilesinler güvenli, keyifli ve huzurlu süre geçireceklerdir.

Sunulan İmkanlar, Sosyal Faaliyetler ve Geziler

 • 20 adet sınıf
 • Ücretsiz WiFi
 • Ücretsiz internet kullanımlı bilgisayar odası
 • Akıllı tahtalar
 • Ders çalışma merkezi ve kütüphane
 • 2 adet öğrenci dinlenme odası
 • Öğrenci mutfağı
 • Bahçe
 • Bilardo masalı ve masa tenisli oyun odaları
 • Alışveriş pitoresk Lanes alan bir tur Brighton
 • Hastings Kalesi ve Smugglers Mağralarını ziyaret
 • Roma döneminde inşa edilmiş Pvenesey Castle
 • Bodiam Kalesi ve Hasting İnşası
 • Londra
 • Canterbury ve Leeds Castle
 • Stratford Upon Avon
 • Windsor & Hampton Court
 • Bat&Stonehenge
 • Camridge
 • Oxford bölgelerini ziyaretler.


 

 • LTC

LTC

master.jpg (640×326)

Brighton 250.000 nüfusuyla genç bir kosmopolitan şehirdir. Londra'ya sadece yarım saat uzalıktadır. Restaurantları, pubları,barları ve başarılı sanatı ve tiyatrosuyla capcanlı vir öğrenci şehridir. Brighton; uluslararası kültürlerden gelen öğrencilerle kültür kaynaşması ve dayanışması için harika bir fırsat.

1972 yılında kurulan okul Brighton merkezden sadece 15 dakika uzaklıktadır. Kumsala sadece 8 dakika uzaklıkta ve okula yürüyüş mesafesinde aile aynı konaklama mevcuttur.

British Council onaylı, 20 yıllık deneyime sahip öğretmenleriyle, max.12 kişilik sınıflarıyla sizi ferah ve sıcak bir öğrenme ortamı sunuyor. Okula başlıca diğer milletlerden gelen öğrenci yüzdeleri ise şöyle; %18 italyan, %10 isveç, %7 kolombiyalı, %4 japon, %6 brazilyalı, %10 ispanyalı, %7 türk, %6 alman ve %2 korelidir.

 

 • SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISH

SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISHSouthbourne School Of English öğrenmeyi eğlence haline getiriyor!

Uluslararası öğrenciler için en popüler yerlerden biri olan Bournemouth deniz kenarının hemen yanında kurulmuştur. 
1996'dan beri her yaştan binlerce insana kucak açmıştır. İyi donanımlı sınıflarda ingilizce eğitimi veren okul son teknolojiyi kullanıyor. En ünlü ingiliz uğrak mekanlarına yapılan gezilerle de sosyal hayata zenginlik katıyor.

Birlikte öğrenin! Dünyanın her yerinden gelen insanlarla sosyalleşin! Bournemouth'un tadını çıkarın!

 • KAPLAN INTERNATIONAL

KAPLAN INTERNATIONAL

51.jpg (630×330)

Oxford dünyadaki en ünlü üniversite şehridir ve Kaplan International Oxford okulunda eğitim alarak bu tarihin bir parçası olabilirsiniz. İngiliz öğrenciler 1096'dan beri bu şehirde eğitim görmüşlerdir. Bu nedenle hareketli bir öğrenci şehri olarak kalan Oxford'da tarih ve eğitimin kokusunu almak mümkündür.

Okulumuz, üç katlı ve modern bir ek binaya sahip Kral Edward döneminden kalma etkileyici bir binada yer alır. Oxford şehir merkezinin kuzeyinde 5 dakika otobüs mesafesinde yer alan okul, ayrıca barbeküleri etkinlikleri ve yaz sporları için uygun güzel bir bahçe ve binanın arkasında iç bahçeye sahiptir.

 • Mükemmel eğitim materyalleri ve son teknoloji ekipmanlara sahip sınıflarda eğitim görme imkanı.
 • Genel İngilizce'den IELTS ve Cambridge Sınavlarına hazırlığa kadar kapsamlı İngilizce kursları sunmakta.
 • Nehirde salla gezme ve Oxford Üniversite kolejlerini gezmek dahil rahatlık ve heyecanın bir arada olduğu birçok gezilecek yer ve yapılacak aktivite vardır.

 

 • INTERNATIONAL HOUSE MANCHESTER

INTERNATIONAL HOUSE MANCHESTER

egitimnoktasi-yurtdisiegitim-international_house_manchester_dilokulu_1.jpg (640×550)


İngiltere'nin en çok ziyaret edilen üçüncü şehri olan Manchester'da 4 üniversite, onlarca dil okulu ve 100 bin'in üzerinde öğrenci bulunuyor. Türk Hava Yolları Manchester'a direk uçuyor. 6 milyonu aşkın nüfusu ile Manchester sanayi ve endüstri alanında İngiltere'nin önde gelen şehirlerindendir. Manchester şehir merkezinde bulunan okul, Piccadilly Gardens tren istasyonuna iki dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Okulda modern donanımlı ferah sınıflar, öğrencilerin sosyalleşebilecekleri ve TV izleyebilecekleri bir alan bulunuyor. Okulda Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Cambridge Üniversitesi Sınavlarına Hazırlık programları sunuluyor. Her seviyede Genel İngilizce sınıfı bulunuyor ve sınıflar en fazla 15 kişiden oluşuyor.

 

 • ST. GILES, London Central

ST. GILES, London Central

central_st_giles_nw230510_8.jpg (900×599)


Dünya' nın hem sanat hem de iş ve finans alanında en gelişmiş şehirlerinden olan Londra; müzeleri, sergileri, tiyatroları ve müzikalleri ile ziyaretçilerine değişik deneyimler sunmaktadır. Bu şehirde bulunanlar için İngilizce öğrenmek öğretici ve geliştirici olmakla beraber İngilizce öğrenirken hem eğlenecek hem de yeni şeyler keşfedeceksiniz.

Londra merkezimiz gösterişli bir binada Bloomsbury' de, dünyaca ünlü British Museum' a da 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Okul canlı ve geniş bir alana sahip olmakla birlikte uluslararası öğrencilere modern çalışma olanakları sağlamaktadır. Ayrıca okulda öğrenciler için Londra turu, tiyatro geceleri, müze gezileri, futbol maçları ve diğer şehirlere geziler gibi çeşitli aktiviteler organize edilmektedir.


29 sınıf. Platinum kurs öğrencileri için yapılmış Platinum Merkezinde ayrı sınıflar vardır. Tüm kurs kitapları St Giles öğrencilerine %10 indirimlidir. Her sınıfta maksimum 12 öğrenci. Platinum sınıflarda ise maksimum 5 öğrenci. Her akşam organize edilen sosyal aktivite programları vardır. Tiyatro gezileri, haftalık pub toplantıları, müze gezileri, haftasonu Paris / Amsterdam gezilerini içeren çok seçenekli sosyal aktivitelere sahiptir. 

 

Gezilecek Yerler

 • London Eye ve Tate Modern Sanat Galerisi
 • The British Museum
 • Regent ve Oxford Street' te alışveriş
 • Covent Garden ve Theatreland
 • National Gallery
 • Palace of Westminster ve Big Ben
 • The Tower Bridge
 • Canterbury
 • Oxford/Cambridge
 • Scotland & The Highlands
 • Paris & Disneyland
 • Brighton

Aktivite Seçenekleri

 • London Aquarium
 • London Dungeon
 • Tour of the BBC
 • Notting Hill, Portobello Road ve Holland Park' a gezi
 • River Thames' te tekne gezintisi
 • Hyde Park' ta yürüyüş
 • Madame Tussauds Müzesi
                                                             


 

 • LSI

LSI

LSI_Brighton_Dil_Okulu_Binasi1.JPG (838×546)

Brighton 250.000 nüfusuyla genç bir kosmopolitan şehirdir. Londra'ya sadece yarım saat uzalıktadır. Restaurantları, pubları,barları ve başarılı sanatı ve tiyatrosuyla capcanlı vir öğrenci şehridir. Brighton; uluslararası kültürlerden gelen öğrencilerle kültür kaynaşması ve dayanışması için harika bir fırsat.
 

Deniz kenarında capcanlı bir şehir olan Brighton sadece tarihi rıhtımı ve ikonik akide şekerleri ile değil, renkli bir gençlik kültürü ile dolu kent merkezinin sunduğu sayısız ve çok çeşitli eğlence imkanlarıyla da ünlüdür. Harika mağazalar, restoranlar ve barların yanında fotoğraflık sahil şeridi ile de Brighton, İngiltere'de İngilizce öğrenmek isteyen her yaştan ve her kültürden öğrenciler için hayat dolu ve samimi bir şehirdir.

Dil okulum ünlü Brighton plajından sadece birkaç dakika uzaklıktaki sakin bir yerleşim bölgesinde, Viktorya tarzı şık bir binada hizmet veren LSI Brighton, İngilizce öğrenmek için rahat bir ortam sunar. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart EFL/ESL kurslarından birini seçin, LSI Brighton'ın merkezi konumundan, mükemmel ulaşım bağlantılarından ve tümünde ücretsiz internet erişimi sunulan yedi derslik ve bir öğrenim merkezi ile öğrencilere sunduğu olağanüstü fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

 

 • KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGES

KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGES

Her yıl onbinlerce öğrenciye ev sahipliği yapan Kaplan International farkı ile İngilizce öğrenmenin farkını Kaplan ailesinin bir bireyi olmanın ayrıcalıkları ile yaşayın. 


 Bournemouth şehrindeki dil okulumuzda İngilizce öğrenin. İngiltere'nin en iyi, Avrupa'nın ise 4. en iyi sahil yerleşimi olarak seçilen şehir, ayrıca İngiltere'nin en iyi iklimine sahip. Kaplan'ın Bournemouth'daki dil okulu öğrencilere, bu sahil şehrinde İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor.

D
eneyimli öğretmenleri, yoğun İngilizce kursları, kullandığı son eğitim teknolojileri ve yılların eğitim tecrübesi ile İngilizcenizi hızlıca ilerletmenizi sağlıyor.

 • EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH


Oxford_Gallery_27.jpg (689×420)

Tarihi üniversite binaları, parkları, müzeleri, tiyatroları ve de kütüphaneleriyle Oxford İngiltere' nin en önemli öğrenci şehirlerinden biridir. Sanatsal ve sosyal faaliyetlerin yanında Nehir' de ki su sporları olanakları da öğrenciler için kaçırılmayacak fırsatlardır. Bunu yanında farklı tatlar tadabileceğiniz restoranları, caféleri, geleneksel İngiliz pubları ile Oxford da zamanınızı dilediğinizce geçirebilir ve İngilizcenizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

Okul tarihi taş binası ve modern mimarisi ile şehrin merkezinde Trinity College' ın karşısında bulunur. Aydınlık ve ferah olan okulda öğrenciler için kablosuz internet, bilgisayar odası, kişisel çalışma merkezi, kütüphane, geniş bir salon ve daha birçok olanak vardır.

Merkez Bilgisi

 • Öğrenci sayısı: Max 400
 • Minimum öğrenci yaşı: 16
 • Kablosuz internet
 • Çalışma merkezi
 • Kütüphane
 • Yiyecek ve içecek bulunan ortak salon
 • Etkileşimli yazı tahtaları
 • IT süiti
 

Gezilecek Yerler

 • Ashmolean Müzesi
 • Bodleian Kütüphanesi
 • Oxford Kalesi
 • Carfax Tower
 • Radcliffe Camera
 • Botanik Bahçeleri
 • Magdalen College

Aktivite Seçenekleri

 • Cherwell Boathouse-tekne gezisi
 • Covered Market' te alışveriş
 • Christ Church Katedrali
 • Bath&Stonehenge
 • Stratford-upon-Avon
 • Londra
 • Warwick Kalesi

 

 • EXCEL COLLEGE

EXCEL COLLEGE

1a787e8.png (646×222)

2003 yılından beri faaliyet gösteren Excel College; Manchester şehir merkezinde, Piccadilly Tren İstasyonuna 1 dakika mesafede bulunuyor. British Council tarafından onaylı ve EnglishUK üyesi olan okulda bilgisayar odası ve kablosuz internet mevcut. Okulda Genel İngilizce eğitiminin yanısıra İş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge Sınav Hazırlık eğitimi almak da mümkün.

 • STAFFORD HOUSE

STAFFORD HOUSE

stafford_house54.jpg (640×360)

1952 yılı itibariyle eğitim faaliyetlerine başlayan Stafford House Dil Okulu, İnglitere’nin en kaliteli eğitim veren dil okullarından biri olarak günümüze kadar yükselen bir çizgiyle gelmiştir. İngiliz eğitim sisteminin en önemli parçalarından biri olan British Council’den onaylı olan okul, English UK üyesi olmasıyla da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal bir eğitim merkezidir.
Kurulduğu günden itibaren Londra ve Canterbury’de eğitim veren okul, şimdi de Brighton’da açtığı üçüncü şubesiyle de dünyanın farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir.
Verdiği eğitimle fark yaratan Stafford House ders dışında öğrencilerine sunduğu aktivite seçenekleriyle olduğu kadar İngiliz kültürünü yakından tanıtan gezi organizasyonlarıyla da öğrencilerine farklı bir eğitim deneyimi sunmaktadır.
1952'de faaliyetlerine başlayan Stafford House İngilizce Dil Okulu, Londra'nın merkezinde yer almakla birlikte, dünyanın en önde gelen müzelerinden olan British Museum'a 5 dakika gibi kısa bir yürüyüş mesafesinde olmasıyla da dikkat çeken bir okul olarak karşımıza çıkar.
İngiltere'nin başkenti, dünyanın sayılı metropollerinden olan Londra'da merkezi bir konumda olan okul tüm canlı hayatın da olduğu bir noktada olmasıyla öğrencilerine oldukça sosyal imkanlarla hizmet vermektedir. Aynı zamanda British Council onayı da olan okul English UK üyesi bir okuldur. Aynı zamanda CATS Cambridge grubuna mensup dil okullarından biri olan Stafford Londra, her yıl en az 5 öğrencisini de Oxford, Cambridge gibi üniversitelere yerleştiren bir dil okulu olarak prestijini sürekli geliştirmektedir. Profesyonel eğitim kadrosuyla öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunan okulda iş İngilizcesinden, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık kurslarına ve genel İngilizce derslerine kadar geniş bir müfredat uygulanmaktadır. Öğrencilerinin ders dışındaki vakitlerini değerlendirmeleri adına birçok aktivite ve gezi düzenleyen okul sayesinde öğrenciler, yalnızca dil eğitimi almakla kalmayıp İngiliz tarihine ve mimarisine de yakından şahit olmaktadırlar. 
Dil eğitimi almak için İngiltere'yi tercih eden öğrencilerin birçoğunun seçtiği Stafford House Dil Okulu, bünyesinde barındırdığı öğrencilerine yurt konaklaması seçeneğinin yanı sıra, öğrenci evlerinde konaklama seçeneğini ve aile yanı konaklamasını da tercih etme hakkı tanımaktadır. İngiltere koşulları düşünüldüğünde öğrencilerin en mantıklı tercihi aile yanında konaklamak olacaktır. Böylece masraflarını yarı yarıya düşüren öğrenciler, aynı zamanda İngiliz aile hayatını, yaşam tarzını da yakından tanımış ve dil becerilerini çok daha rahat pratiğe dökmüş olurlar.


                                                       

 • INTERACTIVE ENGLISH LANGUAGE SCHOOL

INTERACTIVE ENGLISH LANGUAGE SCHOOL


gallery-02.jpg (800×600)

Brighton 250.000 nüfusuyla genç bir kosmopolitan şehirdir. Londra'ya sadece yarım saat uzalıktadır. Restaurantları, pubları,barları ve başarılı sanatı ve tiyatrosuyla capcanlı vir öğrenci şehridir. Brighton; uluslararası kültürlerden gelen öğrencilerle kültür kaynaşması ve dayanışması için harika bir fırsat.

Brighton merkezine otobüsle 10 dakika mesafede Hove’da bulunan Interactive English Language School’un iki binası da, sahile birkaç dakika yürüme mesafesinde ve ana alışveriş caddesinin üzerinde yer alıyor. Haftada 20, 28, 32, 36, 40 ders Genel İngilizce Programı sunulan okulda dersler, öğrencinin dil seviyesine göre sabah veya öğleden sonra olabiliyor. Toplam 10 sınıfı bulunan bir okul olan Interactive English Language School, samimi bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyen ve Brighton çevresinde ekonomik bir dil okulu arayan öğrenciler için ideal. Bristish Council onayına sahip ve English UK üyesi olan okulda sınıf mevcudu en fazla 17 kişidir.


 • MLS INTERNATIONAL COLLEGE

MLS INTERNATIONAL COLLEGE

MLS International College 1987 yılından bu yana çeşitli amaçlarla ingilizce öğrenmek isteyen herkese çeşitli programlar sunuyor. Programlar iş hayatına atılmak isteyen veya üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.
Her sene 1000'i aşkın öğrencisiyle MLS öğrencilerinden aldığı olumlu dönütlerle gurur duyuyor.
MLS çeşitli alanlarda sertifika programları da sunmakta. Bu programlardan bazıları; Pazarlama, İşletme, Muhasebe, Turizm, Hukuk ve Finans...
Akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için akademik ingilizce programı ve sınav hazırlık IELTS programları da verilmektedir.

 

 • SHANE GLOBAL - TIKLA

SHANE GLOBAL - TIKLA

33.PNG (589×422)

İngiltere’nin en popüler dil okullarından biri olan Shane Global, Londra ve Hastings’de bulunan şubeleriyle dil eğitimi için kendisini tercih eden öğrencilerine eğitim hizmeti vermektedir. Profesyonel ve bir o kadar da sıcakkanlı olan okul personeli ve eğitmenleri, öğrencilerin sürekli yanında olarak onlara aile ortamını yaşatmaktadır.
British Council ve English UK onaylı olan okul, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirledikleri ders programlarını uygulamakta ve seviye tespit snavlarıyla da kur belirlemektedir.
Yıllardır büyük bir özenle çalışan Shane Global, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen dil okullarından biri olma özelliğini taşımaya devam etmekte ve gün geçtikçe kendine daha çok şey katarak hizmetlerine devam etmektedir.
Londra dünyanın en heycan verici metropollerinden biri olmanın yanı sıra,öğrencilere sunduğu sosyal ve kültürel imkanlarıyla da göz dolduran büyük bir başkenttir. 

Shane Global, Bond Street İstasyonu ve ünlü alışveriş alanı olan Oxford Street ve Mayfair yanında, Londra’nın merkezinde konumlanmıştır. Öğrencilere şehrin her yanına kolay ulaşım imkanı sağlayan okul, merkezi konumuyla da öğrencilere sosyal imkanların içinde bir eğitim imkanı sunmaktadır.
Okulda öğrencilere genel İngilizce eğitimi, kişisel amaçlı İngilizce kursları verilmektedir. Bunların yanı sıra tatilde İngilizce programı da bulunan okul birçok yaş grubundan öğrenciyi bünyesine kabul etmektedir. Bire bir ders alma imkanının bulunduğu okul, IELTS ve TOEIC  sınavlarına hazırlık kursları da vermektedir. İngilizce eğitimi dışında Shane Global öğrencilerine yabancı diller eğitim programları sayuesinde, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve Türkçe dersleri de vermesiyle İngilizce öğrenciler tarafından da çokça tercih edilen bir yapıya sahiptir.
Shane Global, aile yanında konaklama olanağının yanında öğrencilerine, paylaşımlı öğrenci evlerinde ve yurtta konaklama olanağı da tanımaktadır. Konaklama yerleri okula toplu ulaşım araçlarıyla oldukça kısa mesafelerde yer alırken, kimi yurtlar ise şehir merkezinde ve okula yürüme mesafesinde bulunmaktadır.


                                                                             

bri_school_panorama.jpg (780×325)

Okul, dünyaca ünlü Royal Pavilion’ın karşısında ve plaja beş dakikalık mesafede, Brighton’ın tam merkezinde yer almaktadır. Dersler 12 adet aydınlık ve geniş sınıfta verilir. Ayrıca rehberli bireysel çalışma için bir Öğrenme Merkezi,WiFi bağlantısı olan bir bilgisayar odası ve konforlu öğrenci salonu mevcuttur.
Brighton ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okul devamlı sosyal faaliyetler düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.


 

 • EUROPA SCHOOL OF ENGLISH

EUROPA SCHOOL OF ENGLISHEuropa School Of English okulu Bournemouth şehir merkezinden ve kumsaldan sadece 10 dakika uzaklıktadır.

10 yıllık tecrübesiyle, destekleyici öğretim politikasıyla öğrencilerinin sıcak bir ortamda uluslararası bir deneyim kazanmasını hedefliyor.

 Modern araçlarla verilen eğitim gerek sınıf içi gerek sınıf dışı eğitim ortamlarında öğrencilere sunuluyor. Okul British Council onaylı ve English UK üyesi olup, öğrencilerin eğitim süresi boyunca gelişimlerini büyük bir titizlikle takip etmekte ve öğrencinin her alanda (konuşma, dinleme, yazma ve okuma) eşit şekilde gelişmelerini sağlar.


 

 • EC ENGLISH

EC ENGLISH

ec-english-university-of-west-england.jpg (640×480)
 
Dünya çapında pek çok merkezi olan EC English’in Oxford’da açılan yeni merkezi Oxford şehir merkezine çok yakın bir mesafede bulunmaktadır. Dünyadaki en popüler öğrenci şehirlerinden biri olma özelliğine sahip olan Oxford’un nüfusunun yaklaşık olarak dörtte birini öğrenciler oluşturmaktadır. Dünyanın her köşesinden gelen öğrenciler için, tarihi güzelliklerin arasında yüzyılın modern yaşamını Ortaçağ'dan kalan tarihi binalarda bulunan modern kafeler, kitapçılar, restoran ve barlar hoşça vakit geçirebilecekleri yerlerdir. Oxford’un iklimi İngiltere’nin genel iklim koşullarına benzemektedir. Her mevsim yağış alabilme olasılığı vardır. En sıcak aylar Temmuz ve Ağustos aylarıdır. En soğuk aylar ise Aralık, Ocak ve Şubat aylarıdır. EC English Oxford, Londra’daki Heathrow Havaalanı’na özel araçla 58 dakika uzaklıktadır.

EC English Oxford, Oxford şehir merkezine yürüyerek 8 dakika ve dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi’ne yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Merkezi konumu itibariyle otobüs duraklarıyla çevrilidir. Okulun hemen önünde otobüs durakları vardır. EC English’in Oxford merkezi 4 Şubat 2013 tarihinde İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilere hizmet vermek amacıyla açılmıştır. Okul binasında 15 adet teknolojik donanımlı sınıf, kütüphane, öğrenci dinlenme odası, 17 bilgisayarlı multimedya odası, ücretsiz kablosuz internet ve bireysel çalışma sınıfı bulunmaktadır.


Okulda Genel ve Yoğun İngilizce kurslarının yanı sıra, aynı zamanda İş İngilizcesi, Cambridge ESOL (FCE, CAE, CPE) ve IELTS Sınav Hazırlık kursları da verilmektedir. Kurslara katılım yaşı minimum 16'dir. Genel ve Yoğun İngilizce kursları için minimum dil seviyesi Beginner’dır. İş İngilizcesi kursuna katılmak isteyen öğrencilerin minimum Low Intermediate, IELTS Sınav Hazırlık kursuna katılmak isteyen öğrencilerin minimum Intermediate, Cambridge FCE için minimum Intermediate, CAE için minimum Upper-Intermediate, CPE içinse minimum Advanced seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.

EC English Oxford, öğrencilere aile yanında ve yaz öğrenci yurdunda konaklama olanağı sunmaktadır. Aile yanı konaklamada öğrenciler tek kişilik özel ya da paylaşımlı banyolu ya da iki kişilik paylaşımlı banyolu odalarda kalırlar. Konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği, çamaşırhane hizmeti, nevresimler ve havlular dahildir. Sadece yaz aylarında sunulan yaz öğrenci yurdunda ise öğrenciler tek kişilik özel banyolu odalarda konaklarlar. Yaz öğrenci yurdu konaklaması yemeksizdir; öğrenciler yemeklerini yurdun mutfaklarında kendileri yapmaktadırlar. Konaklamaya çamaşırhane hizmeti, nevresimler ve havlular dahildir. 

 • BERLITZ

BERLITZ

berlitz_frontage.JPG (600×416)

Berlitz Manchester İngilizce dil okulu  1900’de kuruldu ve binlerce öğrenciye lisan amaçlarını başarmalarına yardım ettiğini doğrulayan performans rekoruna sahip.

Manchester şehir merkezinin göbeğinde yer alan, dil merkezi 10,000 feet kare tesisi, 17 modern derslik, bir kafe, dinlenme salonu ve teknoloji harikası IT odası ile donatılmıştır. Yoğun yaz dönemi süresince Berlitz Manchester 'da, harika ikinci bir tesis ek derslik ve öğretim kadrosunu hizmetinize sunar.

Berlitz Manchester tesisi

Amaç öğrencilere birinci sınıf öğrenme deneyimi sağlayarak gerekli araç ve kaynaklarla başarılı olmalarını sağlamaktır. Mükemmel destek ve yönlendirme vasıtasıyla, Berlitz Manchester mütemadiyen yüksek kalitede eğitim vermesi ile kıvanç duyar. 

Okul bütün öğrencilere birey olarak muamele edilmelerini ve akademik ve mesleki amaçlarını başarmalarına yardım eden kişiye uyarlanmış profesyonel bir çalışma programı ile desteklenmelerini temin eder. Düzenli geribildirim ve destek vasıtasıyla öğrencilerin ilerlemelerini özenle kontrol ederek garanti eder ve yardımsever kadrosu çalışmaları süresince tavsiye ve yol göstermeye daima hazırdır.

Öğrencilere eğlendirici ve teşvik edici öğrenme ortamı sağlar ve İngilizce kurslarınıın yüksek profesyonel kalitede verilmesini garanti eder. Tesis hareketli şehir merkezinde yer alıyor, böylelikle öğrenciler İngiliz kültürünü hareketli şehir ortamının sunacağı imkanlara katılarak tecrübe edebiliyorlar.

 

 • SAINT GEORGE INTERNATIONAL

SAINT GEORGE INTERNATIONAL

DSC_0043.JPG (800×535)

Londra’nın merkezinde, alışverişin kalbi olarak nitelenen Oxford Street’e birkaç dakika yürüyüş mesafesindeki Fitzrovia bölgesinde faaliyet gösteren Saint George International, dil eğitim operasyonlarının çeşitli kollarında uzun yıllar deneyim kazanmış bir grup nitelikli profesyonel tarafından yönetiliyor. 

Genel İngilizce, Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav hazırlık Programları bulunan okul, aile yanı konaklama seçeneğine ek olarak öğrenci yurdu, stüdyo daire veya otel alternatiflerine de sahip.

                                                       

 • BRITISH STUDY CENTRES

BRITISH STUDY CENTRES

005.jpg (940×626)

Brighton 250.000 nüfusuyla genç bir kosmopolitan şehirdir. Londra'ya sadece yarım saat uzalıktadır. Restaurantları, pubları,barları ve başarılı sanatı ve tiyatrosuyla capcanlı vir öğrenci şehridir. Brighton; uluslararası kültürlerden gelen öğrencilerle kültür kaynaşması ve dayanışması için harika bir fırsat.

Görkemli Victorian tarzı binası ve kumsala rahat ulaşımı ile okulda oldukça cüzi miktara yemek servisiyle, okulun ferah bahçesi ve barbekü partileriyle ve okul içinde wi-fi interneti ile öğrencilerine muhteşem fırsatlar sunuyor.

                                                          
 • BRITISH STUDY CENTRES

BRITISH STUDY CENTRES

britsihstudycentresbournemouth1.jpg (541×405)

1930’larda kurulan British Study Centres, kurulduğu günden bugüne kadar yenilenerek gelmiş, İngiltere’nin en köklü dil okullarından biridir. Günümüze kadar pek çok yeniliğe ve partnerliğe imza atan şirket, günümüzde de dil eğitimi faaliyetlerini sürdürmektedir.
Londra başta olmak üzere Oxford, Brighton ve Bournemouth’da şubeleri bulunan okul, yetişkinler ve çocuklar için düzenlediği dil eğitimi programlarıyla, her yıl binlerce öğrenci tarafından seçilmektedir. Eğitim kalitesine oldukça fazla değer veren okul yetkilileri, profesyonel öğretmenler sayesinde en iyi dil eğitimlerinden birini vermekte ve öğrencilerinin beğenisini kazanmaktadır. Tüm şubelerinde aile atmosferi yaratan okul, merkezi lokasyonlarda yer alan okullarıyla dikkat çekmektedir.
Okulda öğrenciler genel İngilizce eğitimi alabilmektedirler. Seviye tespit sınavlarıyla belirlenen sınıflarda eğitim alan öğrenciler, kur atlama sınavlarıyla sınıf atlayabilmektedirler. Ayrıca iş amaçlı İngilizce programları da veren okulda IELTS, TOEFL, TOEIC sınavlarına hazırlık programları ve Cambridge sertifika programlarına hazırlık eğitimi de alınabilmektedir. Okulun en popüler programlarından biri de General English Plus Cooking programıdır. 
Öğrenciler British Study Centers’ı seçtiği takdirde okul yetkililerinin uygun buldukları ailelerin yanında konaklayabilme imkanına sahiptirler. Bununla birlikte otellerde ve yurtlarda da konaklayabilen öğrenciler, bu tarz konaklamaları seçtikleri takdirde de okulun anlaşmasının bulunduğu yerlerde kalma olanağına sahiptirler.


 

 • BRITISH STUDY CENTRES

BRITISH STUDY CENTRES

entrance.jpg (719×600)

Brighton, Bournemouth, Oxford ve Londra'da okulları bulunan British Study Centres, her yıl binlerce yabancı öğrenciye hizmet veriyor. 1996 yılından beri hizmet veren Oxford şehir merkezindeki 325 öğrenci kapasiteli okul binasında 17 sınıf, ücretsiz internet erişimine sahip bilgisayar odası, büyük bir çalışma odası, kafetarya bulunuyor. British Council tarafından onaylı ve EnglishUK üyesi olan okulda Genel İngilizce Programlarının yanı sıra; İş İngilizcesi, Cambridge FCE, CAE, IELTS, TOEFL, TOEIC sınav hazırlık kursları da mevcut. Zengin sosyal aktivite programına sahip okulda hafta içi çeşitli sportif ve kültürel etkinlikler, hafta sonlarında ise çevre şehirlere geziler düzenleniyor. Sınıflar ortalama 11, maksimum 14 kişilik.
 

 • OXFORD HOUSE COLLEGE- London Richmond

OXFORD HOUSE COLLEGE- London Richmond

oxford.jpg (800×531)
İngiltere' nin başkenti Londra' da tarihe, tiyatroya, müziğe, iş hayatına, doğaya, değişik tatlara kısacası hayata dair her şeyi bulmanız mümkündür. Sosyal, sanatsal, ticari ve sportif faaliyetler açısından çok gelişmiş bu şehirde bir dakika bile sıkılmak mümkün değildir. Müzeleri, tiyatroları, restoranları, arenaları ve spor merkezleri ile Londra hem dilinizi geliştirebileceğiniz hem de farklı deneyimler yaşayabileceğiz bir yerdir.
Okul şehrin merkezinde bulunduğundan her türlü aktivite sadece yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Okul ayrıca öğrencilere, kütüphane, multi-medya materyalleri, ücretsiz internet erişimi ve öğrenciler için café-bar gibi imkanlar sağlamaktadır.


Akreditasyon ve üyelikler: EnglishUK, British Council, EAQUALS

Gezilecek Yerler

 • London Eye ve Tate Modern Sanat Galerisi
 • The British Museum
 • Regent ve Oxford Street' te alışveriş
 • Covent Garden ve Theatreland
 • National Gallery
 • Palace of Westminster ve Big Ben
 • The Tower Bridge
 • Canterbury
 • Oxford/Cambridge
 • Scotland & The Highlands
 • Paris & Disneyland
 • Brighton

Aktivite Seçenekleri

 • London Aquarium
 • London Dungeon
 • Tour of the BBC
 • Notting Hill, Portobello Road ve Holland Park' a gezi
 • River Thames' te tekne gezintisi
 • Hyde Park' ta yürüyüş
 • Madame Tussauds Müzesi
 

 

 • EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH

Brighton_Gallery_2.jpg (689×420)


İngiltere'nin güney sahilinde bulunan Brighton'da denize sıfır modern bir binada eğitim veren Embassy CES Brighton  Dil Okulu 2007 yılında son teknoloji ile üretilmiştir. Mükemmel bir manzaraya sahip okul aynı zamanda şehir merkezine yalnızca 15 dk uzaklıktadır. Embassy CES Brighton Dil Okulu'nda İngilizce'nizi geliştirirken, bu eşsiz sahillerin tadını çıkarabilir, gelişmiş ulaşım ağı sayesinde Birleşik Krallık'ı gezebilirsiniz. Londra'ya trenle sadece 1 saat uzaklıkta olan Brighton'da hafta sonları metropole gidebilr, hafta içinde ise dünyanın pek çok ülkesinden gelen uluslar arası arkadaşlarınızla Brighton'ın muhteşem doğası içinde sosyalleşebilirsiniz. 
 
Okulda, max 15 kişilik sınıflar, ücretsiz wi-fi erişim, multimedya odası; etkileşimli yazı tahtaları, denize sıfır muhteşem lokasyonu, Londra'ya trenle 1 saatte erişim, okul sonrası çok sayıda sosyal aktivite seçenekleri mevcuttur.


col_brighton.jpg (770×380)

Konaklama: 
Aile Yanı:
Aile yanı konaklama seçeneğinde Embass CES Dil Okulları'nın büyük bir hassasiyet ile seçtiği ailelerin yanında kalarak hem İngilizce'nizi geliştirebilir, hem de  bulunduğunuz şehrin yerel kültürünü yakından tanıma şansını elde edebilirsiniz.  Kahvaltı ve akşam yemeklerini evde yiyebileceğiniz bu seçenekte aileniz ile birlikte keyifli günler geçirebilir, ömür boyu sürecek dostluklar kazanabilirsiniz.

Rezidans / Öğrenci Yurtları:
Öğrenci yurtları daha esnek olabileceğiniz ve dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrenciler ile sosyalleşebileceğiniz  bir konaklama seçeneğidir. Bir otel komforundaki öğrenci evlerinde ya da otel içerisinde yer alan rezidanslarda odanızın bakımı görevliler tarafından gerçekleştirilir. Rezidansların pek çoğunda cafe, gym gibi kendinize vakit ayırabileceğiniz mekanlar bulunur.

Oteller / Pansiyonlar:
Komforlu bir şekilde konaklamanız için okula yakın lokasyonlarda bulunan otelleri önerebilir ve rezervasyon işlemlerinizde size kolaylıklık sağlayabiliriz. Daha eknomik konaklama tercihleriniz için pansiyon alternatifini de düşünebilirsiniz.  • BOURNEMOUTH BUSINESS SCHOOL

BOURNEMOUTH BUSINESS SCHOOL

82.jpg (914×553)

BBSI (Bournemouth Business School International), 1992 yılından beri Bournemouth şehir merkezinde birbirine bitişik 27 sınıflı iki binada eğitim veriyor. 350 öğrenci kapasiteli okul, sunmuş olduğu sertifika ve diploma programlarıyla ön plana çıkıyor. Okuldaki belli başlı sertifika ve diploma programları: İşletme, Bilişim Teknolojileri, Pazarlama, Finans, Hukuk, Turizm. Ayrıca; Hemşirelik, Tıp ve Sağlık; Lojistik Yönetimi, Satın Alma ve Tedarik, Hava Trafik Kontrolörlüğü ve Pilot Eğitimi, Yangın Güvenliği ve Kaza Kurtarma alanlarında özel sertifika programları bulunuyor. 163.000 nüfuslu Bournemouth’ta British Council onaylı 19 okul ve bir üniversite bulunuyor. İngiltere’nin çoğu bölgesine oranla daha fazla güneş alan kentte yıl boyunca ılıman bir iklim hakim.

 

 • MILNER SCHOOL OF ENGLISH

MILNER SCHOOL OF ENGLISH

houses.jpg (742×268)

Wimbledon merkezinde bulunan Milner School Of English pek çok aktivitenin oldugu ve Londra Merkezine trenle sadece 20 dakika mesafede bulunan en iyi yerlesim yerlerinden birinde yer aliyor.

Kurum 1991 yilinda Londra'nin Güney Batisinda kurulmustur. Okul, British Council onayli Ingilizce Egitim veren kurumlardan biridir ve okulun English UK onayi da bulunmaktadir.Okulda orta ve ileri seviye de yogun Ingilizce dersleri verilmektedir.Ayni zamanda uygun fiyatlara Cambridge ve IELTS sinavlarina hazirlik egitimi de alabilirsiniz.Siniflar en fazla 12 kisilik olup ders sureleri 45 dakika degil tam 60 dakikadir.Kurslarin her Pazartesi baslangiç tarihleri bulunuyor. Okulun Bilgisayar odasi, ücretsiz kablosuz internet baglantisi ,kütüphanesi,etüd merkezi ,büyük,genis ve ferah kafeteryasi bulunmaktadir.


 • BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE

BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE

15.jpg (691×460)Brighton merkezinde Royal Pavillion’un karşısında 2 binada hizmet veren Brighton Language College bünyesinde 17 sınıf, bilgisayar odası ve öğrenciler içim bir ortak alan bulunuyor. Haftada 20, 30 veya 40 ders olarak alınabilecek Genel İngilizce derslerinin yanı sıra IELTS hazırlık eğitimi almak da mümkün. Okulda maksimum sınıf mevcudu 14, minimum yaş 16. Sosyal aktivite açısından çeşitli seçenekler sunan okulda hafta sonları ise Londra, Oxford, Cambridge, Bath gibi şehirlere geziler düzenleniyor.

 

 • BEET LANGUAGE CENTRE

BEET LANGUAGE CENTRE


BEET School Building.jpg (640×431)

1979 yılında kurulan BEET, Ingiltere’nin gözde sahil kentlerinden Bournemouth’da bulunur. Ortalama öğrenci sayısı 180 olan BEET, her yıl yaklaşık 40 farklı ülkeden gelen öğrencilere hizmet verir. Kaliteli öğretim kadrosu ve disiplinli eğitim sistemiyle tanınır.   
 
• Bournemouth, İngiltere’nin en iyi tatil mekanı olarak birçok defa en fazla oyu almıştır. Geniş çaplı imkanları hem tatil yapmak isteyenler hem de üniversite okumaya gelen öğrenciler için son derece idealdir.
• Bournemouth iş dünyasında da önemli bir yer haline gelmiştir. Birçok şirket ofislerini bu kasabaya taşımıştır. Aynı zamanda UK konferans salonu da burada bulunmaktadır.
• Alışverişi sevenler için alışveriş mağazaları, kuaförler ve mücevher dükkanlarına sahiptir.
• Bournemouth yıl boyunca birçok yarışmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bot yarışları, eski araba rallileri, uluslar arası tenis şampiyonaları, rüzgar sörfü yarışmaları bunlardan bazılarıdır.
• Tiyatro, sinema, restaurant, kafe, gece kulüpleri ve barlarıyla boş zamanlarınızı değerlendirme imkanı sunmaktadır.


Okul Olanakları

• Kütüphane ve kitap dükkanı
• Kantin
• Bilgisayar Merkezi
• Sosyal Kültürel Programlar
• Serbest müzik, tiyatro komedi aktiviteleri
• Rehber eşliğinde hafta sonu gezileri
• Üniversite danışma merkezi


Konaklama

• Aile Yanı
• Öğrenci evleri
• Konaklamaların birçoğu okula sadece yürüyüş mesafesi uzaklığındadır.

 

 

 • MALVERN HOUSE

MALVERN HOUSE
Malvern House 2000 Yılında kurulmuştur. British Council tarafından 2003 yılında yetkilendirilmiştir. Malvern House bugün, 3000 in üstünde öğrenciye eğitim vermektedir. Malvern House öğrencilerine diğer çeşitli kültürlerle öğrenme ortamı ve dinamik bir atmosfer sunar.

Malvern House tek bir kampüse, Kings Cross Centre, sahiptir. Bu kampüs Londra'nın merkezindedir ve ulaşım yönünden oldukça avantaja sahiptir.
 • EC ENGLISH

EC ENGLISH

england_brighton_ec_outside.jpg (1439×960)Brighton 250.000 nüfusuyla genç bir kosmopolitan şehirdir. Londra'ya sadece yarım saat uzalıktadır. Restaurantları, pubları,barları ve başarılı sanatı ve tiyatrosuyla capcanlı vir öğrenci şehridir. Brighton; uluslararası kültürlerden gelen öğrencilerle kültür kaynaşması ve dayanışması için harika bir fırsat.

EC Brighton ile ingilizcenizi geliştirebileceğiniz dil kurslarından dünya çapında geçerliliği olan sınavların hazırlık programlarından iş ingilizcesi programlarına kadar uzmanlaşabileceğiniz bir çok alanda EC English Language Course kalitesiyle eğitim alabilirsiniz. • ANGLO CONTINENTAL

ANGLO CONTINENTAL

Anglo-Continental dünyanin önde gelen Ingilizce dil okullarindan bir tanesidir. British Council tarafindan resmen taninmaktadir ve bir meslek kurulusu olan English UK kurumunun da bir üyesidir.

Okul Ingilizce lisan sinavlari ve ögretiminde lider konumdadir ve birçok taninmis yazar okulda ders vermistir. Anglo-Continental 65 yildan uzun süredir 120 farkli ülkeden 400.000’den fazla ögrenciye Ingilizce Lisan Kurslari düzenlemektedir.

Anglo-Continental’in kampusu, Bournemouth sehir merkezine yürüyüs mesafesindedir ve Birlesik Krallik içindeki en büyük kampus alanlarindan bir tanesi olup mültimedya yani çoklu ortam lisan ögrenme merkezi, lisan laboratuari, özel çalisma odalari, genis bir amfi tiyatro ve ücretsiz internet erisimi dahil, Ingilizce ögrenmek için modern ve mükemmel olanaklara sahiptir.
Okulda düzenli olarak her türlü sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenir. 


Bournemouth
Bournemouth, Ingilizce ögrenmek için popüler bir turizm destinasyonu olmanin yani sira Ingiltere’nin Güney Kiyisindaki en ragbet gören sahil tatil sehridir. Bu üniversite sehri Londra’dan sadece iki saat uzakliktadir ve hem havadan hem de tren ve kara yolu ile mükemmel ulasim olanaklarina sahiptir. Bu üniversite sehri 12 km uzunlugunda sahili, Mavi bayrakli denizi, köpüklü dalgalari ve muhtesem manzarasi ile ideal bir yerde kurulmustur. Canli sehir yasami içinde birçok ünlü magazalar ile restoranlar, kafeler, sinemalar, tiyatrolar, muhtesem güzellikte parklar ve bahçeler, mini golf alanlari, bir akvaryum ve hatta sicak hava balonlari ile seyahat yer alir. Bournemouth ayni zamanda Avrupa’nin ilk insan yapimi sörf alani dahil birçok spor ve eglence aktivitelerine de ev sahipligi yapmaktadir.
Bournemouth ve Anglo-Continental egitim ve eglence açisindan ve Ingiltere’de geçireceginiz süre içinde unutulmaz anilar yasayacaginiz en mükemmel yer olma özelligini korumaya devam etmektedir.
 

 • LSI - London Hampstead

LSI - London Hampstead


lsi-hampstead-04.jpg (800×533)

LSI London Hampstead, Londra’nın kuzeyinde yer alıp, etrafında pek çok kafe, restoran ve geleneksel İngiliz pubları, harika parkları, gölleri ile öğrencilerin en çok tercih etme sebeplerinden birisidir. Hampstead’de Londra’nın pek çok ünlü alışveriş caddeleri burada bulunmakta olup, kısa bir metro ve otobüs seyahati ile buralara ulaşmak mümkündür. Okulla Hampstead arası kısa bir yürüyüş mesafesinde olup, tren istasyonları, otobüs duraklarına oldukça kısa mesafededir.

Okulda; Yüksek hızda interneti ile bilgisayar odaları bulunmaktadır.
• Her sınıfta duvara monte büyük bilgisayar ekranı bulunmaktadır.
• Büyük bir kütüphane, bireysel çalışma alanları ve materyalleri bulunmaktadır.
• Mikrodalga, soğuk&sıcak içecek makinesi vardır.
• Televizyon odası ve DVD olanağı, masa tenisi, büyük geniş bahçesi, çeşitli spor faaliyetleri okul içinde bulunmaktadır.
• Sınıflar 12 kişiliktir.
• Okulda kafeterya bulunmayıp, okul çevresinde pek çok kafeler, restoranlar ve süpermarketler bulunmaktadır.

Konaklama
• Okulun pek çok konaklama seçeneği mevcuttur.
• Aile yanı konaklama seçeneğin de aileler okul tarafında özenle seçilen ve okulla beraber yıllardır çalışan profesyonel ailelerden seçilmektedir. Tüm çarşaf, havlu, yastık gibi materyaller ev sahibi tarafından temin edilir. Tek kişilik veya çift kişilik odaları mevcuttur. Yarım pansiyon veya kahvaltı+yatak seçenekleri vardır.
• Yurt konaklama seçeneğinde tek kişilik veya paylaşımlı odalarda, kişiye özel veya paylaşımlı tuvalet-banyo seçenekleri vardır. Mutfak diğer öğrencilerle paylaşımlıdır.
• Yurtlarda, televizyon odası bulunmaktadır.

Öğrenci Hayatı & Aktiviteler
• LSI Hampstead öğrencilere çok sayıda sosyal aktivite olanağı sunmakta olup, sinemalara, müzelere, pub’lara geziler düzenlenmektedir.
• Ayrıca hafta sonları Oxford, Cambridge ve Paris’e turlar düzenlenmektedir.

 

 • CASTLE SCHOOL OF ENGLISH

CASTLE SCHOOL OF ENGLISH

new-students-080615sized.jpg (403×403)

 

Castle School of English, 2003 yilinda Andrew Caldwell ve Devrim Güven tarafindan kurulmustur. Baslangıçta çok küçük bir okul olan Castle School of English, benimsediği öğretim felsefesinin ve sahiplerinin felsefesinin sonucu olarak adim adim büyümüstür.

2003 yilinda okul 12 Dyke Road adresinde bulunan binasına taşınmış olup, bu binayı halen idari işler ve bazı sınıflar için kullanmaktadir.
2007 yılında okul 41 Dyke Road adresinde bulunan yeni bir bina satın almıştır. Eksiksiz bir yenileme çalismasının ardindan artik okul, tüm salon ve sınıflarda internet erişimi olan, kusursuz aydınlatmaya sahip, merkezi ısıtmalı, küçük bir bilgisayar odasi, atıştırma odası ve iyi donatılmış bir Personel Odası olan rahat ve hoş bir eğitim ortamına sahiptir.

2007 yılında ekibe Martin Warters katılmış olup; bu yeni katılımla, akademik standartlarda büyük bir ilerleme sağlanmıştır. British Council, Eylül 2009’da Castle School of English, Brighton’ı denetlemis ve akredite etmistir.

Castle School’da geçirdiğiniz zamanın verimli ve neşeli olmasını sağlamak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan okul personeli, meydana gelen her şeyi olumlu karşılamaktadır. Castle School’la ilgili deneyimlerinizin eğlenceli ve faydalı olacağından eminiz. İngiltere’de hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek ve arkadaş edinmek istiyorsanız, Castle School’un sizin için en iyi okul olduğuna samimiyetle inanıyoruz. Düşük fiyatlar ve yüksek kalite, okula giden öğrencileri daima şaşırtmaktadır. 

Tüm Castle School öğretmenleri, TEFL (Yabancı Dil Olarak Ingilizce Öğretimi) yeterliliğine ve yüksek eğitim düzeyine sahiptir. Çoğu öğretmen, DipTESOL (Ana Dili Ingilizce Olmayanlara Ingilizce Öğretimi) ya da DELTA (Yetişkinlere Ingilizce Öğretme Diploması) ögretim belgesi alarak ögretme yeterliliklerini daha ileri seviyeye taşımışlardır.

Sunulan Programlar:

 • Standart ve yoğunlaştırılmış olmak üzere tam gün kurslar,
 • Cambridge ve diğer sınav hazırlık kursları,
 • Yarım gün kurslar,
 • İngilizce yeterlilik sertifikaları kursları,
 • İş İngilizcesi,
 • Konuşma ve telafuz kursları
 • Birebir gibi özel dersler 

 • CAVENDISH SCHOOL OF ENGLISH

CAVENDISH SCHOOL OF ENGLISH

park.jpg (1350×500)

Cavendish School of English’de hafta sonları tam gün, hafta içi yarım gün olarak eğlenceli sosyal aktiviteler ve geziler düzenlenmektedir. Bu geziler Londra, Poole, Borunemouth, Oxford, Winchester, Salisbury, Beaulieu, New Forest gibi ünlü şehirlere; Windsor, Blenheim Palace, Kensington Palace, Madame Tassaud, Tower of London ve Hampton Court gibi tarihi, kültürel mekanlara yapılmaktadır. Öğrenciler gezilere ekstra ücret karşılığında katılabilmektedir.    

Cavendish School of English, İngiltere’nin 2005 yılında en güvenli şehri olarak seçilen şirin ve turistik bir şehri olan Bornemouth’da bulunmaktadır. 1983 yılında kurulmuş olan okul, güzel bir çevrede, zarif bir Edwardian tarzı bir binada eğitim vermektedir. Okul, şehir merkezine 5 dakika, sahile 10 dakika yürüme mesafesinde son derece elverişli bir konumdadır. Modern ve tam donanımlı sınıflara sahip olan okulda internet erişimli bilgisayar odası ve kafeterya bulunmaktadır.   
Cavendish School of English British Council ve ABLS (Association of British Language School) akreditasyonuna sahiptir ve EnglishUK üyesidir. 

Cavendish School of English, genel İngilizce, birebir özel ders, Cambridge ve IELTS sınav hazırlık programları sunmaktadır. Genel İngilizce kursları haftada 20, 25 ve 30 ders şeklinde programlanmıştır. Öğrencilerin gramer, kelime bilgisi, okuma, yazma, dinleme ve İngilizce iletişim gibi yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan genel İngilizce programlarında başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar sınıflar açılmaktadır. Dersler her Pazartesi başlamakta olup, sınıflar 6-10 kişiliktir. Haftada 20 ders olarak sunulan Genel İngilizce dersleri 8.30 - 12.20 saatleri arasında yapılmaktadır. Cambridge sınav hazırlık kursları haftada 20 ders ve 13 hafta olarak programlanmıştır. Katılım için minimum Intermediate seviyede dil bilgisi gerekmektedir. Bu kurslar Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında başlamaktadır. Cavendish School of English'de ayrıca Business English, English for Teachers, English for Banking and Finance, English on the Internet, Computing and Web-Design gibi özel dil programları da sunulmaktadır. Business English ve English for Teachers kursları için minimum yaş 21, diğer kurslar için ise 18’dir.   

 
 
 
 

 
Cavendish School of English’de hafta sonları tam gün, hafta içi yarım gün olarak eğlenceli sosyal aktiviteler ve geziler düzenlenmektedir. Bu geziler Londra, Poole, Borunemouth, Oxford, Winchester, Salisbury, Beaulieu, New Forest gibi ünlü şehirlere; Windsor, Blenheim Palace, Kensington Palace, Madame Tassaud, Tower of London ve Hampton Court gibi tarihi, kültürel mekanlara yapılmaktadır. Öğrenciler gezilere ekstra ücret karşılığında katılabilmektedir.    

 

 • SPRACHCAFFE

SPRACHCAFFE

1990 yılında kurulan okulun mak. öğrenci kapasitesi 100 öğrencidir.  British Council tarafından onaylı olan okul dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birinde İngilizce kurslar sunmaktadır. Okul Batı Londra'nın hızla büyüyen bir bölgesi olan Ealing'tedir.

Okulda tam donanımlı geniş sınıflar, ortak kullanım alanı,  kütüphane, ders çalışma odası ve harika bir bahçe bulunmaktadır. Öğrencilerin, yetişkin programlarına katılabilmeleri için 16 yaş üstü olmaları gerekmektedir.

En ünlü metropolün heyecan verici tüm simgeleri ve aktiviteleri, hemen elinizin altında. Londra'nın sunduğu güzelliklerin hepsini keşfetmek için , sınıfınızla veya yeni arkadaşlarınızla veya yeni arkadaşlarınızla, eğlenceli ve bilgilendirici bir tura çıkabilirsiniz.
 

 • SPRACHCAFFE
 • SPRACHCAFFE
 • SPRACHCAFFE

SPRACHCAFFE

1991'de kurulmuştur, max. öğrenci kapasitesi 150 öğrencidir. Açık hava oturma alanı küçük mutak ve öğle yemeği alanı ve ücretsiz internet erişimi mevcuttur.

Victoria tarzı olan yurt binası, sahil yolu üzerinde, yeni i360'ın karşısındadır. Tüm odalar donanımlıdır ve bir çok oda deniz manzaralıdır. Yurtta ayrıca lisanslı kulüp, 24 saat açık resepsiyon ve restoran bulunmaktadır.

Okul British Counsil tarafından onaylıdır ve dolayısıyla, öğrencilerin eğitiminin odak noktası olduğu kaliteli öğrenme sağlanır. Ücretsiz internet erişimi bulunan ve yeni restore edilmiş yurtlarımıza kısa bir yürüme mesafesinde olan okulda, öğrenciler konforlu bir şekilde öğrenim görüyor.

Üç farklı konaklama seçeneği sunuyoruz, daireler, aile yanı ve Club Residence. Bu konforlu konaklama seçenekleri ve davetkar Brighton topluluğu, öğrencilerin kendilerini tamamen  evlerinde hissetmelerini sağlayacaktır.

Okul, tarihi şehir merkezine, plaja kısa bir süre yürüme mesafesindedir.  1360 ve Churchill Square alışveriş merkezinin de sadece birkaç dakika mesafede olması, öğrencilere bu canlı şehrin kalbinde olma şansı tanıyor.


 

 • LSI - London Central

LSI - London Central

Lon_school_entrancetoschool.jpg (800×600)


LSI London Central şehrin merkezinde olup, çok sayıda tarihi bina, müzik, tiyatro, spor merkezlerinin yakınında yer alır. Londra’da hava Temmuz aylarında yaklaşık 18 derece iken Ocak ayında 4 derecedir. Öğrenciler hangi mevsimde gelirse gelsin her zamanda festivaller, açık hava konserleri, spor etkinlikleri düzenlenmektedir. Okulda öğrenciler için tam donanımlı sınıflar, bilgisayar odaları, çalışma alanları mevcuttur. 
Konumu
• LSI London Central merkezde yer alıp, Britanya Müzesine, Oxford Caddesindeki alışverişler dükkanlarına, Soho’daki eğlence merkezlerine yürüme mesafesindedir.
• Okul çevresinde kafeler, restoranlar bulunmaktadır.
• Charlotte Sokağı tüm dünya mutfaklarını bulabileceğiniz yerdir.
• Londra’nın dünyaca ünlü tiyatroları, bankaları oldukça yakındır.
 LSI London Central Viktorya dönemine ait eski binada olup, sessiz bir sokakta yer alır.
• Tüm ders materyalleri ücretsizdir.
• En son teknolojik görsel ve işitsel malzemeler kullanılmaktadır.
• Bilgisayar laboratuvarları mevcuttur.
• 12 kişilik sınıflar vardır.
• Okulun kendine ait kafeteryası yoktur ama cafeler, restoranlar, süpermarketler okula yakındır.

Konaklama
• Okulun pek çok konaklama seçeneği mevcuttur.
• Aile yanı konaklama seçeneğin de aileler okul tarafında özenle seçilen ve okulla beraber yıllardır çalışan profesyonel ailelerden seçilmektedir. Tüm çarşaf, havlu, yastık gibi materyaller ev sahibi tarafından temin edilir. Tek kişilik veya çift kişilik odaları mevcuttur. Yarım pansiyon veya kahvaltı+yatak seçenekleri vardır.
• Yurt konaklama seçeneğinde tek kişilik veya paylaşımlı odalarda, kişiye özel veya paylaşımlı tuvalet-banyo seçenekleri vardır. Mutfak diğer öğrencilerle paylaşımlıdır.
• Yurtlarda, televizyon odası bulunmaktadır.

Öğrenci Hayatı & Aktiviteler
• Okulun sosyal aktivite programları arasında tiyatrolar, müzikaller, müzeler, resim galeri bulunmaktadır.
• Ayrıca Oxford, Cambridge, Brighton ve Stoneherge’e geziler de düzenlenmektedir.

 

 • LAL SCHOOLS

LAL SCHOOLS

image.php (1000×356)

LAL 25 yilin üzerindeki tecrübesiyle genç ve yetiskin ögrenciler için çesitli imkânlar sunmakta. 

LAL Londranin 250 ögrencisinin %64' ünü Bati Avrupa, %17' si Dogu Avrupa, %12 Orta Dogu ve Afrika, %6 Asya popülasyonlu ögrenciler olusturmakta olup %1 lik kisimda Merkez ve Dogu Amerika kitasindan gelen ögrenciler olusturmaktafır.

London LAL içerisinde kisa veya uzun dönem tercihlerinize göre çok çesitli Ingilizce kurslari sunulmaktadır. Eger aradiginiz akademik yariyil veya yil tarzi bir egitim ise bu konuda de sizin ihtiyaçlariniza cevap bulacaksınız.

Twickenham, Rugby Futbol Birligi ve Twickenham stadyumuna yakin mesafede Thames nehri yakininda yer almakta. Twickenham içerisinde okulla yürüme mesafesinde çesitli magazalar, barlar ve restoranlar bulunmakta. Twickenham içerisinde barok mimarisi ile yapilmis çesitli sanat galerileri vardir. Thames nehri üzerindeki ünlü Eel Pie adasina en kisa yol Twickenhamdır. Nehre yürüme mesafesinde yer alan Marble Hill Park Kral II. George tarafindan insa edilmis, fotografik bir alandir. Twickenham tüm diger Londra semtleri gibi toplu tasima konusunda uygundur. Eski sokaklar, tarihi binalar ve modern mimari, müzeler, London Eye ve Tate Modern galerisi, Buckingham Sarayinin muhafizlari, Big Ben gibi özellikleriyle dünyanin en çok kültürlü sehirlerinden birinde olacaksiniz.

LAL Londra, son teknoloji egitim gereçleri ile donatilmis modern bir binada hizmet vermekte. Siniflardaki mevcut 12 ögrenci ile sinirlidir. Tüm bina içerisinde kablosuz internet erisimi vardir. Kütüphane ögrencilerin kullanimina açiktir. Ögrencilerin ders disi kullanimlari için interaktif yazi tahtasi bulunan business siniflarimiz ve okula yürüme mesafesinde ögrencilerin yemek yiyebilecegi mekânlar vardir.  LAL Londra'nin Heathrow havaalanina 40 dakika uzakliktadir.

Genel Ingilizce kurslari egitim alirken bir yandan da çevreyi tanimak isteyen ögrencilerin en fazla rağbet ettigi programdir. Haftalik 18 saatlik egitim ile ögrenciler yapmak istedikleri dogrultusunda bos vakte sahip olabiliyorlar.


eurocentres-bournemouth-school-building.jpg (804×673)

Hoş bahçelerle çevrelenmiş klasik Viktorya dönemi binaları denizden ve şehrin merkezinden yalnızca on dakikalık yürüyüş mesafesindedir. 14 adet sınıf, bir büyük konferans salonu ve WiFi bağlantısı olan bir Öğrenme Merkezi. Kafeteryada ara öğün ve öğle yemekleri bulunur. • KINGS COLLEGES

KINGS COLLEGES

kings-colleges-londra-okul-binasi.JPG (654×427)

1957 yılında İngiltere’de kurulan okul lider uluslararası kolejlerden biridir. Şu an İngiltere ve Amerika’da merkezleri bulunan okul üniversite hazırlık programlarının yanı sıra, İngilizce eğitimi ve yaz okulları programları da sunmaktadır.

Son derece kaliteli eğitim veren Kings Colleges’ın bütün eğitmenleri üniversite mezunudur. Yine tamamı yüksek lisans yapmıştır ve yarıya yakın doktora da yapmıştır. Bünyesinde üniversite hazırlık anlamında akademik programlar sunan Kings Colleges eğitmenlerinin tam donanıma sahip olmasına önem vermektedir.

Öğrencilere bire-bir ilginin fazla olduğu Kings Colleges’ta samimi ve sıcak bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Konaklamaları aile yanı, yurt ve öğrenci evi şeklinde olan Kings Colleges özellikle aile yanı konaklamalar da öğrencilerin memnuniyeti için oldukça titiz davranmaktadır.

Özellikle yaz okulu programları ile de öne çıkan Kings Colleges çocuklar ve gençlerin sorunsuz ve eğlenceli bir yaz geçirmeleri için oldukça iyi çalışmaktadır.


Kings Colleges, İngiltere’nin önde gelen uluslararası kolejlerinden ve Amerikanın en güzel kampüs kolejlerindendir. Kings Colleges öğrencileri İngiltere’deki önde gelen üniversitelere hazırlayan hazırlık kurslarında uzman bir kuruluş olup ayrıca yabancı öğrencilere en iyi ingilizce dil kurslarını sunan okullardan biridir. Daha genç öğrenciler için yaz kampları düzenleyen Kings Colleges, Sanat, Tiyatro, Fotoğrafçılık gibi alanlarda kendilerini geliştirebiliyorlar. Kings Colleges’da akıcı bir şekilde İngilizce öğrenirken, aynı zamanda dünyanın her yerinden gelen insanlarla arkadaş olacak ve İngilizcenizi kullanıp pratik yapma fırsatı bulacaksınız.

Okullar arasında en kaliteli eğitim veren Kings Colleges’ın bütün eğitmenleri üniversite mezunudur.Yine tamamı ya yüksek lisans yapmıştır ya da yarıya yakın doktora yapmışlardır. Bünyesinde üniversite hazırlık anlamında akademik programlar sunan Kings Colleges eğitmenlerinin tam donanıma sahip olmasına önem vermektedir.  Öğrencilere birebir ilginin fazla olduğu Kings Colleges’ ta samimi ve sıcak bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Konaklamaları aile yanı,yurt ve öğrenci evi şeklinde olan Kings Colleges özellikle aile yanı konaklamalar da öğrencilerin memnuniyeti için oldukça titiz davranmaktadır.

Özellikle yaz okulu programları ile de öne çıkan Kings Colleges çocuklar ve gençlerin sorunsuz ve eğlenceli bir yaz geçirmeleri için oldukça iyi çalışmaktadır. 


Kings London: Beckenham’da Londra’nın merkezine sadece 15 dakikalık mesafede olan okulumuz güvenli ve sıcak bir ortamdır. Okulda, 18 tane donanımlı sınıf ve multimedya merkezi vardır. Tüm öğrencilere ücretsiz kablosuz e-mail ve internet sunulur. Konaklama çeşitleri aile yanı, aile yanı ekstra ve öğrenci evleridir.


 

 • KAPLAN INTERNATIONAL - Leicester

KAPLAN INTERNATIONAL - Leicester

kaplan-londra-leicester-square-1.jpg (858×570)

İngiltere'nin sadece resmi değil aynı zamanda sanat ve kültür başkenti olan Londra'da sadece müzeleri gezmek dahi günlerinizi alacak, üstelik bedava!. National History Museum, Science Museum, Tate Modern, Tate Britain bunlardan sadece birkaçı. Şehrin her alanına yayılmış olan muhteşem parklarda bisikletle dolaşmak, Thames Nehri kıyısında yürüyüşe çıkmak, London Eye'dan şehre kuş bakışı bakmak, Soho'yu da içine alan West End sokaklarında İngilizlerin ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak, Camden Town pazarlarını keşfetmek ve sayılamayacak kadar çok etkinlik sizleri bekliyor. Kaplan International Colleges'ın bu şehirde iki ayrı merkezi bulunmaktadır: Güzel ve Georgian tarzı bir binaya sahip olan Kaplan Covent Garden ve Londra'nın tam merkezinde bulunan Kaplan Leiscester Square.

Her iki merkezde de tam donanımlı eğitim merkezleri ve ücretsiz WiFi erişimi ile interaktif yazı tahtalarının bulunduğu sınıflar bulunmaktadır. 

Kaplan Leicester Square şehrin kalbinde, Londra'nın her aksiyonuna birkaç adım uzaklıkta olmanızı sağlayan, göz alıcı bir binada eğitim almanızı sağlıyor.

 

 • KAPLAN INTERNATIONAL - Covent Garden

KAPLAN INTERNATIONAL - Covent Garden

large_img.jpg (724×270)

Kaplan International Colleges Ingilizce Dil Okulu 18. yüzyilda yapilmis tarihi binasinda yer almaktadir

Popüler Covent Garden pazarina kisa bir yürüyüs mesafesi uzakliktadir 

Bir ögrenci salonu ve açik hava terasini içeren harika tesislerden faydalanabilirsiniz

Londra Covent Garden Kaplan International Colleges Ingilizce Dil Okulu British Council tarafindan akredite edilmektedir

Londra Covent Garden Kaplan International Colleges Ingilizce Dil Okulu English UK’in aktif üyesidir

15 aydinlik derslik, modern bir multimedya merkezi, rahat bir ögrenci salonu, genis ekranli bir televizyon, bir kütüphane ve açik hava teras bahçesini içeren tesisleri vardir. 

Ücretsiz kablosuz internet erisimi saglar.

Ögrencilerin Ingilizce dil becerilerini gelistirip yeni arkadaslar edinebilecekleri, çok ilginç ve heyecanli aktiviteleri içeren, istege bagli mükemmel sosyal programlar Londra Covent Garden Kaplan International Colleges Ingilizce Dil Okulunda.

Aile Yani
Aile yani konaklama, farkli bir kültürü ögrenmek isteyen ögrenciler için idealdir. Ev sahibinizle birlikte yemek yediginiz her gün, rahat ve dogal bir ortamda Ingilizce konusmanin faydalarini göreceksiniz. Tüm Kaplan International Colleges aile yani konaklamalari, size güvenli ve konuksever bir ev ortami sunmak için özenle seçilir. Özel banyolu aile yani konaklama, sinirli miktarda bulunmaktadir.
 

                                                               Süre / fiyat (sterlin)

Haftalık ders4 hafta6 hafta8 hafta12 hafta16 hafta24 hafta36 hafta
20 ders920132017602520336048007200
30 ders1060153020402940392056408460

Konaklama (haftalık ücret):
Aile yanı tek kişilik: 175 sterlin
Yurt tek kişilik: 335 sterlin

Diğer:
Kayıt ücreti: 100 sterlin
Heathrow havaalanı transferi tek yön: 105 sterlin
Sigorta (haftalık): 10 sterlin • IH INTERNATIONAL

IH INTERNATIONAL

ih-london.jpg (707×372)

International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. International House London 1953 yılından günümüze hizmet kadar vermekte olup, IH World Organizationun kurucu üyeleri arasında seçkin bir yere sahiptir. IH okulları; Vietnam’dan Çin’e, Polonya’dan Ukrayna’ya, Rusya’dan Portekiz’e, Meksika’dan Çek Cumhuriyeti’ne kadar çok geniş bir coğrafyada konumlanmış olup, biz özellikle International House Londra merkezini tanıtmak istiyoruz. Ama aşağıda ayrıca IHWorld Organization ve merkezleri hakkın- da kısa notları da bulabilirsiniz. International House London yarım asrı aşan tecrübesi ile 10 kişilik sınıflarda verdiği Genel İngilizce programlarının yanı sıra, özellikle Teacher Training ve yöneticilere yönelik Executive programlarıyla öne çıkar. British Council ve EAQUALS akreditesine, English UK -Business English UK üyeliğine sahip seçkin bir eğitim kurumudur.

Öğrencilerine Londra’nın dünyaca ünlü bir kültür ve turizm bölgesi olan Covent Garden’in imkanları yanında, birçok farklı konaklama imkanı sunan IHLondra ;Executive merkezinin düzenlediği inanılmaz zenginlikteki sosyal programı ile de fark yaratmaktadır. (Yarı fiyatına Londra müzikalleri, Canlı BBC şovları, Dans partileri, Hafta sonu gezileri…) Bu arada IH Londra’nın executive öğrenci listesinin Adidas’tan, Ferrari’ye, Italian Airforce’tan Mitsubishi’ye kadar uzandığını belirtmekte büyük yarar görüyoruz.

                                                             

 • HAMPSTEAD SCHOOL OF ENGLISH

HAMPSTEAD SCHOOL OF ENGLISH


hampstead_school_of _english.jpg (629×453)

Hamstead, birçok ünlü ve entelektüele ev sahipligi yapiyor Hampstead, Londra’nin en eski ve en iyi korunabilmis yerlesim merkezlerinden. Sehir merkezinden yaklasik 25 dakika mesafede bulunan Hamstead, birçok ünlü ve entelektüele evsahipligi yapiyor. Türk ögrenci orani sadece yüzde 2 olan Hampstead School of English okula gelen ögrencilere Londra’da tam bir egitim tecrübesi verilmektedir. Birinci sinif egitim kalitesi, mükemmel konaklama seçenekleri, zevkli sosyal aktivitelerle ve egitim esnasinda da tam destek ve yardim alabilmektedirler.  Ögrenci sayisı düsük sezonda 250, yüksek sezonda 500 civaridir. Ögrenciler en çok Fransa, Italya, Almanya, Brezilya ve Kore’dendir. Yerlestirme Okulunda beginner’dan advanced’e kadar özenle belirlenmis toplam 12 seviye bulunmaktadir. Ilk gün okula vardiklarinda özel dizayn edilmis yazma, dinleme ve konusma bölümlerinden olusan seviye belirleme sinavina girerek mevcut dil seviyeleri için en uygun sinifa yerlestirilirler. Siniflar Premium siniflarimizda maksimum 8, standart siniflarda da maksimum 15 ögrenci bulunmaktadir. Tüm siniflar en iyi dil ögrenme ortami olacak sekilde canlidir. Ögrenciler gramer, dinleme, okuma, yazma, sözcük bilgisi, kompozisyon, tartisma, deyimler ve telaffuz gibi her alanda egitim almaktadirlar. Yogun genel Ingilizce programi seçenegimize ek olarak ayrica özel kurslar da bulunmaktadir; akademik egitim, sinav hazirlik ve is Ingilizcesi gibi. Ödevler Ödevler titizlikle kontrol edilmekte ve düzeltmeler yapilarak geri verilmektedir. Genis konaklama seçenekleri, faydali sosyal programlar, kafeterya, kütüphane, üniversite danismanligi, bilgisayar odasi, tüm okul içerisinde ücretsiz wireless internet baglantisi mevcuttur. Okulun bulundugu sehrin ögrencilere sundugu olanaklar ise;  Hampstead Londra’nin en meshur yerlesim yerlerinden biridir. Sehir merkezinden yaklasik 25 dakika uzakliktadir. Okul Hampstead’in merkezinde; alisveris merkezine ve ulasim araçlarina kolay ulasilabilir bir konumdadir. Meshur Hampstead Village’a yürüme mesafesindedir.  Hampstead Londra’nin en eski ve en iyi korunabilmis eski yerlesim merkezlerinden. Birçok yazar ve entelektüel Hampstead’de yasamaktadir. Ayrica birçok ünlü de burada yasamayi tercih edenler arasindadir. Ögrenciler Keats House ve Freud müzesini ziyaret edebilir, ya da yaz aksamlarinda Kenwood House’da Açikhava konserine gidebilirler; ki bu ayni zamanda güzel sanatlar koleksiyonuna sahip bir müzedir. Ögrenciler Hampstead’de dar sokaklar boyunca yürüme veya Hampstead’e farkli bir anlam katan kafe, bar ve magazalarda gezme sansina sahiptirler. Kuzey Londra’da yer alan okulumuz, Londra’ya kolay ulasim agina sahiptir ve ayni zamanda Londra’nin bati ucuna da 25 dakika otobüs mesafesindedir. Bu sayede ögrenciler hem Londra’ya kolay ulasma sansina, hem de nezih bir bölgede yasamaktan ötürü okula yürüme mesafesinde olmanin avantajina sahiptirler.  Londra büyük, zengin ve yasam giderlerinin yüksek oldugu bir sehirdir. Fiyatlar Londra’nin neresinde oldugunuza göre degisir. Londra merkezde disarida yemek içmek pahali olabilecegi gibi merkezden biraz uzaklastiginizda 10 sterlin civari bir fiyata disarida bir ögün yemek yiyebilirsiniz.
                                                                           
                                                                                     


 • FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH

FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH

Londra’nın en ünlü ve popüler eğitim kurumlarından biri olan Frances King her yıl 80 değişik ülkeden 4000’i aşkın öğrenciyi ağırlamaktadır. 1973’ten günümüze kaliteli ve kalıcı eğitimi ilke edinmiş olan Frances King okulları öğrencilerine multimedya sistemli, modern, sıradanlıktan uzak, eğlenceli bir öğrenme ortamı sunar. Okul hem yetişkin hem de çocuklar olmak üzere her yaş grubundan bireye  amaçları doğrultusunda eğitim vermektedir.

Frances King School of English Londra’nın en güzel bölgelerinden biri olan Kensington’da yer almaktadır. Okul, biri Gloucester Road metro istasyonunun tam karşısında, öteki ise Wetherby Gardens’a yürüme mesafesinde olan iki binadan oluşmaktadır. Victoria and Albert, Science Museum ve Natural History gibi dünyaca ünlü müzelerin yanı sıra Kensington Gardens ve Kensington Palace’a da çok yakın mesafededir.

•    Londra’nın en güzel ve popüler bölgelerinden Kensington’da sıcak ve samimi bir okul ortamı.
•    Genel İngilizce’den Akademik İngilizce’ye, İş İngilizce’sinden Ticari Eğitim Programları’na uzanan,  geniş bir yelpazeye yayılmış kurs seçenekleri.
•    Bireysel öğrenme amaçlarınızı belirlemede yardımcı olacak danışmanlar.
•    TEFL sertifikalı ve minimum bir yıl deneyimli öğretmenlerle eğitim.
•    Yalnızca öğretmen odaklı olmayan, öğrencinin de aktif  rol oynadığı; akıllı tahta gibi teknolojik materyallerle donatılmış sınıflarda eğlenceli bir öğrenme ortamı.
•    Kursa kaydolduktan sonra online olarak İngilizce seviyenizi  tespit etme imkanı.
•    Ders saatleri dışında öğrendiklerinizi pekiştirebileceğiniz,  farklı İngilizce seviyelerine uygun  kitaplar, öğrencilere yönelik DVD’ler içeren bilgisayarlı çalışma merkezleri.
•    Okul gezilerinden, çeşitli aktivitelerden oluşan eğlenceli sosyal programlar.
•    Birçoğu Zone1 ve 2’de bulunan, okul tarafından kontrol edilen, uygun fiyatlı konaklama seçenekleri.

KONAKLAMA
Aile Yanında Konaklama

Aile yanı konaklama İngiliz kültürünü daha yakından tanımanıza olanak sağlar ve  aile üyeleriyle iletişim kurarak İngilizcenizi daha hızlı ilerletmenize yardımcı olur, aynı zamanda uygun fiyatlı bir konaklama seçeneğidir. Konaklamanızda yemek aldığınız takdirde aileler sizin beslenme alışkanlıklarınıza yakın yemekler hazırlarlar. Aile yanı konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:
•    Özel Evler
•    Standart Aile Yanında Konaklama
•    Seçkin Aile
•    Üstün Aile

Stüdyolar ve Ortak Daire
Bağımsız konaklama şeklini tercih eden öğrenciler için yemek hizmeti verilmeyen stüdyo ve ortak daire seçenekleri bulunmaktadır.
•    Vancouver Stüdyolar
•    Yurt-mini Stüdyolar
•    Daire Paylaşma

                                                          


 • EXCEL ENGLISH

EXCEL ENGLISH

london-north.jpg (628×280)

1989 yılında kurulmuş, özel bir dil okuludur. Okul binası çevreleyen bahçesi ve kendisine ait küçük ormanlık alanı ile huzur verici ve rahatlatıcı bir çalışma ortamı vardır. Sağladığı kaliteli eğitim ve öğrencileriyle yakından ilgilenmesiyle adını duyurmuştur.

Okulun tüm olanakları modern ve günümüze uygundur. Kafeteryasında öğrencilere özel yemek çıkar.

Okul üçüncü bölge olan Muswill Hill bölgesindedir. Okula en yakın metro istasyonu High Gate metrosudur. Muswill Hill bölgesi Londranın nezih kesimlerinden biri olup genelde ailelerin oturmayı tercih ettiği bölgelerdendir. Bölgedeki alış-veriş yerleri, restorantlar, publar ve barlar öğrencinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar.

Önemli Özellikler

 • Kurs çeşitliliği
 • Konaklama çeşitliliği
 • Dersler 1 saattir.
 • Temmuz ve Ağustos aylarında zigzag programı uygulanmaktadır.(sabah ve öğleden sonra dersleri karışık)
 • Sınıflar 12 kişiliktir. Ancak yazın bu sayı 15’e çıkabilmektedir.
 • Quality English ve English UK üyesidir ve British Council tarafından tanınan bir okuldur.
 • Londra’da dil okulu olarak inşa edilen ilk okuldur.
 • Okulun tüm olanakları modern ve günümüze uygundur
 • Küçük, cana yakın, samimidir.
 • Eylül ve haziran arası 100, temmuz ve ağustos tarihleri arası 200 öğrenci kabul etmektedir
 • Nitelikli ve deneyimli bir eğitim kadrosu vardır.
 • Eğitim ve konaklama masrafları bir Londra okuluna göre iyi seviyededir.
 • Okulun yerleşim bölgesi olan Muswell Hill Londra’nın canlı, eğlenceli ve nezih bir semtidir.
 • Sosyal aktivite olarak yürüyüşler, geziler ve partiler düzenlenmektedir.
 • Londra’ya 25 dk.lık bir mesafededir.

Okul aylık programlar çıkarmaktadır. Bu program dahilinde spor faliyetleri yapılmakta, publara gidilmekte; partiler, bilgi yarışmaları düzenlenmekte; rehber eşliğinde yürüyüşler yapılmakta; müzelere, sanat galerilerine, tiyatrolara geziler düzenlenmekte ve Cambridge, Bath, Statford, ve Brighton gibi yerlere şehir dışı geziler yapılmaktadır.  

                                                                     

 • EUROCENTRES - London Eltham

EUROCENTRES - London Eltham

elt_building_v5.jpg (1800×1350)

İsveç merkezli olan Eurocentres 18 Farklı ülkede, 38 farklı lokasyonda İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Japonca ve Çince dil kurslarıyla hizmet vermektedir. Eurocentres London Eltham Britanya’nın en büyük IELTS sınavı merkezlerinden biri olan, tam donanımlı, kaliteli bir okuldur. 14 adet sınıf, iki adet büyük konferans salonu ve WiFi bağlantısı olan bir multimedya Öğrenme Merkezidir. Okul, köy yaşamına özgü bir atmosfer ve Londra’nın merkezine kolay erişimi bir arada sunan ideal bir konumdadır. Eltham Londra’nın yeşil bir banliyösü olup, Londra merkeze 25 dakika uzaklıktadır ve iki dünyanın da özelliklerini barındırmaktadır. Boş zamanlarınızda ister şehir içi etkinliklere katılabilir, isterseniz günübirlik gezilere katılabilirsiniz. Eurocentres Londra öğrencilerine aile yanı konaklama ve öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır.

                                                                                  

 • EUROCENTRES - London Central

EUROCENTRES - London Central

11297.jpg (1280×480)

Şık okul binası 19.yy'dan kalmadır ve Victoria Station’a yakın güzel bir bahçe içinde yer almaktadir. 17 adet sinif ve WiFi baglantisi olan Ögrenme Merkezi, ögrenmeyi hizlandirir ve keyfe dönüstürür. Dinlenmek için snack bar ve konforlu ögrenci alanlari vardir.

Ögrencilerin ek kaynaklara ulasabilecekleri bir kütüphane mevcuttur.

Haftalik 20,25,30 derslik Genel Ingilizce programlarinin yani sira IELTS hazirlik, Is Ingilizcesi gibi farkli kurs alternatifleri de sunulmaktadir. Sinif mevcudu 10 ila 14 arasindadir.

Zincir okul olan Eurocentres’in Open Choice programi ile birden fazla merkezinde egitim alma imkani vardir.

Uzun süreli egitim almak isteyen ögrenciler (24 hafta ve üzeri) Super Saver programindan yararlanarak daha uygun fiyatlara egitim alabilirler.

Aile yani konaklama seçeneginin yani sira, ögrenci yurdunda  konaklama da mevcuttur. Tek kisilik odalarda kalabileceginiz yurtlarda yemek çikmamakla birlikte ögrencilerin ortak kullanabilecekleri tam teçhizatli mutfaklar bulunmaktadir. Eurocentres’in Londra’da birden fazla yurt alternatifi bulunmaktadir.

Okuldaki ögrencilerin bölgesel dagilimi asagidaki gibidir:

 • 14 % Bati Avrupa
 • 4 % Dogu Avrupa
 • 33 % Asya
 • 33 % Latin Amerika
 • 15 % Ortadogu
 • 1 % Diger
                                                     


 • embassy English

embassy English

London_english_school_4.jpg (689×420)


Londra dünyanin en heyecan verici baskentlerinden biridir. Turistik yerleri, sanat galerileri, müzeleri, parklari dünyaca ünlüdür ayrica Londra dünyanin en büyük alisveris merkezlerinden biridir. Embassy CES Londra Bloomsbury’de University College London’in ana kampüsünde faaliyet vermektedir. Embassy CES ögrencileri üniversitenin sosyal tesislerinden ve spor tesislerinden de yararlanabilmektedir. Embassy CES dil egitiminde öncü konumdadir. Dünya’da kaliteli uluslarasi egitim veren önder kurulus Study Group’un bünyesinde bulunan ve yaklasik 30 yillik deneyimi olan Embassy CES yarim milyonu askin ögrenciye hedeflerini gerçeklestirmelerinde yardimci olmustur.

Sinif mevcudu en fazla Genel Ingilizce siniflarda15 kişidir.  Ögrenci sayisi ortalama 200, en fazla 400'dür.  Ögretmen sayisi ortalama 15, en fazla 25, en küçük ögrenci yasi 16'dır.  Ortalama ögrenci yaşı ise 18-25 arsındadır.

Kütüphanede sadece ögrencilerin kullanimi için 45 bilgisayar bulunmaktadir; ders sirasinda ve aralarinda kullanim için 4 sinifta 60 tane daha bilgisayar bulunmaktadir; kablosuz internet okul genelinde vardir.
Okul Yurdu : Tek veya iki kisilik tümü özel banyolu ve okula kisa yürüyüs mesafesindedir.

                                                                                  726_embassy-english-london_1.jpg (675×450)

 • EC ENGLISH

EC ENGLISH

507f60b26ec1b2.JPG (709×418)

Londra, dünyaca ünlü müzeleri, 400’ü aşkın sanat galerisi ve şehrin %30’unu oluşturan yeşil alanlarıyla bir dünya başkentidir. Modanın kalbinin attığı Londra’da 30.000’i aşkın alış veriş merkezi ve butik bulunur.

EC Londra, şehir merkezinde, Londra Euston metro istasyonunun karşı sokağında yer alır. İngiltere'nin meşhur Kings Cross metro istasyonuna 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. 1969 yılında kurulan okul binamız 2006 yılında tamamen yenilenmiş ve oldukça modern bir eğitim merkezi haline getirilmiştir. Okul binasında 13 adet derslik, kafeterya, kütüphane ve öğrenci dinlenme odası bulunur. Öğrenciler okul kafeteryasında her saat sıcak içecek ve yiyecek bulabilirler. Kafeteryada ayrıca bilardo masası ev sineması bulunmaktadır. Ayrıca okul binasında kablosuz internet erişimi de mevcuttur. 

 

 

 

 

Okul aile yanı, yurt ve otelde konaklama seçenekleri sunmaktadır. EC Londra’da genel İngilizce eğitiminin yanı sıra iş İngilizce’si ve sınav hazırlık kurslarına da katılabilirsiniz.

                                                                      

 • EAST LONDON SCHOOL OF ENGLISH

EAST LONDON SCHOOL OF ENGLISH


nu9d2vRDDG2Kzf-p2H_78JEz-d7-Ix3cxI1tnbwGDLY=s630 (630×420)

Londra şehir merkezinin doğusunda, Aldgate East ve Whitechappel Metro istasyonları ile Shadwell DLR istasyonlarına yürüyüş mesafesinde bulunan East London School of English, Londra’nın finans merkezine ve ünlü Tower of London’a yakın bir bölgede faaliyet gösteriyor. Başlangıç’tan ileri seviyeye kadar her dil düzeyine uygun sınıfları bulunan East London School of English, Genel İngilizce Programları dışında Cambridge Sınav Hazırlık Kursları ile IELTS Sınav Hazırlık Programları sunuyor.

                                                           

 • DELFIN ENGLISH SCHOOL

DELFIN ENGLISH SCHOOL

entrada-delfin-dublin-irlanda_3.jpg (600×600)
Delfin English School Dublin'de kurulmuş olup sonrasında Londra'nın merkezinde de bir şube açarak kaliteli ve samimi eğitim anlayışını orada da sürdürmeye devam etmiştir.

Delfin English School London, Londra’nın merkezinde, 1.Bölgede, güzel Bloomsbury Meydanı'ndadır.  Holborn Metro İstasyonu'na sadece 1 dakika, Russell Meydanı veya Tottenham Court Road Metro İstasyonu'na 7 dakika yürüme mesafesindedir. Bloomsbury Meydanı dersten sonra öğle yemeği ve dinlenmek için mükemmel bir yerdir ve dersliklerin hepsinden harika manzarası görünür.

Delfin geniş, aydınlık ve modern sınıfları ile güzel bir Georgia dönemi binasındadır. Binada tam donanımlı yüksek nitelikte öğretim odaları, bir bilgisayar odası, bir resepsiyon alanı ve bir öğrenci odası bulunmaktadır.

Delfin her hafta öğrencilerin anadili İngilizce olanlarla ve diğer öğrencilerle İngilizce pratiği yapabileceği haftalık, kültürel, sosyal ve sportif etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinlikler için ekstra bir ücret talep edilmemekte ve bir Delfin öğretmeni her gezide gruba eşlik etmektedir.

Uygun fiyata kaliteli eğitim almak isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alan Delfin dil okulu iyi bir eğitimle öğrencilerin referansını almıştır. 

                                                                    


 • CLUBCLASS

CLUBCLASS

clubclass-londra-1.jpg (668×445)

Clubclass Dil Okulu 1999 yılında Malta ülkesinde kurulmuştur. 2012 yılında İngiltere'nin başkenti Londra'da açtığı yeni okulu ile dünyanın her yerinden gelen binlerce ögrenciye en iyi egitimi sunmaktadır. Clubclass Londra dil okulu, Teobald's Road'da modern bir binada yer almaktadır. Bloomsbury Holborn'a 5 dakika, Chancery Lane'e 8 dakika ve Russell Square 10 dakikalık mesafededir. Tüm metro istasyonları okula yürüme mesafesindedir. Clubclass Londra binasında ortak öğrenci alanı, kablosuz internet, kütüphane ve interaktif yazı tahtalarına sahip modern sınıfları vardır. British Council onaylı ve English UK üyesidir. Okulda Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra İş İngilizcesi ve sınav hazırlık kursları eğitimide verilmektedir.

Okul özellikleri

Okul binasında Kablosuz İnternet Erişimi
British Council Akrediteli
EnglishUK üyesi
Londra Zone 1 bölgesinde
Öğrenciler için Kütüphane
Modern ve Dijital Dil Laboratuvarı
Kafeterya

 Konaklama

Aile Yanı Konaklama
Paylaşımlı Ev Konaklama
Özel Apartman Konaklama
Stüdyo Daire Konaklama

                                                                   

 •  

 • BURLINGTON SCHOOL OF ENGLISH

BURLINGTON SCHOOL OF ENGLISH

school-11.jpg (700×380)

Burlington School of English Ingiltere Londra rüyasini yasayip, uzun süre egitim almayi planlayan ayni zamanda egitim ve konaklama maliyeti uygun olsun diyen ögrencilere hitap eden bir okuldur. Okul üç katli bir binada egitim veriyor,okulun ögrenci yurdu okul ile ayni binada bulunuyor. Yurt okul binasinin 2.katinda yer aliyor. Okul bünyesinde video odasi, bilgisayar salonu, listening centre, bireysel çalisma odasi ve kafeterya da mevcut. Zengin sosyal aktivite programina sahip okul British Council onaylidir.

Okul tüm birimlerini içinde toplayan binasiyla, ferah ve iyi donatilmis siniflara sahip. Okulun Genel Ingilizce kurslari, haftada 15, 20 veya 25 saatlik seçenekler halindedir. Okulda, genel Ingilizce kurslarinin disinda is ingilizcesi, üniversiteye hazirlik ingilizcesi, Britanya kültür çalismalari ve uluslararasi geçerliligi olan sinavlarin kurslari gibi özel kurslar da sunmaktadir. Okul kütüphanesinde ücretsiz e-mail ve internet, serbest girisi olan merkezi ve kafe ve bar mevcuttur.

Okulun haftalik aktivite ve çesitli sosyal programlari var. Ögrencileriyle bir arkadas sicakligiyla ilgilenen ekibi, daima ögrenci sorunlari ve istekleri için yardima hazirdir. Hafta içi günlerde Londra civarinda etkinlikler, hafta sonlarinda da Ingiltere ve Kita Avrupasinda gezintiler düzenlenmektedir

Burlington, Londra' nin görülmege deger yerlerinin çoguna yakin olup, Wimbledon Tenis Sampiyonasina sadece kisa bir metro yolculugu uzakliktadir. Birçok ögrencisi okula yürüme mesafesi uzakliginda oturmakta. Okul,Heatrow havaalanina metro ile 40 dk,taksi ile 20 dk uzakliktadir.

                                                              

 • BRITISH STUDY CENTRES

BRITISH STUDY CENTRES


brithish3.jpg (630×330)

British Study Centres Dil okulları 1930 yılında kurulmuş profesyonel kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışıyla İngiltere’nin önde gelen eğitim kurumlarındandır. British Study Centres Dil okulları grubu bünyesinde West London College (Londra), Hove College(Brighton) ile profesyonelleşmek isteyen öğrenciler için avantajlı ve seçkin programlar sunmaktadırlar.

Yurtdışı eğitim Oscar’ı sayılan LTM Star ödüllerine son 4 yıldır en iyi dil okulu olarak aday gösterilen okul en yeni teknoloji ile donatılmış sınıfları ve kaliteli eğitim sistemiyle her geçen gün daha da ilerlemektedir.

British Study Centres Dil Okulları İngiltere’nin en güzel dört şehrine konumlanmış ve öğrencilerin adaptasyonu daha rahat ve sorunsuz olacak şekilde planlanmış binalarda eğitim vermektedirler. Eğitmenlerinin ve çalışanlarının oluşturduğu arkadaş canlısı ve sıcak ortam öğrencilerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır.

                                                           

 • BLOOMSBURY INTERNATIONAL

BLOOMSBURY INTERNATIONAL

school.jpg (640×298)

Londra dünyanın kültür başkentlerinden biridir. Hiçbir zaman sabit duramaz. Güzel sanatlar, sınırsız sosyal aktivite, müzik ve eğlence arıyorsanız buradan daha güzel bir yer bulamazsınız. Londra' da 238 adet ücretsiz gezilebilecek yeri, 90 adet müzesi ve galerisi ile dünyanın hiçbir yerinde birçok şeyi bu kadar kısa sürede göremezsiniz. London Eye' ı ve The Tate Modern' i gezebilir ya da harika parklarından birinde oturup dinlenebilirsiniz.

Bloomsbury edebiyatın merkezi olan, British Museum' a, The University of London' a ve geçen yüzyılın ünlü Bloomsbury Group' a ev sahipliği yapan, Londra' nın heyecan verici şehir merkezine ise sadece beş dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Bloomsbury International' daki kurslar, akademik ve profesyonel becerilerinizi geliştirebilecek, uluslar arası bir atmosferde kültürel zenginlik içinde deneyimlerinize bir yenisini katmanızı sağlayacaktır. Bloomsbury International' e gelen öğrenciler dünyanın her köşesinden farklı kültürlere sahip İngilizce bilgilerini ve iş bulma olanaklarını geliştirmek, üniversiteye giriş yapmak ya da tamamıyla uluslararası bir gruba dahil olmak isteyen öğrencilerdir. Okul öğrencilerine, tiyatro odası, internet stüdyosu, kafeterya, bilgisayar laboratuarı ve kütüphane gibi olanaklar sağlamaktadır.

Okulda;

 • Aydınlık ve ferah sınıflar
 • İnternet stüdyosu
 • Tiyatro odası
 • Bilgisayar laboratuarı
 • Kafeterya
 • Kütüphane
 • Çalışma odası

Gezilecek Yerler

 • Hyde Park
 • London Hayvanat Bahçesi
 • British Müzesi
 • The London Eye
 • Tower of London
 • Tate Modern
 • St. Paul' s Katedrali
 • Buckingham Sarayı
 • Ulusal Tarih Müzesi

Aktivite Seçenekleri

 • Trafalgar Square
 • Hyde Park
 • Victoria ve Albert Müzesi
 • Doğal Tarih Müzesi
 • Palace of Westminster
 • Thames Nehri' nde tekne turu
 • Greenwich

                                                    
 

 • BELL ENGLISH

BELL ENGLISH


London2.jpg (640×960)

Londra gibi eşsiz kültürel canlılıkta bir İngiliz şehri, pek çok öğrenci için her anlamda ilham verici bir deneyim demektir. Bell, Londra’daki eğitim merkezinde hem genel olarak dil yeterliliğini artırmak isteyen öğrenciler için hem de iş ve profesyonel alanda İngilizce eğitimi almak isteyen yetişkinler için mükemmel bir öğrenim ortamı sunmaktadır. Klasik Georgian mimariye sahip binası, Covent Garden, Oxford Street ve British Museum gibi şehrin en popüler yerlerinin yer aldığı Bloomsbury bölgesinin kalbinde bulunmaktadır. 

Okulun Sunduğu Hizmetler
Havalanı transferi (Heathrow / Gatwick / Luton / Stansted)
Konaklama danışmanlığı

Okulun Olanakları
Klimalı sınıflar
En son dijital teknolojik donanım
Ücretsiz WiFi erişimi
18 bilgisayar
Geniş ekran televizyonun yer aldığı bir multimedya salonu

Pratik Bilgiler

VİZE BAŞVURUSU


TÜM ÜLKELER İÇİN GEREKEN VİZE İŞLEMLERİ ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN DANIŞMANLIK ÜCRETİ KARŞILIĞINDA YAPILMAKTADIR. GEREKLİ BELGELERE WEB SİTEMİZİN MENÜSÜNDEKİ VİZE BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ YA DA TELEFONLA BİZİ ARAYARAK DAHA DETAYLI BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.
 
BALKAN TURU


4 Gün I Üsküp I Manastır I Ohrid I Selanik I Kavala I 

PROGRAM AKIŞI

1.GÜN / İSTANBUL – ÜSKÜP
Kampüs önünde buluşma
Üsküp’ e hareket
Gueshevo sınır kapısından Makedonya’ ya giriş
Gece yolda geçecek

2.GÜN / ÜSKÜP
Üsküp’ e varış ve otobüsümüzde kahvaltı
Rehber eşliğinde Makedonya Turu
Üsküp Kalesi, Vardar Nehri, Taş Köprü
Davut Paşa Hamamı
Mustafa Paşa Camii
Saat Kulesi, Eski Hanlar, Türk Çarşısı
Kapalı Çarşı, Çifte Hamam
Arasta Cami, Zafer Takı
Rahibe Teresa, Eski Tren Garı
Üsküp’ teki otelimizde konaklama

3.GÜN MANASTIR – OHRID – SELANIK
Otelimizde kahvaltı
Bitola Çarşısı
Manastır Askeri İdadisi, Saat kulesi
Aya Dimitri Kilisesi, Haydar Kadı Camii
Bedesten, İshakiye Camii, Manastır Çarşısı
Kalkandelen, Basilica, Ohrid kalesi
Osmanlı Evleri, Türk Çarşısı
Kiril Kardeşler Heykelleri
Selanik’teki otelimizde konaklama

4.GÜN SELANİK – KAVALA- İSTANBUL
Otelimizde kahvaltı
Selanikte şehir turu, Atatürk’ün evi
Anı defterine okulumuz adına kayıt
Anma Törenine Katılma, Galerius Takı
Bey Hamamı, Aristo Meydanı
Beyaz Kule, Kavala’ ya hareket
Kavalalı Mehmet Ali Paşa Heykeli
Türkiye’ye hareket ve şehrimize varış

ÜSKÜP
Makedonya'nın başkenti ve en büyük kentidir. Ülkenin politik, kültürel, ekonomik ve akademik merkezi olan kent, ortasından geçen Vardar nehri tarafından ikiye ayrılır. Üsküp, Balkanlar’ın ortası sayılabilecek bir konumda yer almaktadır. Bu merkezî özelliğinin sonucunda çok etnikli, tarihî mirası çok olan bir Balkan şehridir. Üsküp Havalimanı ile şehir, birçok uluslararası uçuşun noktalarından biridir. Otoyol hattı ile de Yunanistan, Kosova ve Sırbistan hatlarının kesişim yerinde konumlanır.

SELANİK
Orta Makedonya olarak anılan Kuzey Yunanistan’ın yönetsel merkezi Selanik Yunanistan’ın ikinci büyük kentidir. Adının Büyük İskender’in kız kardeşi, “Thessaloniki’den geldiği söyleniyor. Üç bin yılı aşan geçmişinden bugüne Roma, Bizans, Osmanlı mirasını taşıyor.
Şehrin bir Yahudi yerleşimi olarak bilinmesi 20. Yüzyıl başlarına kadar sürüyor. 1912 yılında başlayan göçlerden sonra Yunan nüfusu, Yahudi ve Müslüman Türkleri aşıyor. 15.yüzyılda başlayan Osmanlı egemenliği böylece sona eriyor. Selanik ayrıca, çağdaş Türkiye’nin kurucusu Kemal Atatürk’ün doğduğu ve ilk gençliğini yaşadığı yer olması bakımından Türkler için ayrı bir öneme sahip. Thermaikos Körfezi’nin kıyısına kurulmuş kent eski ve görece daha yeni olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Görülmesi gereken yerlerin büyük çoğunluğu eski şehir bölümünde bulunmaktadır. Selanik’in ünlü ibadethaneleri de yine aynı bölümde bulunmaktadır

Sosyal ve Kültürel Aktiviteler
Üsküp Kalesi, Vardar Nehri, Taş Köprü, Bey Hamamı
Davut Paşa Hamamı, Murat Paşa Camii, Mustafa Paşa Camii
İsabey Camii-Saat kulesi,Türk Çarşısı, Kapalı Çarşı
Çifte hamam, Köşe Kadı Camii,Kızıl Kule
Resneli Ahmet Niyazi’nin Evi ve Kültür Sarayı
Saat Kulesi, Aya Dimitri Kilisesi, Haydar Kadı Camii, Bedesten
Yeni Mehmet Efendi Camii, İshakiye Camii,Manastır çarşısı
Ohri Gölü, Ohrid Kalesi, Antik Tiyatro, Çar Semoil Kilisesi
Kiril alfabesini keşfeden Kiril Kardeşler Heykelleri
Aziz Dimitri Katedrali, Atatürk’ ün doğduğu ev
Aristo Üniversitesi, Rotonda, Galerius takı

Ücrete dahil olan hizmetler
3* veya 4* otellerde konaklama ve kahvaltı
2. gün kahvaltı (Lunch box )
Lüks otobüsler ile ulaşım
Program boyunca tüm transfer hizmetleri
Program süresince profesyonel rehberlik hizmeti
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası,
Vize Ücreti,
Yurtdışı çıkış harcı,

Ücrete dahil olmayan hizmetler
Öğle ve akşam yemekleri

DAHA FAZLA AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.
student
Yorum Gönder
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1